• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka to seš dobrá, já bych si raději koupila aspoň tři, určitě bych to nevydržela :grinning:

@chris_n Těžko říct, mému chlapovi by určitě udělalo největší radost kilo klobásek nebo nějakej pořádnej flák masa :grinning: ale nevím, co má rád ten tvůj :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak co koupit nějakou dobrotku, nějakou specialitu, co má rád jen on a co běžně nekupuješ?
27. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tomu mýmu zase nějaký speciál sýr...tak jsem mu ho právě koupila na narozky. a právě Chris radím, jestli nekoupit nějakou tu dobrotu :wink:
27. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis lego :grinning: ale psal, že je to drobnost, to co mi koupil.
27. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já teď od manžela dostala k výročí svatby kytku a můj oblíbený dort s napsanou dvojkou :grinning: Tak zkus třeba ten dortík :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n aha :grinning: a něco na zub? jak psala ninive, něco co má rád a moc často to nekupuješ? :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Muj je na sladke, tak to vetsinou nejaky dortik nebo krabicka cokolady a tak :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Blbý je, že dort se většinou musí objednát aspoň pár dní dopředu. Leda by @chris_n zkusila domácí výrobu...ale to by chtělo ingredience :slight_smile:
27. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@lucija76
@mihis výročí mááme dneska. Jinak já nepeču, nemám to ráda a nebaví mě to. Sladkého má muž až až, jak se náám to nastřádalo z různých svátků, atd... Jelikož ja čoko a spol nejím, tak to dojídá on. Takže je to dost těžké :-/
27. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Aha, u nas prodavaji mensi dortiky v cukrarne bez objednavky.
27. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co teda nejake to lego? :D
27. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já nemyslela nic sladkého, s tím bych doma taky neuspěla, ale jak říkám třeba pár klobásek, nebo nějakých dobrých sýrů... A nebo nějaké lego, ale jestli je to jeho koníček, tak už jdou ty lega asi do vyšších částek, co? No já bych tomu svýmu nechala udělat uzeninovou kytku, to by byl nejspokojenější :grinning:
27. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 budu se muset zamyslet, ani nemám nikde krám větší po cestě :-/ a doma spousta práce s balením...
27. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 No u nás někdy taky, ale málokdy, spíš leda takový ty piškotovo-ovocný obyčejný s želatinou. Ale tak někomu to stačí...
@chris_n Já bych Pepovi udělala radost ještě nějakou společenskou hrou (ale už jsem vyhlásila bojkot na kupování, máme jich doma fůru, že to nestíháme hrát a stejně hrajem furt ty stejný dokola). Ale to teda není většinou "drobný" dárek.
27. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Vlastně mě napadá, že ten největší dárek jsi mu dala v předstihu už minulý týden :wink: Resp. k rozbalení bude za 8 měsíců :wink:
27. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak u nás vše v pořádku...dostali jsme i fotečku, miminko je o den menší, ale to prý ničemu nevadí...krásný pocit za 14 dní jdu na screning
27. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@chris_n udělala bych nějakou dobrou večeři...
27. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Super zprávy! Gratuluji kočko :slight_smile: a co průkazka? Až za těch 14 dní?
27. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 gratuluji :slight_smile: hlavně, že je vše v pořádku
27. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Tak to je dobre :slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 zkusím něco vymyslet, dík za radu :wink:
27. zář 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je to hezke, ze ma pro tebe darecek :slight_smile:
My si k vyroci darky nedavame... to prvni seznameni si ani nepamatujem, jako datum kdy to vlastne bylo, vime jen kdy jsme meli az nase prvni rande, a to si pripominame tak, ze jdeme do stejneho baru a na vecu do restaurace, kde se vsechno odehralo.
27. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, něco pro zasmání: http://www.novinky.cz/diskuse?id=335484&articleId=/krimi/314522-rodicka-si-na-sal-privolala-policejni-hlidku-personal-ji-nechtel-udelat-cisarsky-rez.html&sectionId=3 Té paní bych tu hlídku policie u porodu dala hezky k úhradě jako nadstandardní péči :slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 no my se o tom bavili ráno, jestli to zazdíme nebo ne. Nějak jsme na sebe byli i trochu "ostřejší" a pak mi napsal v emailu tohle. Ale mi jinak bychom to spíš oslavili sklenkou vína a tak. Jenže jak já nemůžu a musíme balit, tak je to na prd :frowning2: a jít do restaurace, kde jsme spolu byli poprvně, to by bylo fajn .-)
27. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Jo, my většinou taky jdeme někam na večeři na výročí. Tentokrát jsme byli dva dny předtím na manželovy narozky, takže už jsem jen lehce oslavili doma (=otevřeli víno a sežrali česnekový jednohubky :grinning:) datum seznámení si pamatujem(teda já si ho pamatuju, manžel si ho připomněl spíš tím, že dva dny před tím dnem jsme letos měli svatbu -přesně na 26. to hold nevyšlo), ale neslavíme, až to první rande.
27. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem si prave taky vzpomnela ze mam dneska vyroci "svatby" ... mela bych poslat exmanzelovi zpravu aspon :grinning:
27. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak si udelate aspon hezkou chvilku doma, v ramci moznosti. To baleni nezavidim...jak ja to nesnasim. Ale bez toho se stehovat nejde, ze?
27. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 právě :slight_smile:
27. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@chris_n tak my jsme letos neoslavili ani první výročí svatby.. byli jsme ten den na grilovačce, tak nám aspoň o půlnoci pustili naši svatební písničku a hodili jsme bokem :slight_smile: a pak jsme se nad ránem hezky pohádali, takže super :grinning:
27. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hoooolky se zblázním.... právě jsem se dozvěděla, že nám zítra přijede tchán pomoct balit a nakládat věci na stěhování :-/. Takže zase vymýšlet, proč nic nedělám :frowning2:.
27. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek