• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n tak přece jsi ještě nemocná ne? :slight_smile: máš antibiotika a nemůžeš se namáhat a navíc ti ještě není úplně dobře :slight_smile: Já už bych si taky chtěla vymýšlet proč nekouřím a nepiju a nic nedělám :grinning:
27. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to by se ex asi docela divil ne? :grinning:
27. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Prodávají se i nealkoholické šampáňa :slight_smile: A ne ty dětské, ty nemyslím!!! My ty nealka šampáňa kupujeme v práci, když slavíme něcí narozky, tak je pijí řidiči :grinning: Tak můžeš koupit na večer!
27. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ale vždyť můžeš dávat věci do krabic, skládat oblečení do kufrů atd...jen nebudeš nic tahat :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek slyšela jsem, že se dělá nealko víno a prodávají ho v makru :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek no, uvidíme, jak to dopadne :grinning:
27. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo tak to jsme na tom stejně, taky vždycky přemýšlím a přemýšlím...narozky, výročí, další výročí, svátky... nápady dochází :frowning2: Já naposled k výročí udělala takovej jakoby poukaz...na film, večeři a masáž :slight_smile:, no a já dostala -žádost o ruku :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Já to šampáňo viděla i v Albertovi :slight_smile:
27. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
když o tom tak mluvíte, mám chuť na burčák :sunglasses:
za chvíli končím, jdeme se podívat na výstavu a pak na barák do našeho vidlákova..
tak se zatím mějte hezky
27. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n To nejak zamaskujes, chlap si niceho nevsimne, s tchyni bys to podle me mela horsi :wink:
27. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nene, tchan je magor (v uvozovkach) a všimne si, že se flakam :grinning:
27. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@mihis
@zabzulka
Děkuji holky jste zlaté :wink: Vždy mě spadne kámen ze srdce....prukazku dostanu až za 14 dní při odběrech...alespon ta fotečka, malý na ní pořád kuká nemohl se ze školky dočkat...
27. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 to je super, že je dobře :slight_smile:
27. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka počkej počkej.. vidlákovem myslíš Zlaté Hory a Jesenicko? :grinning: Je to tady malinké, ale zato krásnééé a ten vzdoušek :slight_smile: jo a nezapomeňte se pořádně oblíct, je tady trochu kosa :wink:
27. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já normálně chodím do práce, takže máme paní na hlídání a ta hlídala malýho dopoledne, pak jsem do něj vrazila oběd, dala ho spát a zase zalehla. Odpoledne přijel manžel, postaral se o něj, pak jsme tedy museli jet vyzvednout moje auto ze servisu a já už zase ležím, neb jak jsem vstala, tak zase bylo všechno venku. Mamka mi ted taky slibovala pomoc, protože si tyto nevolnosti užila se mnou - té bohužel skončili asi 2 měsíce před porodem :(
@chris_n tak pak mu to taky můžete říct, nebo podezření na slepák by nebylo špatné
27. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Teda ty si to vychutnavas :frowning2: Uplne mi te je lito. Ja jsem pri prvnim tehotenstvi snad nezvracela ani jednou.
27. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dnešní prohlídka - Vypadá to vše v pořádku, dokonce mám prasklej jeden folík, takže ovu byla (to jsem z toho jelen, teploty mám poměrně furt nízké :confused:) teď budu pár měsíc čekat na výsledky ze stěrů, ale jsem ráda, že na ultrazvuku to vypadalo dobře, i po cystě není ani památky :slight_smile: Ještě 3 cykly se máme snažit sami, když se nepodaří, zahájíme léčbu :slight_smile:

A jinak, už nevím, komu jsem to tu slíbila (pardón, je Vás tu děvčata už zkrátka moc :slight_smile:), ale co se týká toho gyncentra - naprostá spokojenost! Vůbec to tam nevypadá jako v nemocnici, měla jsem z toho prostředí příjemný pocit. Doktor byl moc milý, zajímal se a neměla jsem takový ten pocit, jako že se mě chce zbavit, protože má plnou čekárnu (jako mám bohužel povětšinou v každé větší nemocnici). Takže mohu jen doporučit, umím si představit, jak sem pak chodím i v těhotenství :slight_smile:
27. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 s tímto jsem teda taky nepočítala :( Prosím tě, jak mluvíš na ty děti, které hlídáš? Francouzsky nebo česky? A dcera chodí předpokládám do franc.školy a česky mluvíte doma?
27. zář 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska S Leou mluvim cesky. S detma francouzsky, jinak by me asi rodice hnali :wink: Pokud je nas doma vic, a povidame si vsichni dohromady, tak francouzsky i s Leou. A skolu ma francouzskou.
I kdyz budeme muset pry nejak plnit i skolni dochazku v ceske skole, ma totiz dvoji obcanstvi, jeste jsme s tim nezacali, zjistila jsem to az v zari.
Tak ti preju, at se ti ty nevolnosti brzy sklidni teda, to musi byt mazec.

@verunkaaa Same dobre zpravy koukam :wink:
27. zář 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska obávám se, že už to nechci dál nikomu rikat. spineni zatím nepřestalo a dnes mi přijde, že se to zhoršilo. takže počkám, co víkend přinese a uvidím. ale trochu se bojím. i mi přijde divný, že mi bylo zlé jen dva dny a pak t z ničeho nic přešlo :frowning2:
27. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Maky vím o čem mluvíš, prožívám to samé. Luxusně si to užívám se vším všudy fakt bájo, ale kdyby bylo jenom toho. Ze všeho je mě na grcku, na nic nemám chut, doby kdy jsem měla denně navařeno, upěčeno je pryč.Malý má obídek ve školce, ale ten starší prvně co chodí do školy naštěvuje jídelnu. Tatka si uvaří dle jeho možností a znalostí sám až přijde a já? Děs..do všeho se přemlouvám...večer co večer si povídám na záchodě opravdu pecka.Pane jo já se tak těším až ty nevolnosti přejdou, ale co, alespon si říkám, že jsem fakt těhu tuk tuk, když je mě takto. Akorát nevím jak to Ti moji chlapi vydrží:D řádně jsem si je nejspíš rozmazlila, ale v dobrém, zatím kolem mě chodí a vaří čajíky, dělají ovocné saláty a však to určo znáš.Ale mě to vaření chybí, je to muj koníček, jsem zvědavá na vánoce, já vždy už na začátku prosince seznam co budu vařit a péct, jsem na todle koza vše chci mít perfektní a moc si to užívám. Holt asi nebude perníková chaloupka a další věci, ale budeme snad zdraví, spolu a štastní. A nějaké to cukroví upeče mamka.At Ti to brzy přejde, pokud Tě mužu uklidnit, tak mě dnes pan doktor říkal, že ve 12 týdnu by to mělo přejít:D
27. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ach jo, já tady popisuju jak je mě zle a ted je mě hamba, že mě jak tak špatně a co ty by jsi za to dala, aby jsi byla v klidu vid.Vubec jsem netušila, že ti to pořád trvá já měla za to, že Ti řekli, že je vše v pořádku a dali Ti tabletky:frowning2: Snad to bude dobré kočko :frowning2: Věř a nepřipouštěj si jinou možnost...moje kámoška špinila celé těhu...i krev. A vše bylo v pořádku.Má zdravého chlapečka.A to žije v Angliii kde je péče uplně na prd...
27. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 ona mi rekla, že není nic špatně. dala mi utros. pak to bylo včera stejne. dnes ráno už to vypadalo nadějně. ale dpo se to zhorsilo. zatím žádná krev. ak snad na ní nedojde. dr. mi kla, že když se to nějak víc zhorší, mám přijít. O víkendu bude víc jiných starosti, tak snad na to nebudu moc myslet
27. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Mi jsi to slíbila :slight_smile: Takže jsi byla spojená..to je super! A jak to tam probíhá? Jsi zaregistrovaná jen u jednoho doktora, nebo se objednáváš podle svých časových možností a až tam se dozvíš, kdo zrovna "slouží"? A jaký tam je poplatek (pro běžnou gynekologii a pro těhotné ženy)? Koukala jsem na jejich stránky, ale tyhle informace jsem se tam nedozvěděla...moc díky! :slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak už jsem tam našla ceny i lékaře, jsem hold slepá :slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já mám dneska i trochu krve(třeba to rozjela prohlídka), takže vím, jak se cítíš, nezbývá nic jiného než čekat... :unamused:
27. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, holky! Která mi poslala srdíčko? :slight_smile: Moc děkuji! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty :-/ to mě mrzí :frowning2: snad to bude dobré :slight_smile:
27. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek doktora mi dali vybrat a co se tyka tech cen, ten rocni poplatek hradit nemusis a muzes si hradit jen nastroje a nektera pripadna vysetreni. Ja jsem to zaplatila, preci jen, at se zadari, ci ne, budu tam ted casto :slight_smile:
27. zář 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n @janetoty Holky, třeba to nemusí nic znamenat, ale přesto to nervuje, já vím :frowning2: Z toho vyšetření klidně krvácet můžete, to i mi jednou říkala doktorka, že budu a to byla normální prohlídka....tak ať je to dnes lepší!!! :slight_smile:
28. zář 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek