• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen
@verunkaaa holky jak už jsem psala, my se snažíme už od ledna, nebojte ono to přijde brzy, třeba už tenhle měsíc :wink:
27. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa sama ne, se mnou :frowning2:
27. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no my bydleli půl roku v bytě ve městě, půl roku v domě napůl s kamarádkou a 2 a půl v domě mojí tety, teda bez ní, na vesnici-nepohodli jsme se, tak teď jsme zpět u tchánovců, než zaplatíme ten baráček... taky se vám to splní :wink:
27. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Zatím to spíš vypadá, že tenhle měsíc ani ovu neproběhla ... Takže nemá co vyjít. :grinning: Ale já vím, že to chce čas .. Jen už to je celkem dlouho .. :angry:
27. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@verunkaaa holky nevěšme hlavu, my se teda snažíme třetí měsíc, teď začneme čtvrtý a taky mi to přijde jako věčnost.. Ale musíme věřit, že to prostě přijde :slight_smile: Nic jiného nám stejně nezbývá...
27. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Nebudeš tu sama, já tu tak budu ještě nějakou dobu :wink: Právě mi skončila teprv MS a další někdy až 18. nebo 19. října, tak mezitím se budem snažit, aby už třeba nepřišla :slight_smile: Ale uvidíme...když nevyjde v říjnu, vyjde třeba v listopadu...doufám. Ale začátkem listopadu mám narozky, to by byl krásnej dárek k narozeninám :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunkaaa jak dlouho?a ty ovu sleduješ jak?
27. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@verunkaaa
@eeen Holky, já si ale říkám, že bych snad měla přestat sem chodit, protože pak na to furt myslím...kdyžtak o tom pořád čtu, že. Ale nedá mi to a nedá a stejně sem pořád lezu a držím vám palečky!
27. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik holky pardon že vam sem lezu ale už sem taky zmatena ze všech testu dneska sem si dělala těhu test a ukazuje mě nijakeho dušika stin nebo co vidite to taky?blbě se to foti
27. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus já tedy bohužel nic moc nevidím :frowning2:
27. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty No, od března jsme to tak nějak nechávali osudu, od června se snažíme cíleně. A měřím si už od února BT .. Tento měsíc jsem začala i s OVU testy, ale už jsem jich vyplácala 11 a pořád žádný pozitivní .. :rolling_eyes:
27. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Mám to stejně :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 nevadi ukazuje to takovej blbej stin že to nejde nafotit pořadně ale děkuju
27. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Já tam bohužel nic nevidím :unamused: Zkus testnout za pár dní, už by čárky měly být zřetelnější :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa No ty jsi ještě mladá, to se chodí k Dr. později, ale mně doktorka loni na preventivce říkala, že mám přijít, jakmile se budeme snažit 6 měsíců a nepůjde to, že by se to začalo řešit (budu mít teď 29, tak už není moc na co čekat, to je dobře, ale doufám, že to nebudem potřebovat :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa a zkoušela si něco na podporu ovulace? kamarádce třeba našli polycystické vaječníky, tak jí doporučili nosifol nebo inofolic, a ovuluje krásně :wink:
27. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 mě řekl doktor po 9 měsících
27. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak já spíš mám strach o to, že jsem před pár lety měla gynekologické problémy a doktor mě strašil, že bych kvůli tomu nemusela být plodná. Takže chci, aby mi to zkontrolovali, pro klid duše. Když něco takového víš a stresuješ se, že se nemusí dařit kvůli tomu, psychice to nepřidá .. :unamused:
27. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus nějaej náznak tam možná je, ale určitě to zkus tak za 2 dny
27. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Já zatím zkusila jen gynex a kontryhel, měla jsem díky tomu lepší PMS a kratší cyklus .. :slight_smile: Ale jinak nic. Uvidíme, co mi řeknou odpoledne, třeba mi doktor něco předepíše. :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je volně prodejný, zkus se na to zeptat, mě to třeba dr. sám doporučil,že většina ženských do 3 měsíců otěhotněla :wink:
27. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda tady to dnes jede :slight_smile: Já se válím v posteli a ok, jen je mi špatně,ale jen se zvednu, tak letím :(
Taky jsem používala mamatest a vpohodě ukazoval i před MS, ale řekla bych že je to individuální i podle uhnizdění zárodku - přeci jen je tam rozptyl asi 6 dnů a vlastně až po uhnízdění začne jít to hcg do krve a do moči. No a když se k tomu přidá to, že každá má ovu jindy :slight_smile:
@asus přijde mi, že tam něco asi je, zkus buď zítra, nebo za 2 dny, nebo pokud to nevydržíš tak hned :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Jasně Very, bude nás tady víc, neboj :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska teda to Tě lituju s těmi nevolnostmi :unamused: si fakt "užíváš"..kde máš malého? je hodný, nezlobí maminku? :slight_smile:
27. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@verunkaaa
@ninive211 Holky, já myslím, že tady budu s váma, nebojte :slight_smile: A taky přemýšlím, že pokud do Vánoc nic, tak si zajdu k dr. Bude to sice teprve půl roku, ale zase ať mi řekne, že jsem ok a budu mít klid nebo pokud bude nějaký problém, tak ať se to řeší..
27. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ještě jsi nekoupila jiný test? Fakt vydržíš až do pondělka? :grinning:
27. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis až půjdu z práce, stavím se v DMku mám ho po cestě a koupím jeden..ale použiju ho až tak v neděli nebo pondělí..dávám si pionýrský slib, že to vydržím :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoc, mame dneska výročí od seznámení. Manžel mi psal, že mi něco malého koupil a ja vůbec nevím, co mu za to mám koupit já :_/
27. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska chudáku, já jsem ráda, že se mě to pustilo...
27. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jo, to je taky můj věčnej boj...co chlapovi. Teďka když jsme měli výročí 6 let chození, tak Pepa taky, že to nebudeme vůbec slavit, já že jo, tak on mi koupil kytku a bombošku...já nakonec nic, jen jsem udělala jednohubky a chlebíčky na večer a otevřeli jsme vínko. Jinak my tady to výročí máme dva dny po jeho narozkách, to je vždycky boj.
27. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek