• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis
@chris_n nápodobně, taky bych se nejraději vyvalila doma..včera v župánku u telky, udělala jsem si do půllitráku Caro s mlíkem a čučela na Big Bang Theory, to miluju..
26. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je to počasí... tady je hnusná zima a prší. Nechápu kde je to babí léto, co předpovídali, tady jsme slunko neviděli už tak 14 dní. Ty předpovědi dělají fakt jen pro Čechy a Prahu... Nic proti vám holky :grinning:
26. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tady dneska svítilo sluníčko :grinning:
26. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n vždyť to říkám, že předpověď počasí je pro pražáky jenom a na nás v horách zapomínají :rolling_eyes: :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tady vysvitlo sluníčko až teď
26. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tady žádná změna, prší, fouká a zima je jak kdyby měl napadnout sníh... Počasí akorát na zachumlání do postele s nějakou knížkou :slight_smile:
26. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis s tou předpovědí počasí souhlasím.. tady na "dálném Východě" to nějak nefunguje :wink:
26. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to já zachumlaná jsem, mám horečku a snažím se z toho dostat... radši bych šla se psem ven :frowning2:
26. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty drž se, odpočívej..kdy máš zítra toho doktora?
26. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bylo 26st do vcerejska, dneska prsi, je sice jeste 20 ale bude to klesat a prset ted uz bude az do jara ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako mam docela blbou naladu dneska z toho vseho. Premyslim cim si ji zlepsim, co si pekneho koupim treba :grinning:
26. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 s 26 stupni na nás nechoď :wink: tady je pořádný podzim, max 13..
no, já se asi ani zítra testovat nebudu, nemám na to nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty - no u mě je těžký poznat ovu. bt i ovut na mě neplatí. takže jediné co mi pomáhá určit ovulaci je utz.a vzhledem k tomu,že se snažíme mít sex 1-2 dny před ovu tak to je těžké odhadnout.folikuly mi taky rostou jak rychle chtějí. nejdříve rostou normálně 2mm za den a pak zpomalují třeba jen 1mm za den či 1mm za tři dny.takže jsem měla určenou ovulaci už 4* a nakonec byla nejspíš až ted ve středu 5dní po pregnylu.uvidím zítra na utz. po pregnylu měla být do dvou dnů a nebyla,protože folík nebyl dozrálý.
26. zář 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - no ten půst byl.sex byl naplánován podle utz na správnou chvíli,jenže folíky začli stávkovat. napsáno o článek výše pro janetoty. jenže když máš termín ovulace 4* posunutý podle utz ,tak je to těžký. :unamused: a podle příznaků to brát nemůžu,protože je mám uplně mimo.vše mi ukázalo 2* ovu ale žádná nebyla,protože folík nebyl dozrálý a nepraskl.vím to přesně podle utz,chodila jsem ob 1-2 dny.
26. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@mihis - rychlovka 10min.no ono i těch 10min je někdy problém, protože pokud je jeho tělo fakt unavené tak ho nepostaví nic a můžu to zkoušet jak dlouho chci. znám to i od sebe,když jsem grogy tak je taky bez šance,nedokážu se ani probudit.
26. zář 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a fakt si to dostala??
@zabzulka Jak nebudeš testovat? To ani nezkoušej :grinning:
26. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa tak to mě mrzí, že to máte takhle složité, někdy je doslova boj počít to miminko, fakt :frowning2: nechápu, proč to musí být tak těžké :rolling_eyes:
26. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No tak teď jsem dostala fakt záchvát smíchu z toho štěkání!!! :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň, že jsme v kanclu s kolegyní osaměly (ta ví), jinak nevím, jak bych to vysvětlovala :grinning:
26. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Špinění může znamenat i to těhu!!! MS může být, ale měla by být slabší a BT by se měla držet nahoře, pokud jsi těhu :slight_smile: Ale ty asi neměříš, že? Tak uvidíme :slight_smile:
26. zář 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jeee až teď jsem si dočetla, že jenom špiníš, tak uvidíš ráno, třeba se to už nerozjede :dizzy_face:
26. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já bych chtěla. Podle mě se to vyplatí, z ekonomického i právního hlediska. A pak si taky myslím, že když chceme rodinu, měli bychom se jmenovat stejně. :slight_smile: Ale je mi jedno, jestli to bude příští rok nebo až třeba za dva ..
@chris_n jo joo :slight_smile: Někdy můžeme dát kafe :slight_smile: Dříve jsem bydlela v Ben. Vrutici, mimo jiné teda :wink: :slight_smile:
26. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Jasný, je to fakt super cena!!! Ale asi spíš ne, jinak bych se nepřinutila učit vůbec :unamused: Ale moc děkuji!!! :slight_smile:
26. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek :grinning: Jestli chceš, mám v rukávu ještě víc historek .. Třeba jak můj šikovný chlap vyměňoval páčku u přívodu vody ... Začalo to větou "Prosím tě, lásko, běž pryč, můj táta je instalatér a já jako malej jsem mu koukal furt pod ruce" a končilo to "No do prrrrr ... Já se na to vyyysss .... Lásko? Kde máme hadr na vytírání a kbelík?" :grinning:
26. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky myslete zítra na mě čeká nás kontrola, aby vyloučili dvojčátka...a taky zda je mimi v pořádku, šíleně se těším:slight_smile:)
@mihis na Tebe jsem zítra moc zvědavá a moc Ti to přeju...
@zabzulka Holky moc vám všem držím palečky vím, že je to neuvěřitelný pocit a vzpoínám jsi jak jsem tad jásala:grinning:
26. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunkaaa Jako fakt už jsem dlouho neměla takový ten záchvat smíchu, co nejde zastavit a furt se směješ, až brečíš...takže...díky Ti!!! :grinning:
26. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 A kdy máš kontrolu???? Takže budeme držet pěsti @mihis a @lucija76 pro // na testu a Tobě, ať je mimi/2mimi v pořádku :slight_smile: A určitě jsem na někoho zapomněla s tím testováním, že? Kdo ještě bude zítra testovat???
26. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak blb, omluva za chyby...malého mám na klíně a kreslíme podzim...
26. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Peti zítra o pul deváté...možná už v devátéém týdnu dostanu i prukajdu :grinning: Myslím, že jsem ještě zapoměla na Lucku vid
26. zář 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Takže repete...ty zítra kolem 9h nám dáš echo, že je vše ok :slight_smile: Držíme pěsti!

A @mihis, @lucija76 a @zabzulka nám vyfotí nejlépe pozitivní testy :slight_smile: Ale stejně si myslím, že těch holek na testování v pátek bylo víc...že? :wink:
26. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co Vy, holky? Máte doma taky takový šikovný kutily? :grinning:

Dneska ráno jsme měli scénku jak z blbej a blbější. Přítel byl v ložnici, já v kuchyni a vařila se mi tam voda, takže jsem jen slyšela, jak na mě něco pořvává. Takže jsem na každou jeho větu reagovala řevem vět jako"Proboha, já Tě neslyším! Vaří se mi tu voda!" "A furt tam bude něco žbrblat i když ví, že tu slyšim kulový!" "Lásko, ty jsi materiál, viď, počkej až ta konvice sepne a neječ na mě přes ty stěny!" - najednou stojí ve dveřích, v ruce telefon a povídá mi: "Prosím Tě, to jsem neřval na tebe, ale volal mi šéf, takže děkuju, musí mě mít za tupce, protože jsem za každým slovem musel řvát že to není na tebe!" :grinning:
26. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek