• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka tak snad to dožene a dostanu ho k narozeninám :grinning:
27. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my máme taky kosu..tak 19 stupňů, ale nám to neva, máme to tak celou zimu..Viki má studený odchov
tak se brzo uzdrav, odpočívej a na volejbal radši fakt nechoď, to se akorát dorazíš
27. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis fuj, taková kosa.. my mame doma 23 a občas je mi zima...
27. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty test women secret - jiné u nás v lékarně nemají :grinning: pak mám ještě nějaké do zásoby, ale to už jsou s citlivostí 20.. to je úplně zbytečné zkoušet :grinning:
27. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n je to hrozná zima.. teď jsem si uvařila čaj a asi pustím ty debilní ekoflex, které prdlajs vytopí ale aspoň něco.. Nebo si dám horkou vanu až přijdu z města, až se tam teda dokopu jít :grinning:
27. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis pak dej vědět, jestli budeš chtít ty ovu testy :wink:
@mihis ten neznám, mě třeba mamatest taky neukazoval a 20 už vůbec ne :wink:
@chris_n jo budu je chtít, to máš jedno jestli je koupím v lékárně nebo o d tebe a ty se jich aspoň zbavíš, stejně už jsou ti na prd :grinning:
27. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty a kolikátý den se ti ukázaly první slabé čárky?
27. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: :grinning: tak mi pak hod adresu do IP.
@mihis To je dost malo, my mivame v zime doma 19st a to uz mi prijde nic moc, ale teda 16, se nedivim, ze marodis. Tak pekne pod teplou deku, a vylezet to :wink:
@zabzulka Brrr. 19 st, to bych zmrzla! Pro mě je ideál 23 stupňů...v létě jak bylo v bytě 25 a víc, tak to už bylo moc. Teďka mám v bytě ma. 22, ještě nezačali topit...a většinou tu mikinu vytahuju teda...včera jsme nebyla schopná se zahřát ani ve sprše
27. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 no já nevím, jestli máme 16, nemáme teploměr :slight_smile: jen tak odhaduju, sedím v mikině, ruce zmrzle a je mi kosa :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 39. den
27. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty :confused: to je dost pozdě teda... Mě už teď nezbývá nic jiného než čekat, třeba je to tím nachlazením, nebo se mi cyklus prostě jen zase protáhl . minulý měsíc byl taky delší než ten předtím. Takže budu čekat a uvidím :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis vypadá to, že jsem měla ovulaci někdy hodně pozdě, měli jsme celkem stresy- stěhování ne v zrovna dobré atmosféře, já začala chodit do školy, sháníme hypotéku...
27. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já jsem dneska zkoušela mamatest a teď jsem někde četla, že jsou docela naprd..tak které jsou teda dobré?
@ninive211 už jsme si zvykli..nelítáme po bytě ve spodním prádle, základem jsou dobré huňaté papuče :sunglasses:
27. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo to je možný, že si to měla posunuté :slight_smile: no hlavně že to vyšlo :dizzy_face: my jsme tenhle měsíc měnili banku, přetahovali jsme k ní i úvěr, tak jsme z toho taky trochu na nervy - měnit trvalé příkazy, první splátky, kam přijdou výplaty, budou na účtě včas?? No prostě hnus.. už aby byl další měsíc a všechno se v klidu zaběhlo :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka mě mama test ukazal v pohodě, ale je to individuální no.
27. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já měla teď dr. maxe, lidi si je celkem chválí a jsou levný :wink:
27. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no my ještě musíme sehnat tu hypotéku, aby jsme koupili náš vysněný baráček a měli kde vychovat mimčo... dneska jsem měla jít do unicredit bank se domluvit, ale ještě bych na ně něco prskla, takže jsme to přesunuli na úterý, to už tam bude moct manžel a nebudu muset já :grinning:
27. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to bude super, já bych taky chtěla do domečku, ale to se mi asi jen tak nesplní :slight_smile: Tak hlavně ať manžel v úterý všechno vyřídí! :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stejně se tu to těhu docela šíří co? :slight_smile: Doufám,že to vyjde i vám @mihis @zabzulka @lucija76 :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no snad už jo, musíme to už zaplatit co nejdřív. My jsme oba z vesnice, v bytě jsme bydleli půl roku a není to nic pro nás... a to naše čtyřnohý mimčo potřebuje výběh :grinning:
27. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen a kdy máš testovat ty?
27. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak to přeju ať vše vyjde :slight_smile: miminko i ta hypotéka.. my jsme si teď absolvovali roční martyrium s hypotékou, takže jsme rádi, že je to za námi..teď abychom se nenudili zase děláme "kolečko" na zelenou úsporám..ale přece jim tam ty prachy nenecháme ne?
27. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty panelák je na prd, taky by pro našeho psa byla lepší zahrada, ale to bude muset ještě vydržet :slight_smile:
@eeen to my taky doufáme :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty No já jsem dnes teprv 25DC a MS očekávám v úterý, teda jestli bude pravidelná jako minulý měsíc po 28DC
27. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já si pak vždycky říkám, že tady nakonec budu fakt sama :grinning: Ale holkám to moc přeji :dizzy_face: Už se těším na ty fotky bříšek, až začnete růst :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka děkuju moc a taky přeju ať to vyjde a nejdou s tím oplétačky :wink:
27. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek