• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek dik, ja uz mam vysetreni par dni za sebou a v tu stredu to bylo lepsi, nez vcera. tak uvidim dnes no. manzel je ze me hotovej :-/ jenze on je proste mnohem vetsi klidas nez ja, takze mu to asi nedwokazu vysvetlit, jak se citim...
28. zář 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak uvidíš a případně by sis skočila na pohotovost...nebo jestli máš na gyndě help linku, tak zavolej tam..aspoň pro radu..minimálně pro klid duše...ještě co mě napadá, udělej si znovu těhu test, jestli je druhá čárečka pořád silná..to by taky mohlo pomoct :slight_smile:
28. zář 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak pár dnů jsem tu nebyla a poslední zprávy mne teda opravdu nepotěšily....
@chris_n moc na tebe myslím, a věřím,že všechno bude v pořádku.

Holky,držím palce!
28. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky! Co to tady čtu? Moc vám držím pěsti, ať je vše v pořádku @chris_n a @janenot nebojte holky, věřím, že to bude dobré..
28. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4
@marketuska a vám holky přeju, ať je vám brzy líp a můžete si užívat těhotenství :slight_smile: ale nebojte, ono to jednou přejde, nejpozději za měsíců :grinning: pardon, vím, že to není směšné, ale asi to k tomu patří.. Tak a´T je vám brzy lépe! :slight_smile:

@verunkaaa Dobré zprávy s folíkem :slight_smile: takže teď tě čeká fáze čekání do ms, co? To je nejhorší :slight_smile: Držím pěsti, aby ta mrcha už nepřišla a zadařilo se :wink:
28. zář 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak se prostě vybodni na stěhování a natáhni se, ono asi klid není chodit do práce, večer doma balit....
@mihis minule jsem v 13tt přestala zvracet a v 16tt mi přestalo být špatně, ale to je ještě sakra dlouhá cesta, navíc takhle zle mi nebylo - to jsem blila jen ty večery, teď celý den :(
28. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska neumím si představit, jak moc je ti zle a jak moc tě to omezuje, ale stejně ti nezbývá než vydržet, pro miminko všechno :slight_smile: víš, já si myslím, že spousta z nás by si to s tebou klidně vyměnila, než menstruační bolesti tak raději těhotenské nevolnosti, musíš si prostě říkat, že to vydržíš pro toho drobečka, co nosíš :slight_smile:
28. zář 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele, ani nevím čemu to připodobnit - jen je mi podobně zle jako když mi prasklo slepé střevo - a to jsem teda přežila jen tak tak. Asi kdyby se jednalo jen o mě, tak čert to vem, ale náročné je to s 2-letým dítětem :(
28. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska podle toho co popisuješ, věřím, že je to hrozné a náročné, ale musíš se těšit až to přejde a budeš si užívat těhotenství s bříškem.. Snad pomůžou babičky a tatínek. Mě teĎ zrovna bolí břicho tak, že každou chvíli čekám ms a raději bych teda objímala záchodovou mísu, i když až to třeba jednou přijde, tak budu mluvit jinak. :grinning: Tak se drž kočko, přeju ať je ti co nejdřív lépe.
A je divné, že medicína je už v dnešní době tak daleko a stejně na těhotenské nevolnosti nevymysleli ještě nic, co by zaručeně pomohlo..
28. zář 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, takže mi potvrdil, že to bylo opravdu na začátku tohoto týdne, jak mi říkalo tělo :slight_smile: A když koukal na ten graf, tak mi povídal, že tam jednu hodnotu, která mi mohla kvůli setince zapříčinit to, že mi graf ovu neukazuje, takže jsem ji smazala a už to tam mám. Dokonce jsme tentokrát trefili ovu přímo :grinning:

@chris_n Tak co? Je dneska lépe? Být tebou, tak možná raději ještě na ambulanci zajdu, ty prášky by přece už měly zabírat :unamused: Ať máš jistotu :unamused:
28. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa tak to je super :dizzy_face: teď si najdi nějaký časově náročný program, ať ti to uběhne do testování.. :grinning:
28. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se mi konečně podařilo nahrát nějaké fotky...tak na beremku je výběr ze svatby a tady na koníkovi zatím mé dva grafíky BT...kdybyste se chtěly některá mrknout :slight_smile:
28. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek na grafíky už jsem koukala, ale moc se v tom nevyznám.. chápu jen, že když na konci teplota klesne přijde ms, ale tu obulaci nechápu vůbec.. No hlavně že se v tom vyznáš ty :grinning:
28. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já ovulaci měla naštěstí potvrzenou i testem :wink:
28. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jinak u té BT jde vlastně o to, že pokud ovuluješ, tak před ovulací máš teploty nízké a po ovulaci už se s teplotami držíš tahoře, tzv. dvojfázový graf....a pokud jsi těhu, tak ty teploty budou vysoké celé těhotenství :slight_smile: Jinak ti to zase klesle a dostaneš MS.....ale můžeš patřit k těm výjimkám, které mají MS i v těhotenství...to máš teplotu vysokou i v době MS, ale pokud si ji neměříš, tak to nevíš a mylně se můžeš domnívat, že začínáš nové snaženíčko :wink: Takhle jedna známá měla pořád MS, tak si myslela, že jim to nejde (neměřila BT), šla k doktorovi a ten ji řekl, že už dávno těhotná je :slight_smile:
28. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek to je drsné mít ms i když jsi těhotná... Ale zase je to možná dobré v tom, že zbytečně nestresuješ ze začátku :grinning: a kdy to máš dostat?
28. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek koukam, ze taky mivas pokles i druhe fazi jako ja :slight_smile: vzdycky doufam a taky prd :slight_smile:)
28. zář 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co nového? Co @mihis už dorazila MS? a co @chris_n a @janenot je to lepší?
Mně dnes ráno zas odjel manžel a vrací se až v pátek...,ale tak stejně by měla někdy v úterý dorazit MS..., no a pak už ho budu mít stále doma-teda aspon zatím :slight_smile:
28. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To je fakt, aspoň ze začátku nestresuješ :wink: Ale pak je blbé, když přijdeš k doktorovi a zjistíš, že jsi třeba ve čtvrtém měsíci...musí to být nehorázný šok a zároveň stres, jestli je mimi OK, když jsi neprošla včas všemi vyšetřeními..

Jinak já jsem dnes 27DC, normálně mívám cyklus 28-29 dní..teda zrovna minulý cyklus jsem měla výjimku a měla jsem jen 26 dnů...ale myslím si, že to bylo tím, že jsme byli na dovolené v Rakousku, kde jsme túrovali po horách a já byla úplně fyzicky vyčerpaná, tak se to možná urychlilo....teď se uvidí, normálně 2 dny před MS špiním, takže bych měla už dnes, ale nic...možná mi to ten kontryhel prodloužil, když jsem měla i OVU posunutou...
28. zář 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Kdy že to budeš testovat? Ať držím palečky :slight_smile:
28. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek @mihis jak už jsem předtím psala, todle se stalo mé známé a docela koukala, byla v pátým a přítel, který to netušil, ji furt nadával, že se furt jen cpe a tloustne :grinning:
28. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No já to asi nechám až tak příští pátek nejdřív...jsem teprv druhý cyklus po HA, takže sice minule jsem to měla pěkně pravidelně jako při užívání cyklus 28, ale tak může se to klidně změnit, tak nechci moc plašit a hlavně už mě zas začaly bolet bradavky, přesně jako minulý měsíc takhle před MS, takže myslím, že dorazí a taky jsme tomu snažení moc nedávali,když tu manžel nebyl :frowning2:, v říjnu se musíme snažit víc :slight_smile: No zjistit to v pátym měsíci, to se nedivim,že to byl šok...ale taky je to blbý, když se nijak pak neomezuješ třeba s alkoholem nebo si vezmeš nějaký prášky, který těhotný nemůžou...
28. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek No já jsem dnes 26DC a minulej cyklus 28, kdy plánuješ test ty?
28. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Taky mi tento cyklus cely posunul kontryhel a jsem zvedava, kdy tu MS dostanu. Bricho mne poboliva uz od vcera...podle posunute ovu, to vidim na 32DC. Jsem si tim kontryhelem pomohla...
28. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já testovat neplánuju, protože bych těhotná být neměla, kvůli ATB jsme si dávali pozor..ale kdo ví, jestli se nedostaví MS, tak to možná testnu, ale jsem asi 8-9DPO, což je stejně ještě brzy, nic by na testu nebylo..

@danny617 Já uvidím, jak ho posune mi...jsem zvědavá ale, jestli budu před MS špinit..jestli ne, tak by za to mohl kontryhel, takže bych ho možná pila i dál :slight_smile: ale zase nechci dlouhé cykly, takhle se to snažení posouvá..
28. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek a joooo vlastně já zapomněla...je tu tolik info,že už pořádně nevim kdo a co :slight_smile:
jak většinou dočítat diskuzi
28. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Úplně chápu, taky mám v těch informacích občas trošku zmatek :slight_smile:
28. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ty jo já píšu to je děs...samozřejmě tam mělo být že většinou dočítám diskuzi :slight_smile:
28. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já bych to teda nechtěla, těším se na každou část těhotenství a takhle je člověk o hodně ochuzen :slight_smile: Ale zajímalo by mě, jak si vysvětlovaly pohyby :grinning:
Já když se nedostaví MS do příští neděle, tak pak testnu třeba ve středu následující týden ... :slight_smile: Ale moc jsme se nesnažili, i když zrovna to na OVu vyšlo, tak uvidíme ... :slight_smile:
28. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám FSH téměř 100 a bojím se, že nikdy nebudu moct mít děti, není tu někdo komu b se to podařilo či by to FSH snížil?? Děkuji za odpověď
28. zář 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek