• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@xdany Dííky.. ale toto je super, když se ti něco tvoří pod rukama a hlavně jak to pak vidíš na dítku.. :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 já sem úplný začátečník,trvá mi to déle a dělám celou dlouhými sloupky,líbí se mi jak máš nahoře ty dírky,to je pěkný :slight_smile: a pejsek je boží!
9. kvě 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka když budeš dělat ty dírky, zkrátíš si čas.. protože ta dírka je místo DS. Je to fajn a je to jarní :slight_smile: na mimibazaru je plno nápadů na háčkování.. i ten pejsek je odtud.. určitě se ti to podaří!!
9. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 já nevím jak se ty dírky dělají :slight_smile: a potřebuju to vidět, z psaného návodu to nechápu :grinning:
9. kvě 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7948
Vždycky kolik chceš vynechat oček (kde bys normálně udělala dlouhý sloupek), tolik uděláš řetízkových oček (tak jako děláš 6 na začátku a do nich potom háčkuješ nějakých 17oček).. a pak normálně nabereš vlnu a do další dírky normálně píchneš a uděláš dlouhý sloupek.. je to pohopitelné? já to asi neumím moc popsat..
9. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka Kdyby ne a chtěla bys to zkusit, tak napiš do IP, zkusila bych to natočit na video, aspoň kousek..
9. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky všichni,

rada bych se přidala o mimčo bychom se chtěli začít snažít v druhé polovině roku 2013, tak si to pojdme spolu zkrátit :o)
19. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andrejka_v ahoj,ahoj vítáme te ;)
19. kvě 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Díky moc, koukam že jsme narozené ve stejném roce :slight_smile: Kdypak planujete začít ?
19. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrejka_v tak to je fajn :slight_smile: planujem tak červenec :slight_smile: vy?
19. kvě 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 @andrejka_v Já jsem taky 88 :slight_smile: My plánovali červenec, ale asi odsouváme nejdřív na říjen/listopad..
@pellullinka Mě to háčkování nějak chytlo :D Už mám malinkaté tenisky..
19. kvě 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Nechceš uháčkovat našemu psovi čepici? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a svetr? To jenom kdyby ti byla dlouhá chvíla a užs nevěděla coby :sweat_smile:
Jinak naše snažení se odsouvá asi taky až na podzim :/ Ale tak nějak jsem se už s tím vnitřně smířila....nejvíc tomu asi pomohlo to, že milý řekl svý mámě, že až bude rekonstrukce jakž takž hotová, tak že se pustíme do výroby sviště... :sunglasses: (prostě to, že se s tím počítá, že to není jen můj výmysl) No a taky se nechci vdávat s břichem... :sweat_smile:
20. kvě 2013 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany : Já u prvního vysadila na konci června a musím říct, že jsem byla šťastná, že jsem otěhotněla až v září po svatbě, užiješ si tu svatbu úplně jinak... Jinak já vysazuji začátkem července tak snad se brzy zadaří!! chci jarní mimi...:slight_smile:
20. kvě 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 Jo, to já bych taky chtěla jarní nebo letní mimi...
20. kvě 2013 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany @meggi10 : ja bych chtela jakekoliv, ted momentalne unorove :grinning:
20. kvě 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dora13 Jooo, tak zimní by taky nebylo špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mohlo by být vodnář jako já :slight_smile:
Když se na to ale podívám z praktickýho hlediska, tak když se mimi narodí v únoru/březnu, tak je ještě potřeba zimní fusak, no a co s ním, když za dva měsíce je jaro...? :sweat_smile:
20. kvě 2013 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122
@misulka88

Holky, tak ja dneska začala s listovkou :o) A u nas bych to viděla na srpen -prosinec, přesně to nevím. Uvidíme co nam osud přinese :slight_smile:

Antikoncepci neberu už 6 let, takže super, z tohohle hlediska mam výýýhodu
20. kvě 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja bych chtěla aby se mimčo narodilo tak kolem dubna, to by bylo super :slight_smile: První procházky při jarním počasí!! :o))
20. kvě 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrejka_v já listovku jim uz asi 10 dní :slight_smile:prášky uz taky neberu dlouho,a tak dubnové mimi by se mi taky líbilo - takže to máme dosti podobně :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_v Já si listovku koupila, ale začnu ji brát až v létě.. Já bych chtěla mimčo tak v červenci nebo srpnu, ale v podstatě je mi to jedno.. Já jsem ATK přestala brát na konci ledna a až tento měsíc se mi upravil cyklus na pěkných 29 dní. Předtím 35 apod, což mě trochu "děsilo". Byla jsem dřív zvyklá na režim 28 ani o den míň ani víc..
U nás předpokládám říjen až prosinec, když vůbec.. Tak nějak mi to musí práce dovolit :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 jo ji ta prace,vubec se mi z ni nechce a rada bych oboji :slight_smile:)
20. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_v Já už mám tak trochu slíbeno, že to snad půjde, jen pro jistotu budu muset vše předat kolegyni, protože návrat není nikdy jistý, ale mohla bych na částečný úvazek.. tak doufám!, že to půjde..
20. kvě 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dora13: a jak dlouho se snažíte?
tak já ATK beru a lékař mi říkal, že první 3 měsíce po vsazení jsou nejproduktivnější, že nějaká očista je blbost...tak uvidíme...
21. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10: ja antikoncepci neberu uz dva roky, takze v tomhle jsem to neresila. jinak ted je to treti mesic, ale v podstate prvni, kdy se budeme snazit v obdobi ovulace -- prvni mesic jsem byla naka nemocna a druhy jsem byla v Anglii. tak zatim si udrzuju pozitivni mysl, ale musim rict, ze az otehotnim, tak se mi hodne ulevi :slight_smile:
21. kvě 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pohodička..:slight_smile: já myslela že už se snažíte dlouho!!!
21. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10: zatim ne a doufam ze ani nebudeme :slight_smile:
22. kvě 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste se o víkendu nudily, podívejte se (stáhněte si) na film Bébé(s) - je to o prvním roku života čtyřech dětí: v Japonsku, Mongolsku, Nambii a v USA...celkem zajímavý...
22. kvě 2013 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký víkend, v neděli mě čeká poslední pilulka, jsem zvědavá jak se s tím mé tělo popere.
Jinak mě bolí v krku, hlava a smrkám...je mi příšerně :frowning2:
25. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek