• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@lucija76 ty jo, to jsou čekací lhůty.. až budeš v tom, tak než se dostaneš k doktorovi, tak porodíš ne? :wink: :grinning:
já mám supr gyndaře, má soukromou ambulanci, takže pohodička, má tam všechno, vyšetřuje i NT, ke konci těhotenství jsem k němu chodila i na ozvy, do samotné porodnice jsem se dostala až tři týdny před porodem..to bylo pohodlíčko :sunglasses:
26. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76
@verunkaaa z nás fotograf taky nemohl. Já mám naše fotky na beremku, ale jednu vám sem dám (tak dvěě, nemohla jsem se rozhodnout :slight_smile:) A co se týče gyncentra, jsem překvapená, že tě do hloubětína vzali. Já tam chtěla před dvěma lety, a řekli mi, že mají volno jen na Chodově
26. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@chris_n jste moc hezký pár, sympaťáci :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
26. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Já ho chápu, že občas přijde z práce utahanej tak, že milování je to poslední, na co myslí...pokud je to tak jednorázově, měsíc, max. dva, tak OK, může být, pokud by to byl problém dlouhodobější, asi bych se zamyslela nad tím, jestli není něco špatně. Jinak já mám naštěstí chlapa, na kterýho se někdy stačí jen podívat a hned je v pozoru...ale i přesto se párkrát stalo, že já jsem zrovna měla chuť a on absolutně vůbec, ani svádění nepomohlo (jakože pomůže skoro vždycky), ale asi tak jednou dvakrát jsem měla den, kdy jsem TO prostě potřebovala a s ním jako na potvoru nic nehnulo :-/
26. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n moc pěkný a kde máš ty tvoje špíčky, o kterých si tu povídala? :astonished:
26. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Ono jde spíš o to, aby to malé nemělo boreliozu, jestli se mi to potvrdí, že jsem ji fakt měla..

@verunkaaa Tak to dej rozhodně vědět!!! A i kolik to stojí..já platím 1000 Kč za rok a můžu si tam chodit, jak často chci..ale myslím, že pro těhotenské návštěvy se ta sazba zvědá..

@chris_n Díky za info :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem pak večer hodím taky: jednu ateliérovku, moje oblíbená :slight_smile: Teďka bohužel v práci k ní nemám přístup, na disku mám pouze nějakou miniaturu :-/
26. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jsem našla jednu starší, chjo, jaký to byl bobek :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janetoty :grinning: :grinning: ono se to nezdá, ale mám celkem zadek a boky :wink:
26. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Vám to moc sluší, manža je vážně od pohledu sympaťák! :slight_smile:
@ninive211 Já jsem bohužel taková, že bych nejraději každý den. Takže když on už třetí den nechce, tak plaším, co se děje. Ale teď opravdu vím, že toho má v práci moc, večer mně už ani nevnímá a v noci se furt převaluje, jak nemůže pořádně zabrat :unamused: Ale jak říkám, nechci na něj nějak tlačit .. A kdyby mimčo nechtěl, tak si myslím, že by mi sám nenavrhoval, že si dojde na spermiogram atd. :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek Mně řekli taky 1000 Kč :slight_smile: Zítra poreferuji :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n ale kdeže... kdybys viděla mě, tak už by sis to nemyslela :wink:
26. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Tak to ho chápu, pokud potřebuješ každej den a on prostě třeba jen obdem..to je ještě dobrý, horší, kdyby mu stačilo jednou za čtrnáct dní (hlavně u chlapů by to bylo dost podezřelý) :wink: Můžu se zeptat, jak jste spolu dlouho? My na začátku jsme se taky milovali skoro furt (hlavně jsme spolu nebydlli, takže když už jsme se párktrát týdně viděli , tak jsme toho vyyužili...pak v prvním podnájmu ze začátku taky skoro denně), teď už to není úplně to, co to bývalo, hlavně z mé strany, nemám tu potřebu tak často...ale přijde mi, že po svatbě tomu zase přicházím na chuť :slight_smile:
26. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty nepovídej :wink:
26. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 u nás se po šesti a půl letech, tříletém bydlení a po svatbě zase intenzita zvýšila :grinning:
26. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty
@chris_n Nikdo není nikdy spokojenej s tím, jak vypadá, já si taky furt stěžuju na silnější stehna. A přitom BMI mám krásný a teď na lymfo diagnostice mi vyhodnotili, že mám v sobě relativně mimimum tuku a dost svalů (který teda nějak nikde nevidím, asi se schovávaj, potvůrky) a že moje tělo se cítí na třináct!!! (dvanáct bylo v testu minmum :grinning:)
26. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n bohužel, co jsem s manželem, tak jsem přibrala 2'0 kg a ne a ne jít dolů... tak snad po mimču by mohlo, nikdy jsem nebyla žádný hubeňour :wink:
26. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 3 a půl roku ... A z toho spolu bydlíme 2 roky a máš pravdu, když jsme spolu nebydleli, tak to bylo o něčem jiném, teď už taky nemá takovou potřebu. Respektive, když je víkend nebo dovolená, tak jsme jak králíci, ale přes týden je pro něj těžké vypnout. :slight_smile:
26. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 já mám BMI taky prý v pohodě, jenže ten váhový rozptyl, kdy by to na mojí výšku bylo v pohodě, je strašně velký. Občas mi to připadá, jako pěkný kec. Jinak já vím, že nemám moc dobrou fyzičku. Chodili jsme sice do fitka, ale fyzičku jsem si nevypracovala :grinning:
26. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa My v týdnu taky nic moc, hlavně odpoledne. U nás v týdnu jede ranní rozcvička :wink: To se pak do té práce nechce už vůbec...
26. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n jó, moje nejlepší fyzička byla kdysi v r. 2007, předtím, než jsem potkala muže:grinning: Od té doby šla jaksi do kopru :grinning: Teda teď ten poslední rok jsem se zase trošku snažila se sebou něco dělat, ale strašně jsem zlenivěla...v práci sedím u PC, doma sedím u PC...
26. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 taky jsem měla nejlepší fyzičku než jsem potkala svého muže :wink: svobodná, času plno, třikrát týdně fitko, dvakrát spinning, byla jsem jak rambo :slight_smile: teď je to trošku jiné, cvičím hlavně doma, podle Jillian a cítím se skvěle..ale já jsem byla vždycky hubeňour, po porodu jsem vypadala hrozně, vychrtlá, chrastily na mě kosti..teď je to lepší
26. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, vy co si stěžujete na svou postavu, trošku vám zvednu sebevědomí :grinning: a to mám vystudovaný tělocvik, dvakrát týdně chodím hrát volejbal, ale holt s ukončením vysoké školy a učitelským povoláním (tělocvik bohužel neučím) šly kila nahoru... Úplně se děsím toho, co bude v těhotenství a potom, břicho už mám teď jak většina těhotných tak ve druhém trimestru :angry:
26. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Tak já taky přidám fotečku...ze svatby :slight_smile:
26. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
tady ještě jedna víc z blízka...
26. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pepetousek no ty svatební fotky jsou vždycky nej, vypadáš tam jak princezna
26. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis my jsme lenivci oba dva, takže i do toho fitka jsme se museli dokopávat.
26. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jste sympaťáci.. :wink: vypadáš normálně prosímtě:slight_smile:
26. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A jednu svatební, abych si zase zvedla sebevědomí já :grinning: s manželem teď nemůžu žádnou najít narychlo, máme je na CD a to se mi nechce hledat, tak sobecky dávám jen sebe :grinning:
26. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek