• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
moc se mi líbí vaše svatební fotky, jste všechny moc hezké..
já tu můžu dát akorát civil bo nejsem vdaná, ale co.. :wink:
26. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka děkuji, jen vy jste všechny takový párátka :grinning:
26. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Já to ještě promyslím...na jednu stranu by mě to lákalo, ale na druhou stranu bych uvítala spíš jednorázové vstupy, protože sezóna začíná a já pomalu začínám vyjíždět na služební cesty a do toho jsem začala dělat kurz certifikované účetní, takže se po večerech snažím učit...sice mi to moc nejde, ale snažím se toho využívat, abych měla volné víkendy a mohla je plně věnovat manželovi :wink: Ale jestli to máte do konce října, tak to je už za chvilku, to bych ti moc nepomohla...
26. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty ale prdlačku párátka :slight_smile: nosím většinou velikost 42 nebo 40. Podle číslování. A lehká jak pírko taky nejsem. No a mám 178 cm :grinning:
26. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n děkuji, my se normálně nechceme fotit ani jeden, takže z dovolených máme jen okolí a spolu tak 2 fotky :grinning:
26. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to já nosila před těmi 20 kg :wink:
26. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek no ne, ono je to spíš tak, že je nám líto takovou šanci za dobrý peníz dát k ledu, protože to za takovy peníze už nenabízejí. Takže to je spíš o tom, než o našem výdělku :slight_smile: :wink: jinak to půjde manžel v pondělí zrušit (je tam nějaká vypovědní lhůta.
26. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 tak to vůbec netuším, nemám zkušenosti s fotkama z ultrazvuku :grinning: ale asi už by mohl, když už bude srdíčko ne?
@janetoty jo, tak já před deseti lety měla o deset kilo víc :-/
@chris_n tak víš, jak se cítím, taky doufám, že se toho zbavím konečně
26. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis moc ti to sluší :wink:
26. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty jsi kočka! A myslím, že postavově jsme na tom tak stejně.. Akorát ty máš k tomu ještě krásný obličejík :slight_smile: Hlavně že nás ti chlapi mají rádi takové, jaké jsme, ne? :wink:
@zabzulka no mě břicho pobolívá, do toho jsem dostala rýmu, ale máme doma hroznou zimu, nechci topit protože máme stejně ekoflexi - které udělají prd teplo a ještě k tomu na elektřinu, takže málo muziky za hoooodně peněz, je nachcípanej i manžel, takže těhotenstvím to nebude.. Pokud se mrcha nerozjede už dnes, tak zítra zkusím, ale mám to dostat až v sobotu, takže stejně čekám sněhobílo. No uvídíme. Ale mám zítra volno, takže testovat budu až se vyspím, tak nečekejte reakce před devátou :grinning: i když možná nebudu moct dospat :grinning:
Chjo, teď jsem přijela do práce a budu tu až do osmi, to je hnuuus :-/
26. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janetoty děkuji, však tobě taky kočko, neboj se nic :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis přesně tak, já už na jiný chlapy ani nekoukám... :grinning:
26. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty a nevím teda, co se ti na tvém obličeji nelíbí :wink:
26. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty já taky ne, jsem s tím co mám spokojená, i když mě občas vytočí tak, že mám pocit, že mi praskne cévka.. :grinning: Nejvíc mi třeba vadí, že jde na jedno a přijde ve čtyři ráno.. Nebo jde na trénink a po tréninku "určitě přijde hned domů".. A co myslíš? Ve čtři ráno.. :slight_smile: ale zase je nám 26, tak co by seděl doma, že? Ale občas mě to štve :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis a nevím teda, co se ti na tvém obličeji nelíbí :wink:
26. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ty se máš zítra volno.. já bych spala až bych brečela.. včera jsme byli tak unavení, usnuli někdy kolem půl desáté..normálně chodíme spát tak +-23hod. a to ranní vstávání mě v tomto počasí ubíjí..a bude hůř.
já se cítím dobře, takové ty typické MS bolesti jsem měla tak před dvěma dny.. teď mě spíš píchá za stydkou kostí, občas píchne po stranách břicha.. a cítím takové nepříjemné "táhnutí" někde dole, když se namáhám..tak nevím co to moje tělo zase vyblbuje
26. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis nám je zatím 25 (manželovi ještě 2 týdny) a chodí domů zavčasu :wink: jsem si ho vycvičila, pokud se tedy nezakecá...
26. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ..to "na jedno" znám.. dříve to bylo často, ale s přibývajícím věkem se to lepší, tak neboj :wink:
jednou šel na jedno a dorazil v šest ráno s nalepenými Marťánky na zádech (dětské multivitamíny) někde na tahu splašili takové jejich obří samolepky a celí se polepili..a on s tím šel přes celé město domů..to byl mazec :grinning: :grinning:
26. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janetoty
@mihis to jste mlaďoučcí..co já dělala ve vašem věku :wink: :sunglasses:
26. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já myslím, že nám tohle skončilo :grinning: i v našich 27 a necelých 29 letech :grinning:. Ale můj muž nikdy nebyl hospodský vymetač. On je takovej klidas, radši je doma, neco si zapaří, staví si lego nebo je na nějakých svých forech o autíčkách :slight_smile:)
26. zář 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka ale jo já to chápu, a většinou to i nějak rozdýchám, spíš mi vadí, že se na něčem domluvíme a pak se to v hospodě zvrtne a on ani nedá vědět.. No prostě chlap :slight_smile: věřím, že čím bude starší, tím to bude lepší :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to já byla tak do 27-28let totální pařící maniak..kolikrát jsme jeli několik dní v kuse, někdy si na to vzpomenu a směju se :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak ten můj šel jednou vyzvednout psa k rodičům, přišel druhý den v opsum ráno, bez psa a bez vlasů... V hospodě se vsadili a musel si pak oholit hlavu. Ten den jsem myslela že ho zabiju a uteču mu, ale teď už se tomu jen směju :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mihis tak to je dobrý :grinning: já se jednou po několikadenní párty vzbudila a měla jsem piercing v pupku :grinning: ale nenechala jsem si ho..tak jsem byla ráda, že jsem se nenechala tetovat, to by tak rychle nešlo odstranit :sunglasses:
26. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka já jsem chodila pařit kdysi dávno :slight_smile: mě to nějak nebaví. Asi mě muž zklidnil :grinning:. Já si radši posedím v hospůdce nebo vinárničce a pokecám :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka to já nikdy nebyla na pařby, maximálně nějaká zábava a ve 2 hezky jít spát :wink:
26. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak to já jsem nikdy neuměla, opít se tak, že pak nevím, co se dělo a ráno jen koukám.. Většinou mám klapku, udělá se mi blbě, jdu zvracet a je po všem :grinning: Teď jsme teda byli o prázdninách na jiižní moravě s partou a jeli jsme 4 dny v kuse, ale pak jsem to taky týden dospávala :grinning: Hodně chodíme i spolu do hospody, máme přece jen společné přátelé, to se vracíme taky nad ránem, ale to mě tak netočí jako když si jde beze mě :grinning:
26. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija co ty? Jdeš do toho zítra ráno s náma? :slight_smile:

@zabzulka jsem z toho testování nějaká nervozni, i z pozitivního i z negativniho vysledku.. I kdyz // bych radsi nez snehobilo :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek