• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis Takhle z dálky teda žádný břicho není vidět, tak nemůžem posoudit :wink: Ta druhá - tak takovou postavu jsem měla loni než jsem se začala zpěvňovat před svatbou (pro info -shodila jsem od tý doby jen asi kilo a půl)...ale žádná hrůza to není, jseš v pohodě :wink:
26. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to my zase sportem celkem žijeme, na manželovi je to vidět, na mě to trošku pokulhává :grinning: ale fyzičku si udržuju pořád stejnou, jen s každým kilem nahoru mě to stojí víc a víc sil :grinning:
@zabzulka děkuji, jo sympaťáci to my jsme, akorát manžel je hrozněj jedlík, na něm to není vidět, ale já sním půl porce co on a už mám kilo nahoru, je to prostě nespravedlivé :grinning:
26. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 díky, ale kdybych měla o 10 kg míň jak před pár lety, tak se zlobit nebudu :slight_smile:
26. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mýho chlapa bych do fitka nedostala ani heverem, tam se mu totiž stal před 7 lety úraz s plotýnkama, pak musel na operaci, musel přestat se sportem a od té strašně moc omezil pohyb a je to vidět, a to byl předtím zvyklej na tréninky 3x týdně a o víkendech zápasy.
26. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis princezna :wink:
tak my to máme naopak..můj muž chudák přibírá i když jí celkem normálně, to já do sebe peru páté přes deváté a nic..a tím ho štvu :sunglasses: :grinning:
26. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já mám svatební na beremku, tady bych to zbytečně zahlcovala.
26. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen pro představu, takhle jsem vypadala, když měl malý dva měsíce.. a to pak šla váha ještě dolů :unamused:
a malý byl jak Michellin
26. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chris_n jo já mám taky na beremku, tak se omlouvám za zahlcení, jen jsem si chtěla zvednout sebevědomí :zipper_mouth: po těch předchozích fotkách :grinning: taky si budeme muset udělat nějaké profi, ať je pak můžu publikovat bez újmy na psychice :grinning:
26. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ty jsi drobounkáá, takhle jsem nevypadala ani v páté třídě :grinning: sekne ti to, vypadáš spíš jak seégra než maminka :wink:
26. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky všem to moc sluší, moc a já žádné břicha nevidím :slight_smile: Dala bych tu fotečku, ale na todle jsme naprostý blb a mužovi říct nemužu, nechce at nám někdo kuká do soukromí.Kdyby jste se chtěly vyprdnout na mateřství klidně se přihlaště k nám do agentury...bude brzy zase konkurz na modelky :grinning:
26. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis myslíš, že mě už někdo dá v 9 týdnu fotečku?Dr má právě dobrý utz :confused:
26. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tý brďo, to je postavička jako lusk! Chci taky!
26. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ale to jsem nemyslela, ze bys to zahlcovala ty, ja jen nejsem schopna vybrat tu jednu, která by byla nejlepší :grinning:
26. zář 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem sem hodit fotku, jak jsem vypadala kdysi dávno v období mé nejlepší kondičky ever (fotky mám na rajčeti a pak na PC leda u našich) ale jaksi ta fotka má 300kB a je prťavá :frowning2: Takže nic nebude :wink:
26. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jojo, díky, spíš chcíplá si vždycky říkám.. jako děcko jsem byla samá ruka a noha, rybí tuk už jsem nemohla ani vidět :wink:
Ja taky s muzem pribrala 10 kg!!! :grinning: Ale bylo to spis dobre, predtim jsem byla spis vychrtlina..ale ted by to chtelo zpevnit :grinning: Musim se dokopat..tip na dobre fitness nejlepe v centru Prahy? :wink:
@zabzulka přihlaš se na konkurz k @jenyska4 :wink:
26. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Dekuji! :slight_smile: Taky bych chtela byt po porodu hubena :slight_smile:
26. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to bych tam vypadala jako "dozor"
26. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek hele mám pro tebe nabídku na fitko :grinning: potřebujeme se zbavit členství :slight_smile: a je škoda ho rušit, protože je to za celkem přijatelný peníz si myslím
26. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@mihis holky jak to s vámi vypadá? nějaké náznaky MS? co ten zítřek platí? :sunglasses:
26. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak povídej :slight_smile: Kde to je, za kolik to je :slight_smile: Pošli odkaz případně, mrknu....chtěla bych cvičit blízko bydliště (Střížkov), nebo práce (Florenc), abych nemusela daleko dojíždět..měla jsem členství na Harfě, ale nebylo to zrovna nejlevnější...ale udělala jsem si radost za státnice :wink:
26. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jj přihlaš se, máš postavičku moc hezkou, konkurzy jsou na slovensku :grinning: uděláš si výlet...Ty joo kde jsou ty časy kdy jsme ji takovou měla i já....
26. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 jsi hodná díky :slight_smile: ale mám určitou sebereflexi a navíc mě to ani nebaví :sunglasses: :grinning:
26. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek aha, tak to tě asi zklamu. Jedná se o platinové členství v Pure (můžeš do jejich všech fitness po celé republice - Praha je Harfa, Palladium a Stodůlky). Je to za 750Kč/měsíčně. Já tam byla celkem spokojená, je toho tam hodně a na Harfě plus ten bazen. Ale kdyz si nebyla spokojená, tak ti to asi ani nabízet nebudu :grinning:
26. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nene, já jsem byla spokojená hodně, ale platila jsem 1250 Kč, což je docela rozdíl oproti 750Kč!!! Jak to, že to máš takhle levné? Mně potom volali a nabízeli mi slevu, ale po slevě byla cena 1100Kč..
26. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek měli jsme to jako firemní členství přes známého. Já už jsem svoje členství udala, ale ještě potřebujeme udat mužovo. Je to zaplacené ještě do konce října a pak se to dá za těch podmínek stejných prodloužit. Kdyby si měla zájem, bylo by to SKVĚLÉ!
26. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se vám tedy taky představím a snad zvednu sebevědomí i
@mihis
26. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@janetoty moc krásné, sluší Ti to..
vidím, že jsme tady na diskuzi samé kočky!! :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty moc ti to sluší :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek