• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janetoty přidávám se ke gratulaci :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Tak tohle se muze stat jen tobe :grinning: :grinning: :grinning: Nezdalo se ti to? :grinning:
27. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
27. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak jestli si ho nepostříkala vodou a nezředil se...
27. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n WomenLog je super aplikace, ale ty už bys mohla používat Woman Log Pregnancy :wink:

@mihis Taky přemýšlím, že by to chtělo trochu odlehčit a neřešit to pořád. Ale není to tak jednoduché no.
@jajik.h ten už mam taky :grinning:
27. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek No když MS přes víkend nepřijde, tak jasné, že v testování se bude pokračovat. :grinning:
27. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty no ne, namočila jsem ho po čárku, napočítala do patnácti a bylo to..pak to klasicky vzlínalo a najednou tam byla i ta druhá..
27. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 normálně jsem si chvilku myslela, jestli jsem se nezbláznila :wink: a nemám vidiny..kurňa, proč jsem si to nevyfotila :grinning:
27. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zabzulka jako jestli se pak nenamočil vodou, když sis myla hlavu. Že by se to zředilo a zmizel
27. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 já teď určitě testovat nebudu, ms má přijít zítra, jsem nachcípaná, je mi bídně, tak možná se posune i tím nachlazením,.. uvidím jak proběhne víkend a pak se rozmyslím, jestli testovat znovu a kdy. ale taky si myslím, že mrcha normálně přijde.. max. třeba v pondělí. No uvidíme, teď stejně nic nevymyslím :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak uvidíš na tom dalším :wink:
27. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to zase ne, ale teď uvažuju, že ten test poliju..ale benzínem a spálím :sunglasses: :grinning:
27. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Podle mne jsi tehotna, ani ten test to necekal, uplne z toho zblbnul a vypnul :slight_smile:)))
27. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zabzulka tak jak říkají holky, určitě jsi ho pak postříkala vodou, proto ta čárka zmizela - normálně se zředil :dizzy_face: už se těším až otestuješ znova :slight_smile:
27. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
27. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 to jako zkolaboval jo? z toho překvápka? :grinning: :grinning: to by mu bylo podobné :sunglasses:
@mihis tak jo, otestuju..v pondělí, možná v neděli jestli to nevydržím
@mihis já byla taky nemocná :D
@mihis hele, jestli na Tebe něco leze, tak by to taky mohlo být pozitivní
@lucija76 LUci a špinění teda ustalo? tak bych to taky ještě nevzdávala..
vidím, že tu všechny máme po ránu o zábavu postaráno :wink:
27. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis To je naprd, co? Ja jsem vcera mela takovy blby den navic, venku prselo, holky mi tu rvaly cely den obe na stridacku, skoncila jsem az v 19h, a jeste jsem bezela na skoleni az do 21h30........ dneska uz to nastesti zase beru sportovne :wink:
27. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka a opravdu to vypadá, že to mám stejně jak ty :wink: teď jsem si to přečetla znovu
27. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis a já jsem nemocná :wink:
27. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Jo, spineni je pryc... nechapu :wink:
27. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Já když byla nachlazená a dostala jsem od Dr nějaké léky, tak se mi MS posunula o 9!!! dní! Předtím pravidelně po 28-29 dnech. Ale protože jsem si byla jistá, že jsme si dávali pozor ten měsíc, tak jsem netestovala a čekala. Protože 3 měsíce předtím jsem taky měla zpoždění víc jak týden a vyšilovala jsem a měla z toho akorát nervy (tehdy bylo ještě období, kdy se mi dítě ještě zrovna nehodilo do plánů, teď bych reagovala asi opačně -nakonec z toho nic nebylo).
27. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty no vidíš..takže budeš těhotenství počítat od data početí ne od poslední MS, to by bylo zkreslené..a taky podle ultrazvuku..
27. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 to je nějaký divný měsíc co?
@chris_n
@janetoty
@zabzulka já jsem nemocná z té kosy co máme v bytě, nemáme teloměr, ale řekla bych tak 16 - 18 stupnu.. Manzel byl taky nachrblanej, ale uz ho to preslo, tak na me taky plivl nejaky bacil asi.. Hlavne si fakt myslim, ze 31DC by uz byl aspon duch, ale na testu vubec ale vubec nic, uplne ukazkove negativni :grinning:
@lucija76 já to taky beru celkem dobře.. i když si to nechci pripustit,, porad ms nedosla, takze tajne doufam.. I kdyz mi rozum rika, ze jsem blbka a mám se smirit s tim, ze mrcha co nevidet prijde :grinning:
@ninive211 já žádné léky neberu... Jen jsem si v noci dala kapky do nocu mucoslovan, protože jsem nemohla dýchat a věčným smrkáním jsem budila manžela.. Hlava zatím nebolí tak, že bych si musela dát prášek. Naštěstí mám dnes volno, tak budu celý den ležet, jen musím zajít do města nakoupit na víkend, a trošku poklidit, ale asi ani na volejbal dnes nepujdu :rolling_eyes: ale dneska teda vykukuje sluníčko aspon, i kdyz je kosa jak prase :grinning:
27. zář 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já jsem ještě jeden test dělala asi 16. a ten byl taky negativní, teda pak už jsem ho nekontrolovala... jaký máš testy?
27. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek