• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@xdany Jj, já myslím, že to stejně ničemu neuškodí :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Třeba k neplánovanému otěhotnění :slight_smile: (mě by se tak nějaká ta nehoda hodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
6. kvě 2013 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Já si myslím :grinning: stejně by to nebylo na škodu že :wink:
6. kvě 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Akorát bych asi byla podezřívána z nějaké nekalosti, kdyby se náhodou zadařilo... :sweat_smile:
6. kvě 2013 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany :grinning: to by bylo otázek, už to slyším :grinning:
6. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 Ale nehoda by byla asi nejlepším řešením jeho nerozhodnosti :sweat_smile: Každopádně uvidíme, co s ním udělá léto a snad i dodělané základní práce na bytě :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Možná chce podvědomě první dodělat byt, aby bylo kam přivézt mimi :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Tak to tohle on chce udělat vědomě...jenže když vidím, jak to jde pomalu, tak to bysme taky mohli mít sviště až 40 :grinning: Teda takhle, kdybych věděla, že to půjde napoprvé a bezproblémově třeba za rok, tak bych i počkala...ale mám určité pochybnosti o tom, že to půjde hladce... :confounded: (táhne mi na třicítku a to člověka děsí)
6. kvě 2013 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Hmm, tak to potom jo. Když jsou určité pochybnosti, tak není moc na co čekat...
6. kvě 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Objednala jsem se ve středu k doktorovi/doktorce (podle jména teda fakt nevím), tak chci zjistit, zda-li je možný udělat nějaký vyšetření, kt. by ukázali, jestli moje tělo funguje ukázkově nebo ne...ale vzhledem k tomu v jakém stavu tu je zdravotnictví, tak myslím, že preventivně asi nic... :angry:
6. kvě 2013 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Uvidíš, já zas tento týden chci sehnat nového doktora/ku, at to mám blíž. Tak jsem zvědavá jak pochodím :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany jasně,je rozpustna ve vodě,takže se nemůžeš previtaminovat :slight_smile:
u mě v tom balení píšou dvě denně,ale jim jednu
@misulka88 no snad ano :slight_smile:
7. kvě 2013 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka Já jím též jednu :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohu se přidat? Plánujem od července....:slight_smile:
7. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera o půlnoci se pes opět rozhodl, že potřebuje čůrat...tak vstát, oblíknout se a jít ven...jsem si říkala, zda-li to mateřství opravdu chci podstoupit...nevyspat se minimálně rok... :sweat_smile:
7. kvě 2013 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meggi10 ahoj, určitě se k nám přidej :wink:
7. kvě 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: taky jsem na to myslela, kdyz jsem ted nedavno stala se stenetem ve dve rano pred domem a cekala, az se milostive uraci se vycurat :slight_smile: ale pak jsem si rikala, ze s deckem se aspon nemusi chodit ven :grinning: :grinning:
7. kvě 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xdany
@dora13 Holky ted jste mě pobavily :grinning:
7. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Ten náš pejsek měl teďka 2 dny průjem a taky jsme chodili nejčastěji, jak to šlo.. Dávali smectu a vařili rýži s mrkvičkou a kuřecí vývar.. a jak byl špatnej, tak to byl největší mazel, pořád u nás, spinkal.. chudáček.. a dneska už je to zase ten čertík, jak ho známe... stejně je pes takové děcko :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dora13 Omyl, někde jsem četla, že někdo chodil s dítětem v noci na procházky, protože jedině tak spalo :grinning: Jinak to období, kdy pes byl štěně a musel v noci čůrat si živě ještě pamatuju...nezapomenutelný měsíc...
@fialka1122 No jo, průjem...když je náš pes nemocnej, tak u něj vždycky milý sedí (ale stále zarytě tvrdí, že ho nemá rád :grinning:), hladí ho a říká mu hezky česky: "Chůdě" nebo "Chudáčku" nebo "Chudák štěně"...:slight_smile:
7. kvě 2013 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122: no uplne! hlavne jsem se ted pristihla, kdyz jsem byla na obede s kolegou, ze jsem mu asi 15 minut vykladala o tom, jak je pejsek sikovny, jak uz cura hlavne venku, tak na me koukal jako na blazna :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 :slight_smile:))))) To máme v práci pořád.. kolegyňka má stejně vážícího prcka jako já psa¨. Největší sranda byl, jak jsme se bavily na obědě stylem, jak se pes snaží komunikovat a kolegyňka říkala, že takto komunikuje i synek (v té době nemluvil).. strašně si byli chvilku podobní... a jednou to slyšel kolega a řekl nám, že jsme cvoci :slight_smile:))
7. kvě 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 Když byl pes ještě štěně, tak jsem ho brala všude s sebou (tady můžou psi skoro všude) a jednou jsem se přistihla, že zatímco jsem čekala ve frontě, tak jsem jezdila košíkem sem a tam, aby štěně rychlejš usnulo :D O psovi bych dokázala vykládat hodiny :slight_smile:

@fialka1122 Když jsem byla v česku, tak taky bývalá spolužačka měla prcka velikosti našeho psa...:grinning: a jinak tu podobnost s miminem naprosto vidím...škoda, že pes z toho období nikdy nevyroste, jako že se třeba nenaučí mluvit a tak...
7. kvě 2013 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany To je pravda, ale má to své výhody... třeba tě nikdy nepošle... víš kam :slight_smile: mně se náhodou líbí, že je to takové děcko napořád.. nepotřebuji, aby mluvil, úplně stačí, že za mnou přijde, když se mu něco líbí, olízne mě, usměje se (a že to umí) a lehne si ke mně...
7. kvě 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé hafani, dobrý téma :slight_smile: my máme dva, oba z útulku, jsme v paneláku, ale hned přes ulici máme pole, tak je kam chodit běhat. Jednoho máme skoro dva roky, tu druhou jsme si přivedli před necelými dvěma měsíci. To je taková sranda je pozorovat, když tady spolu dovádí, poletujou a navzájem se provokujou :D a myslím že podobnost s prckem je fakt velká.
8. kvě 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já dneska absolvovala svou životně první návštěvu u gynekologa...doktorka nemluvila anglicky a mě zas chyběla estonská slovní zásoba :grinning: Ta ženská byla ztělesněním Doktora House :confounded: Ale co, zdá se, že jsem zdravá - nevím, co všechno zkoumala, neb jsem se na to nedokázala zeptat...jsem si myslela, že všichni doktoři umí anglicky...
Jo a zaplatila jsem poplatek 5 euro, platy tu jsou nižší než v Česku - čímž chci říct, že těch 30 korun nebo kolik se platí není až tak hrozný ;)
8. kvě 2013 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím jsem nestihla dočíst :slight_smile:
Rozhodla jsem se, že Kubíkovi uháčkuju čepici, tak sem zvědavá zda to dokončím, případně co z toho bude.
8. kvě 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Všechny, kdo vládnou ručním pracím, obdivuju :slight_smile:
8. kvě 2013 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Hodně štěstí.. Já jsem doháčkovala 2 týdny zpátky čepičku a teď dělám botičky když je čas.. je to teda foceno mobilem na krtkovi, ale dělala jsem ji 2 večery a jeden večer toho pejska..
@xdany Není to vůbec těžké!! Zkus to :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Tý jo, ty seš ale šikula! :wink: Mě ruční práce vyloženě nebaví a jsem na ně levá :sweat_smile:
8. kvě 2013 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek