• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis no mi už to taky nejde :slight_smile: ale lepší je jít se pobavit spolu to mě pak taky tak neštve
@chris_n jj, teď mě taky nejvíc baví posedět si v klidu někde na zahrádce(do hospody už nechodíme, protože nám vadí kouř) pokecat si o tom co se ten den dělo a mít se dobře :slight_smile:
26. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@janetoty Mám to stejný, taky na ty pařby nějak nejsem, to tak do těch 22 možná. Jako ráda si zatancuju a tak, ale v jednu ve dvě dom. Do rána bych pařit nedokázala. A třeba vůbec mě nebaví chodit do hospody na pivo, na to vůbec nejsem, s holkama chodíme spíš do čajky nebo do kavárny, s manželem si radši dáme vínko doma...skoro každej den vždycky "decánko". Tak až nebudu moct, tak mi to bude chybět to posezení u vína a mozzarely...
No a Pepa beze mě moc nechodí, spíš ho musím za kamaráama vyhánět, aby taky furt neseděl doma u komplu...a to se většinou vrátí do té půlnoci
26. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, nervy to jsou to je fakt :wink: nejlíp jsou na tom holky, které na těhotenství přijdou až tak v devátém týdnu, jako moje kamarádka..
uvidíme..já se cítím skvěle až mě to překvapuje..
26. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já taky relativně dobře, bolesti břicha jsou, ale spíš takové píchání, třeba když prudce vstanu, nebo když se v noci rychle otočím, nebo teď když smrkám :slight_smile: Taková ta klasická menstruační mě každý den postraší a pak zase zmizí.. Ale nechci se moc radovat, může to být i tím kontryhelem, že bolesti ustoupily, nebo se mi taky natáhne ten cyklus a teprve to všechno prijde :rolling_eyes: ale zatím je to fajn :dizzy_face:
26. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no, mám to stejně..já si zase říkám, jestli to není tím Vitamarinem..vidíš, ještě nás ty bylinky takhle oblbnou
26. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 my chodíme pravidelně s holkama do pizzerky na víno. Dneska jdeme taky.... sakra musím vymyslet výmluvu, proč si nedám víno .-D jinak já nerada chodím v pze na diskotéky, protože je to samej puberták ...
26. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak v Brně jsou asi dva kluby, kam chodí spíše starší (=20+), takže tam naopak by jako exot vypadal ten 16-letej puberťák, ale jinak většina ostatních klubů je taky jen spíš pro ty náctiletý. Hlavně v Brně ty kluby jsou v sezoně (=školním roce) nacvakaný studentama, o prázdninách naopak vymeteno.
Tak vymýšlej výmluvu, třeba ty ATB anebo i jiný prášky, jestlis byla nemocná, tak to se blbě kombinuje s vínem :wink:
26. zář 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@ninive211 tak já když si zajdu na zábavu, tak si připadám hrozně stará proti těm 13,14,15-ti letejm nanynkám, který si myslí, že když se namalujou a opijou, tak vypadají dospěle...
26. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty a sežrali šalamounovo ho*no :grinning:
26. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jj přesně tak :grinning: já nevím, ale naše generace byla přece jen nějaká slušnější...
26. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty možná :grinning:
26. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty
@chris_n A to je to spíš "půlgenerace" - jen nějakých deset, max. patnáct let....nejvíc mě dostávají ty fotky našpulenejch nanynek alá agáta před zrcadlem vystavený na "fejsbůku". Stejná póza na dvacet způsobů.
26. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 jj vždycky se musím smát :grinning:
26. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak můj teda není ranní typ, párkrát jsem to zkusila a to jsem si teda dovolila :grinning: Včera sice z jeho strany náznak byl, ale v půl 2 ráno, kdy mě už po 3 vzbudil, že nemůže spát :rolling_eyes:
26. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak mi můžeme kdykoliv, kolikrát i ráno. Jen ráno to trvá dýl :wink:
26. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Mám to stejně, ale padaly už nějaké řeči o příštím roku, tak uvidíme :slight_smile: a co Vy? Plánujete svatbu?
@mihis Tak tohle znám moc dobře, akorát mě víc štve, že pak přitáhne domů nějaké kámoše a dělají v baráku bordel. Bydlíme v nejvyšším patře bez výtahu, takže to slyší opravdu všichni :rolling_eyes: A pak dělají ještě takové ty "vtipy" jako třeba že začnou štěkat na našeho psa, když spí. Minule se jich tak lekla, že se mi počůrala v posteli a já jsem ve 4 převlékala ... Zabít! :angry: :sweat_smile:
26. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mazec!! Vas docitam pulhodiny :grinning:
26. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211
@janetoty
@chris_n Holky, mě ty děvčata přijdou vždycky vtipný v tom, jak jsou vymóděný. Krátký šaty, že jim z toho kouká zadek, nahnaný prsa a k tomu podpatky, na kterých bych se já zabila :grinning: Já když chodila na disco, tak jsem měla džíny, tričko a botasky, abych mohla pořádně tancovat :grinning: A přitom to neni tak dlouho, co jsem byla v jejich věku .. :slight_smile: Jinak já nejraději tancuji s přítelem, v tomhle si sedneme a tudle nám na jedný svatbě složili kompliment, když se nás ptali jestli salsu tančíme závodně :sweat_smile:
26. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa neee..nechci se vdávat, vyhovuje mi to tak jak je..v mém věku to beru spíš z ekonomického hlediska, jestli se to vyplatí nebo ne..a zatím ne :wink: ani dřív jsem neměla "vdávací" pudy, su asi nějaká divná
26. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis @zabzulka Mam pocit ze se mi rozjizdi ms... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Tak z toho asi nic nebude. Ale vam drzim MOC palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 až tak? takže testování by bylo zbytečné jo? :unamused:
26. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak do bytu mi naštěstí kámoše netahá, ale většinou přijde v takovém stavu, že už by tady stejně všichni spali :slight_smile:
@lucija76 faaakt? Třeba se ti to jenom zdá a žádná ms nebude,, hm?
26. zář 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já teda ráno musím mít první kafe a trochu se probrat a pak je se mnou řeč a případně i nějaká akce :grinning: hned po probuzení ne-e :slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Mivam vzdycky prvni den jen spineni, a pak vecer nebo druhy den rano uz to jede ... tak uvidime zitra, ale asi jo.
26. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jako to není po probuzení, my se o víkendu hezky pěkně minimálně hodinu ještě válíme :grinning: Jinak já kafe vyřadila a úspěšně ho už od minulého pondělí nepiju :slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vas vubec dneska nestiham, nahodim taky nejake foto pozdeji, az bude cas :slight_smile:
Par fotek svatebnich jsem nechala na beremku, ale teda jsem uz davno rozvedena, moc dlouho nam to nevydrzelo. Nejak extra jsem se vdavat nechtela, vzali jsme se, nevyslo to, a podruhe uz do toho nejdu, v tom mam jasno ;)
26. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa koukám, že si skoro sousedka :grinning: z horních počernic :slight_smile:
26. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy za hodinu mi začíná odpoledka (kterou mám až do osmi) a mám kopr jak blázen... Vůůůbec nic se mi nechce, nejraději bych jela domů a zalehla k televizi.. Pomoooooc :frowning2: :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mě se taky nic nechce :-/
26. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek