• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n Jak bylo na vínku kočko? Udžela jsi tajemství? :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ne... prokecla jsem se :-/ ona je jedna kamarádka tehotna a vypravela tam o tehotenství a tak. A ja se na neco zeptala a bylo to jasny.
26. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n :slight_smile: nic si z toho nedělej, já bych se taky určitě neuhlídala :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n hi hi hi...to já jsem jak hrad v Karpatech :wink: A pro tchýni budu nedobytná jako Alkatraz min. do 20.tt :grinning: :grinning:
26. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Taky bych se prokecla asi...já se moc neumím převařovat. Rodičům bych případné těhotenství taky nechtěla říkat hned, ale asi to nevydržím a hlavně mamka to na mně asi pozná...nějak se před nikým netajím, že bychom chtěli. Zatím to zakecávám, že "se uvidí" a "necháváme to na přírodě", což je částečně vlastně pravda.
26. zář 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetest ty karpatnice :grinning:
26. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Já říkám, že teď máme jiný starosti a že třeba příští rok. :grinning: A našim jsem nechtěla říkat ani to, ale tchýně byla rychlejší, vykecala jim to při společné návštěvě a můj táta docela čučel :grinning:
26. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No a ne?...víte to jen ty,Áďa a Ivet :slight_smile:
26. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest pošli mi trochu tajemnosti :grinning:
26. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Mě ted holky v mém blogu psaly od 9 týdne někdo už v 7 týdnu tak uvidím zítra...
26. zář 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 :slight_smile: tak uvidíš, třebas jí taky příště už dostanu. Dr. mi to neříkala.
26. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis -no měla bych 4 (2 kluky a 2 holky).máme bohužel ale jen dva kluky,holčičky nežijou....
@janetoty -jj zkoušela. nosifol,kontryhel,jeřáb ptačí ,sarapis a kde co. bohužel na mě nezabralo nic krom clostíku a utroše. :unamused:
27. zář 2013 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak začínám páteční testovací mánii. U mě sněhobílo. :angry: Tak uvidíme co bude dál. A jsem zvědavá na ostatní :sunglasses:
27. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky, tak já taky hlasím sněhobílo a břicho bolí, takže ms dnes nejpozěji zítra dorazí.. :frowning2:
27. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já jsem myslím průkazku dostala až někdy 13-14tt - až po vývojových vadách, no a na vypisování asi můj doktor moc není, protože tam třeba některé věci nepsal a až pak je ke konci těhu dopisoval podle karty, ale i tak byla spousta políček volná, ale asi se fakt dává normálně dřív, protože si pamatuji, že ji po mě záchranáři po autonehodě chtěli - to jsem byla 10tt a průkajdu jsem neměla a oni to dost nechápali, proč ji nemám :( No, tak pak už ani potřeba nebyla :( Ale to je blbá zkušenost :(
27. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ajé, zrovna u tebe jsem si myslela, že by fakt mohlo něco být - aspoň duch, ale naděje umírá poslední - vzpomeň si na chris :slight_smile: mně na prvním vylezl pidi stín - viditelný spíš proti světlu a ještě až po 3min a pak to už šlo líp a líp
27. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska ale mě nebolelo břicho....
27. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska chris testovala 26 DC, já jsem dnes 31DC... Už to břicho vážně cítím, takže si teď dáme pauzu a pak hurá na nové snažení :slight_smile:
27. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já mám šišku docela zamotanou.. v rámci testovací mánie proveden test, po chvíli vylezla pěkná druhá čárečka, tak jsem se posadila na pr...el, no a do pár minut byla zase pryč, nyní na tomto testu sněhobílo :fearful: :slight_smile: takže asi falešná pozitivita nebo co
27. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n máš ještě ty ovu testy? Asi je příští měsíc zkusím, ať mám jistotu... Nebo udělám úplně opačnou věc a vykašlu se na všechno, včetně womenzone a pod :slight_smile: Nevím, která varianta by byla lepší :slight_smile: ale už mě to moc nebaví pořád nad tím přemýšlet a sledovat příznaky ovulace i poovulační, možná by bylo lepší mít jistotu...
27. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka a zkoušela si druhej test?
27. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka :confused: to jsem ještě neslyšela teda.. Nemáš ještě jeden test??? Ale věřila bych, že je pozitivní, zpoždění už máš a příznaky žádné ne? :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis womenzone je s*agora... :grinning: jinak testy ti klidne dám, mám je doma v šuplíku.
27. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no mě to vyhovovao v tom, že jsem si tam zapsala ms a pak jsem viděla, kdy ji zase dostanu a zaznamenávala jsem si tam sex :slight_smile: ale ted si to zapíšu do kalendáře, kdy bude ms a na womenzone uz kaslu :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ono záleží spíš, kolik máš DPO, než DC...já teď jsem třeba 26DC, ale 7DPO a by bylo na testování brzy...ale Chris mohla být v těch 26DC třeba 12DPO a už to šlo tím pádem vidět..ale ovu testy zkus, to rozhodně doporučuju, budeš mít jistotu :slight_smile:

Jinak dobré ránko všem! :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky!
Tak ja hlasim snehobily test, spineni ustalo, po ms ani pamatky...
27. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja na to mam aplikaci v mobilu :slight_smile: WomenLog
27. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ne, ja 26DC měla sněhobílo. A 31 DC byla dálnice
27. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no já musím mít fakt vždycky něco extra :unamused: :angry: :sunglasses:

@mihis ne, druhý nemám vyplýtvala jsem ho v to úterý :wink: každopádně to kašlu, ted jedeme na barák, tak se otestuju až v pondělí, jestli mi MS nepřijde..
příznaky už nemám žádné, nic mě nebolí, tak su z toho jelena
27. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek