• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
26. zář 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ještě nesmíme zapomenout na @janetoty s doktorem :slight_smile:
26. zář 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek jinak s fitkem škoda no :frowning2:
26. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám na Vás takový trapný dotaz. Zítra odpoledne jdu na vyšetření na tu gynekologii a vzhledem k tomu, že mám teplotu furt nízko, bych se ráda večer ještě zasnažila, ale říkám si, že to asi není úplně vhodné, že? :confused: :unamused: On to samozřejmě pozná, zase na druhou stranu si říkám, že na to musejí být zvyklí, když jim tam chodí snažilky :confused:
26. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já bych to nehrotila, jak říkáš.... musejí mít zkušenosti. Já myslím taky jednou šla druhej den po sexu na kontrolu
26. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@jenyska4
Holky díky.. No nevím sice jestli u mě na testování není brzo den před MS, ale zkusím a uvidím.. Ale říkám, mám zítra volno takže snad aspoň do devíti budu spát :slight_smile: A tobě kočko držím moc pěsti o mudra, ať je všechno ok a ať dostaneš ten parádní doklad zvaný průkazka :grinning:
26. zář 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 jak to, že dostaneš prukazku tak brzy?
26. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, teď mám zpozdění 2 dny a udělala jsem si jen tak ovulační test a je pozitivní? Ale né tak, že by testovací byla silnější než kontrolní. Co myslíte?
26. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - to já taky nevím proč je to tak složité. hlavně jsme to nečekaly,že to bude tak těžké když to 3* vyšlo hned na první pokus. možná to je tím,že toto je pokus poslední tak at si to užiju se vším všady. :rolling_eyes:
26. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ovulační test sis delala?
26. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo, těhotenský nemám, někde tu píšou, že funguje stejně.
26. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa Jo ty už máš tři děti jo? To jsem zase někde prospala tyto informace.. promin :slight_smile: tak to určitě vyjde i teď, neboj :wink:
26. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ahoj, tak to ti neporadím, nemám s tím vůbec žádné zkušenosti ani na ovulaci a už vůbec né při těhotenských testech, ani jsem o tom nikde neslyšela.. :-/
26. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@raaaadka já o tom slyšela, ale práve že se ta pozitivita může objevit i v době, kdy těhotná nejsi, tak se to nepoužívá pro určení těhu.
26. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n aha, ale tak když má zpoždění, tak by to mohlo být doopravdy pozitivní...

@raaaadka No asi bude lepší, když si zítra koupíš těhotenský test, tohle je trošku jak věštění z koule :grinning: ne bez urážky, držím palce, ať jsou zítra // i na těhu testu :slight_smile:
26. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka zítra v 8 ale asi j´mi jenom vezme krev, nevím to jistě, musel si mě tam vtěsnat, má objednané pacientky na dost dopředu
26. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa no ono stejnak není jistý, že se to podaří, ikdyž víš kdy. Já v květnu měla krásné vajíčko, sexu bylo dostatek a stejně z toho nic nebylo...
26. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka taky jsem někde četla,že ovutest muze ukazat tehu jeste pred prichodem MS, ale kazdopadne tehotensky bude lepsi
jenyska - myslim, ze fotku ti da kdyz si o ni reknes-ja dostala jen tak z legrace uz v 6tt. Akorat dotaz - proc chces tu prukazku? K cemu je to dobre?
@janetoty hodne štěstí zítra na kontrole
těším se, že tu zítraobjevím samé dobré zprávy. Já mám bohužel špatnou - asi skončím na neschopence -dnes jsem už 6x zvracela a je mi strašně, takhle v práci fakt nemůžu fungovat :(
26. zář 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska děkuji a držím pěsti, ať se ti udělá líp :wink:
26. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty potvrzení z krve je taky dobré! A pak si tě objedná na kontrolu a to už ti dá i fotečku se srdíčkem určitě :dizzy_face:
@marketuska průkazku přece pro radost, já bych se na ni taky těšila, kdybych byla těhu :grinning:
26. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jeje, to mě mrzí :-/ já kromě dvou dnů, kdy mi bylo od žaludku fakt zle, tak jsem v pohode a nic mi není :slight_smile:
26. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa držím pěsti a nezkoušela si něco jiného? nosifol nebo inofolic? po tom je krásná ovulace, vajíčka dozrávají a je to přírodní(v mezích možností)
26. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo kéž by :wink:
26. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Moje ségra dostala průkazku taky hnedka na začátku těhotenství, já mám stejnou doktorku, takže až to bude aktuální,tak předpokládám,že mi ji dá možná taky skoro hned. Jinak ti přeju, ať se ti na víkend trochu uleví a na tu neschopenku nemusíš :wink:
26. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pááááá, jdu na "víno" :grinning:
26. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zeda holky chris odejde na vínko a tady najednou mrtvo... :pensive:
26. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Brzy?.-) vždyt v 10 týdnu už se bere krev na vývojové vady...kdy se dává u Vás?
26. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska já nevím k čemu je to dobré, ale tak fajn pocit ji mít :grinning: tam se dávají fotky z utz pak pokaždé náštěvě se zapisuje tlak, moč, výsledky z utz z krve ... stav čípku já ji měla vždy v _6 týdnu, ale ted už se dává až od 9 týdne, ale je to jak u jakého doktora u Vás Marky kdy?
26. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za dvacet minut padla hurááá domů! :slight_smile: a zítra volno! Třikrát hurá! :grinning: Fuj to byl dlouhý pracovní den..
26. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jenyska4 mě to doktorka neříkala zatím, ale myslím že se dává okolo dvanáctého týdne
26. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek