• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
25. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa to mě mrzí, snad větší dávka pomůže a příští měsíc se zadaří :slight_smile:
25. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Takže teď máte dvě holky? A jak se snášejí? Nejsou boje? :slight_smile:
25. zář 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis -no uvidíme,snad jo. mě by to snažení nevadilo ale ty chlapský kecy okolo sexu,ach jo.už ted je mi z toho zle.už vidím jak ho zas naháním aby to bylo ve správnou chvíli.
26. zář 2013 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jj dvě holky ... mamku a dceru. ... bez sebe už neudelaji ani krok. ... samozrejme někdy bitky jsou :slight_smile:
26. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa a to když jsi takhle pod práškama, tak musíš mít sex přesně? promiň v tom se nevyznám, tak se ptám.
26. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vás zas dočetla, dalo mi to zabrat a to jsem tu nebyla jen od včera odpo :slight_smile:
@chris-n tak blahopřeju k prďolovi... :slight_smile:
@janetoty taky blahopřeju, doufám,že je vše v pořádku :slight_smile:
26. zář 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:

@hankamisa a nezkoušeli jste třeba nějakou dobu nesexovat a počkat až bude ta správná chvíle? Třeba kdyby měl před tím půst, tak by do toho šel s chutí... Přece to miminko chce taky, tak se nenechá přemlouvat ne?
26. zář 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
26. zář 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 25DC, normální cyklus mám 28-29 dní, snad se mi neprodlouží kvůli posunuté OVU a kontryhelovému čaji...jsem zvědavá!!! Vůbec nevím, kdy přesně ji mám čekat, když se říká, že luterální fáze by měla být vždy stejně dlouhá (to by jinak přišla až příští týden).. Ale hodilo by se mi to dostat teď o víkendu, jsem totiž 8.10. objednaná na gyndu a nechce se mi to přeobjednávat, má plno :frowning2:

Holky z Prahy, nedoporučily byste mi nějakou dobrou gyndu? Má doktorka je skvělá, ale v ordinaci je jen 1 den v týdnu a to se zrovna moc nehodí pro těhotenství :frowning2:
26. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Hele, takhle teorie je moc hezká, ale i když není den, kdy by slovo mimčo nepadlo, taky je taky těžký u nás ho k tomu donutit v ten správný čas. :grinning: Respektive, kdyby ovulka padla na víkend, bude to v klidu, ale když mi přijde domů už po páté dvanáctce, je uplně grogy ... :unamused:
26. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Tady teda funguje gynda celej týden, ale každej den je tam jinej doktor, takže tan můj je tam jen v pondělí.. Ale co se dá dělat, máme to přímo v porodnici, tak snad budou všichni doktoři fajn :slight_smile: Držím palce, ať mrcha nepřijde :slight_smile: Kdy budeš testovat?
@verunkaaa jak já chápu, že někdy je člověk zničený a nic se mu nechce, ale těch deset minut po 12 hodinové šichtě není až taková dřina ne? :grinning: až budete mít mimčo, tak se taky po šichtě nevyspí do růžova a půjde zase do práce.. :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já bych právě chtěla, aby přišla o víkendu, abych pak mohla na gyndu :slight_smile: Já bych neměla být těhotná, protože jsme si dávali pozor tento cyklus (antibiotika)...ale kdo ví, kondom jsme nepoužívali, tak třeba něco ve mně uvízlo v ten správný čas, ale to by byla SAKRA náhoda!!! Takže spíš ne, než jo...a jestli se mi testy potvrdí ta borelioza, tak by to bylo spíš lepší, kdybych nebyla, aby to mimís neměl..
26. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no vidíš, chápu Tvůj zmatek.. u mě to bylo před sedmi lety tak, že jsem to měla naposledy 11/6, pak jsem to klasicky nedostala, po týdnu šla k dr. a vůbec nic neviděl, tak že teda těhu nejsem..nakonec po dalších čtrnácti dnech bylo potvrzeno těhotenství, podle všeho jsem počala v tu dobu, kdy jsem měla mít MS, takže ovulace posunutá o 14 dní..termín porodu podle MS jsem měla 17/3, podle ovulace 31/3 :wink: takže dobrý rozstřel..malý se narodil 22/3
tak to vypadá, že jsi v tom..gratuluju, uvidíš v pátek :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa takhle to pak vypadá, že ten chlap to mimčo ani nechce :-/ my teda s manželem máme v podstatě stejnou pracovní dobu, takže je to jiný. Ale on sám chodil s tím, tak na to vlítneme (ikdyž bylo za těch třeba 10 minut hotovo, jak říká @mihis)
26. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ono tam, kde chodím, tak to tam taky funguje každý den, jsou tam asi 3 doktoři a právě ta má je tam jen v úterý a jen večer...ale ono asi nejde se objednat k těm jiným...to musím ještě pozjišťovat, jak to funguje, zatím jsem tam chodila jen na preventivní prohlídky, takže ten jeden den stačil :wink:
26. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka
@verunkaaa máte moc krásné fotky holky..sluší vám to :wink:
26. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek ty chodíš na gyndu v praze?
26. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
@verunkaaa a @7sarlotka Moc pekne spolecne fotky! :wink:
26. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek a jooo, na ty tvoje antibiotika jsem úplně zapomněla, no tak uvidíš, jak to dopadne, ale kdybys náhodou byla těhu, tak si myslím, že ty antibiotika nevadí, horší by byly později než teď.. No my se na gyndu ani neobjednáváme, prostě přijdeš v ten den kdy ordinuje a čekáš, což je dost na prd, hlavně když to máš pak do práce ještě 30 km.. Ale ostatní baby to taky zvládly, takže se to asi nějak dá. Ale říkám výhoda je, že je to přímo v porodnici, takže je asi jedno ke komu přijdeš, ale zatím jsem to nezjišťovala
@chris_n přesně tak, mě by to taky připadlo, že mimino nechce, kdybych ho musela přemlouvat, ale pokud je vážně utahanej, tak můžeš většinu práce zajistit ty - chlap může v podstatě jen ležet :grinning:
26. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jojo, já jsem sice z Tábora, ale v Praze pracuju a přes týden i bydlím...tak jsem si dala gyndu tady, abych si nemusela brát volno kvůli každé návštěvě, nebo homeoffice, oni to v práci moc rádi nevidí... Ty chodíš kam tady v Praze?
26. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se objednavame, a cekame mesic az dva mesice :grinning: Super. Ale jeste pohoda oproti treba ocnimu, kde cekas pul roku :wink:
26. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To víš, že to není taková dřina. Ještě když to stejně oddřu já :grinning: Ale pro něj to problém je, sotva se dopotácí do postele ... A já nechci na něj s tímhle vyrukovat, protože jsme si slíbili, že to hrotit nebudem a já se bojím, aby z toho pak nebyl otrávenej, že se má milovat na povel, znáš chlapy :slight_smile: Ale to víš, že mě to štve. :rolling_eyes:
26. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@lucija76 Děkujem :slight_smile: Začátky focení byly ale těžký. Moc nám to nešlo a fotografka pak povídala "Tak ale nejste brácha se ségrou, že jo? Milujete se, ne?" No tak se do toho pak moje polovička tak vžila, že ho pak zase musela krotit :grinning:
26. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já mám gyndu na černém mostě, ale ona už nepřijímá :/ Takže ti asi neporadím...možná zkusit gyncentrum na chodově.
26. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka děkuju za naději :wink:, já vůbec nevím, kdy byla ovulka, ale moc jsme nesexovali, takže to vidím na nějaký max. 2.9. třeba. Počkám si na zítra a budu mít jistotu, na čem jsem.
26. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n To si nemyslím, je to takhle tenhle měsíc, protože mají důležité uzávěrky. Jindy stačí říct, že ovuluju a už sbírám do grafu jen hvězdičky :slight_smile: Snad se to příští měsíc zas uklidní. :slight_smile: Ale to víš, že už jsem si rýpala, ať se furt nepídí, jestli se už zadařilo, když nemá z čeho :grinning:
26. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa My jsme se poprve spolu takhle fotili v srpnu, fotky jeste nemame, ale byl to dost problem, furt jsme se hihnali jak paka a fotografka nam taky rikala, ze jsme jak bracha a segra :grinning: Nechci radsi ani videt ten vysledek :wink:
26. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n @pepetousek Holky, já jdu zítra do gyncentra na Hloubětíně - poprvé. Taky jsem musela změnit lékaře. Tak Vám dám vědět, jaký to tam je, ale jinak moje kolegyně tam chodí a je tam moc spokojená :wink:
26. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Mně pak řikala, že to je super, že mě navádět ani nemusí, jak fotím, tak vím, jak si člověk má stoupnout, aby to na fotkách vypadalo dobře. Ale jakmile ke mně dala přítele, bylo to těžší ... A o psovi nemluvim, na každý fotce je jen packa, ucho, kus hlavy ... :grinning:
26. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek