• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@luciaaanka88 vubec netusim, o cem mkuvis, takze neporadim...
29. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciaaanka88 Taky nevim, o cem mluvis..puvodne jsem si myslela, ze o stitne zlaze, ale to je TSH..
29. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Co tchan? Poznal neco u baleni? :slight_smile:
29. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciaaanka88 Co je FSH??
@eeen Zatím nedorazila.. asi mi to ten kontryhel taky posunul, dnes jsem 33DC, včera tři kapky na intimce, ale jinak nic.. tak nevím, budu čekat a uvidím..
29. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no povidej, jak jsi to vcera zvladla? a co to špinění, už je to lepší?
29. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
FSH = Folikulostimulační hormon je produkován v podvěsku mozkovém (hypofýze). Působí zrání folikulů ve vaječnících a tím zajišťuje produkci vajíček a hormonů, které ve folikulech vznikají (estrogenů a progesteronu). Vyšetření se provádí při diagnostice poruch  menstruačního cyklu. Jeho zvýšená hladina signalizuje též blížící se přechod. Léčebně se FSH podává k podpoře zrání vajíček před umělým oplodněním.

Bohužel poradit nemůžu, zkušenost nemám.

Zdravím všechny snažilky :slight_smile:
29. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete Vítáme Tě tady...přidáváš se mezi nás? :slight_smile:
29. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím..máme se skvěle, nasbírala jsem kilogramy hub, už nevím co s nimi :wink:
jinak jsem to dnes ráno dostala, no co se dá dělat..akorát mě štve, že se mi můj pravidelný cyklus opozdil, asi to bude tím stresem v uplynulých dnech. tak hlásím 1DC :slight_smile:
29. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek moc ráda, zkoušíme 2 měsíc. Vloni jsem potratila, měla jsem molární těhotenství. Snad se na nás usměje štěstí.
29. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka přivez nějaký k nám :slight_smile: já houby miluju :wink:
29. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já se hlásím zpět doma ze Strakonic. No vlastně se nic nezměnilo, krvácení trochu víc, k tomu i pobolíval podbřišek, tak uvidíme, co přinesou další dny :pensive:
29. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jééé byli jste na pouti :slight_smile:? doufám,že to krvácení brzo přestane...
@mihis no tak třeba už nepřijde, další test si zatím nezkoušela? Je fakt že to může být tím kontryhelem ale také nemusí, držím pěsti :slight_smile:, no já čekám MS tak v úterý, tak uvidíme...
29. zář 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Já ani nevím, kdy ovu mám a jestli vůbec,takže snažení na ovu těžko říct,jestli bylo a hlavně ono ho celkově moc tento cyklus nebylo... :frowning2:. Tak snad říjen :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete Musela jsem si vygooglit, co to je molární těhotenství...prý v Česku připadá jedno molární těhotenství na 2000 porodů...fakt pech, žes to musela být zrovna ty :frowning2: Když pominu to zklamání po počáteční radosti z těhu, tak je hrozné i to, že musíš rok čekat, než můžete začít s novým snažilkováním :cry: Každopádně tuto nepříjemnou zkušenost máte za sebou a teď vás zase čeká to příjemné...snažení, očekávání a pak těhulkování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@zabzulka To je mi líto, že ten duch byl opravdu jen duch :cry: Ale je super, že to bereš sportovně...já očekávám svůj 1DC každým dnem, dneska jsem 28DC a už bych to docela brala, kdyby to přišlo..příští úterý chci jít totiž na gyndu..

@eeen Takže ty neměříš, ani netestuješ? Necháváte tomu volný průběh? :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Jj neměřím ani netestuju, teprv v srpnu jsem vysadila HA, tak tomu zatím necháváme volný průběh. Snažim se moc nestresovat a doufat, že to vyjde brzo :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já vysadila loni nějak o tomto čase...asi 3 měsíce jsme si dávali ještě pozor..pak jsme chtěli začít v prosinci na zimní dovolené..ale manžel dostal zánět močového měchýře..takže nic..v lednu byl skoro celý pryč, pak jsem byla prozměnu nemocná já...takže tak nějak ten volný průběh byl asi od březen/dubna 2013...ale vzhledem k tomu, že jsme spolu jen o víkendu (pracuju mimo bydliště), tak od července měřím, abychom tomu trošku napomohli...první cyklus nevyšel, manžel celý týden jezdil na kole a byly ty parna, takže total večer..druhý cyklus nám to vyšlo na dovolenou v Rakousku, kde jsem byla total prozměnu já (vysokohorské túry)..a teď třetí cyklus mám ATB na boreliozu...takže fakt pech :slight_smile:
29. zář 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak tomu se fakt říká blbá souhra náhod...tak snad vyjde tento měsíc :slight_smile:, no já s tím zářím taky nepočítám - manžel byl doma jen jednou v týdnu, tak by byla velká náhoda,že by to vyšlo akorát na ovu.. a stejně už začínám cítit prsa a to bylo přesně minulý měsíc před MS :frowning2:
29. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já ještě nemám žádné PMS...takže se mi to asi díky kontryhelu posune :frowning2:
29. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek A proč si ho vlastně začala pít? Já myslela, že si to měla pravidelně?
29. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jojo, měla, ale špinila jsem před MS...to jsem tak nemívala, až posledních pár cyklů (u posledního cyklu jsem dokonce špinila 4 dny) a někde jsem četla, že to je špatně, že je nedorostlá sliznice a že tomu pomáhá kontryhel..tak jsem to chtěla vyzkoušet..a jsou to bylinky, které by neměly škodit, spostu žen si tento čaj chválí, omezuje i výskyt cyst :slight_smile:
29. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Ahááá, no já tu četla,že to tu hodně holek pije, akorát je blbý to prodloužení cyklu ne? Ale zase je víc času na zahnízdění :slight_smile:
29. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jak se to vezme..on ten cyklus i zkracuje, upravuje, když ho máš nepravidelný, dlouhý...ale vypadá to, že mi,
@mihis a @jenyska4 to cyklus prodlužuje...navíc jenyska měla tu luterální fázi po něm kratší, takže právě že méně času na uhnízdění...na každého to působí jinak :confounded:
29. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jako všechno, každá jsme prostě jiná :slight_smile:
29. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jj na pouti, jen tam na mě bylo až moc lidí :wink: děkuji, taky bych ráda...
29. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen další test jsem nezkoušela, břicho pořád pobolívá, a navíc nebyl v pátek ani duch, takže to spíš připsuju tomu prodlouženému cyklu, ale nemyslím si, že je to kontryhelem jak píše @peptousek, protože když jsem měla vysazené prášky asi před pěti lety, tak se mi taky každý měsíc prodlužoval, ale tehdy jsme se o mimčo nesnažili, tak jsem to nějak neřešila
29. zář 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to mě mrzí, že to není lepší a nechceš si pro jistotu zajít znovu na gyndu? Určitě to nic nebude, jen ať jsi v klidu a nestresuješ
29. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No já jsem na to taky zvědavá, jestli mrcha přijde včas...
29. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak aspoň se můžete začít brzy znovu snažit :slight_smile: já to očekávám každou chvíli a už aby to bylo pryč a můžem začít nanovo :slight_smile:
29. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen snad jo, já jsem s nepravidelným cyklem měla problém vždycky, takže mě to nějak nepřekvapuje, ale nikdy jsem nemusela na vyvolávačku, tak uvidíme co teď, ale jak jsem psala, podle bolestí to čekám každou chvíli
29. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak já brala docela dlouho HA, takže si ani nepamatuju, jak to bylo před... :frowning2:, zatím břicho nebolí, jen prsa,ale jen bradavky..., tak uvidíme...
29. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek