• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janetoty no já jsem na tebe taky zvědavá, teda spíš na to co ti řekne doktor.. Ale vidíš, že chris taky špinila, takže klidně můžeš být těhu :slight_smile: Budu ti moc držet pěsti :dizzy_face:
25. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no to nevím, buď si to domluvím na 7. nebo 8. 10 než odjedu nebo až se vrátím, buď půjdu v 8tt nebo v 9tt, on mi řekl prvně za 2 týdny, to jsem mu říkala, že přesně za 2 nemůžu, že jedu na týden pryč, tak řekl, že nevadí tak až se vrátím, ale přemýšlím, že bych pro klid šla před odjezdem a pak třeba za 14 dnů znovu
Jo a já jsem se mu omlouvala, že jsem tam tak brzy, že nevím, proč mě sestřička objednala hned, že jsem chtěla až tak za 10 dnů a on se smál a říkal, že jsem asi jediná, že normálně se jim objednají ženský i na den kdy to měly dostat a dožadují se potvrzení těhotenství :slight_smile:
25. zář 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis teď jsem dělala digitální clear blue a svítí mi tam 1-2 týdny, což je teda divný, bych musela mít ovulku už ve zpoždění
25. zář 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janetoty to je ale stáří mimouše, takže 3-4týdny od MS, jestli si to správně pamatuji
25. zář 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty supeeeeer :slight_smile: gartuluji potichounce :slight_smile:
25. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska
@janetoty jj, to je doba od početí. Takže 3-4 týdny by si byla od MS. já měla 3+ od početí a 5+ od poslední ms
25. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jinak teda si potichu gratuluju :slight_smile:
@marketuska to jo ale já měla poslední 11.8. ... možná je to tím, že ta moč nebyla tak zkoncentrovaná... já piju pořád
@mihis
@chris_n holky děkuju, ale radši počkám na ten pátek, mám z toho bobky
25. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jak ses zbavila toho nachlazení, prosím? na mě to skočilo teď
25. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no, tak to jsem na tě zvědavá. Třeba máš jen prostě nízký HCG. Já ho měla zase vysoký
25. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to jsi jasná :grinning: to je jasnačka... jinak ja jsem pila hodně ovocný čaj teplý a měla jsem rýmu, tak jsem koupila Pinosol (kapky do nosu) a ležela jsem, co to dalo.
25. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to asi bude, čárka pomalinku tmavne na normálním, ale takovou, jakou máte vy 2 s
@marketuska ještě nemám
25. zář 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n mě hlavně bolí v krku, mám nateklý uzliny, ale to mám pokaždý, když mě to chytne. Dala jsem si zázvorovej čaj, po shlédnutí několika stránek, že ho můžu, když jste to tu včera rozebíraly...
25. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no tak pak je tu ještě jedna možnost a s tou tě nechci moc děsit - myslím, že hcg velmi pomalu stoupá/klesá i u zamlklého těhu :( 11.8. je pár dnů před námi s chris a já teda popravdě koncentrovanou moč nemám nikdy - chodím čůrat i v noci :( ale zase jsem tu někde psala - měla jsem odpoledne silnější čárku jak následující den ráno - takže za mě - nechápu proč z ranní moči :slight_smile:
25. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to je dobře.
@marketuska hele zase mohla mít celý cyklus jednoduše posunutý a ovulaci bůhví kdy. Tak se jí to ted projevuje. Myslelme pozitivně a posíláme to k ní :wink:
25. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty neboj, určitě si měla jen posunutou ovulaci, nenech se strašit, všechno bude dobré! :slight_smile:
25. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska
@chris_n
@mihis já se strašit nenechám, mám těch svých strašáků dost, jen na ně nesmím myslet, aby to tak nedopadlo! :wink:
25. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janenoty Jee, gratuluju moc!!!! To ja jsem vubec nepotrehla, v tom mnozstvi zprav, ze bys taky mohla byt tehu ! Super! :dizzy_face:
25. zář 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 děkuju, vůbec se nedivím, já jednou dočítala diskuzi po týdnu a dalo mi to sakra zabrat... :grinning:
25. zář 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty gratulujiiiii :dizzy_face: :slight_smile:
25. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska jsem od fotografky obdržela fotky nás dvou :slight_smile: Neměli jsme žádný pořádný, kde by jsme byli i s naší chlupatou potvorou, tak teď už budeme mít co pověsit na zeď :slight_smile:
Takže naše trio (musím se pochlubit :grinning:):
25. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@verunkaaa děkuju ale zatím počkám
25. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tohle jsme zase my s naší Šarlotkou.......ale teď už máme i její štěně Chanellku :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
No nic holky, tak já se s Vámi na týden loučím a vyrážím na dovču :slight_smile:, tak doufám, že až se vrátím budou tu samý těhule, aby mě hned nakazily :slight_smile:Hodně štěstíčka všem :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Ty si užij dovolenou! I za nás, co ti budeme z práce tiše závidět :grinning:
25. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ále, já se vratím a bude to tu samá těhule určitě :slight_smile:
25. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no kéž by... Ale tu dovču bych brala taky hned :grinning:
25. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka Krasnou dovolenou preji! :grinning:
25. zář 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty -moc gratuluji. :slight_smile:

máte pěkný fotky.

tak u nás nic. podle bolesti na vaječníku a bt nejspíš folikul po pregnylu nepraskl.uvidím v pátek na kontole utz.tak at už mrcha přijde a já můžu začít s vyšší dávkou nanovo.
25. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek