• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis já zatím počkám, pořád to není takové jako při MS(to je jak z vodovodu), dám těm přáškům ještě čas zabrat :wink: už ani nestresuju, říkám si, že co se má stát, to se stane, a já to nijak neovlivním :sweat_smile:
29. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen jo mě tenhle měsíc taky bradavky, úplně jak kdybych je měla pořezané nebo tak něco, taková hnusná bolest i na dotek, teď už je to lepší, ale před pár dny to byl mazec..
29. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty to je dobře, že jsi v klidu, vyrovnaná psychika je lepší než prášky, takže všechno bude v pohodě :slight_smile:
29. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no já se jich nemůžu ani dotknout, i když minulý měsíc to bylo asi horší...
29. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek jenomže po špatné zkušenosti se pak bojíš, že to opět nedopadne....je to zvláštní, afrika, indie atd. každý 8 dětí a v Evropě problém mít jedno :slight_smile:
29. zář 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no co se dá dělat..ale tentokrát mě to trochu zamrzelo, vzhledem k tomu pátečnímu "incidentu" :slight_smile: ale už je to v pohodě, jak jsem kolik dní nepila alkohol (raději, hmm), tak dnes už jsem do sebe hodila čtyři panáky Beefeateru :wink:
29. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka já jsem včera vypila asi půl litru vína (už jsem to tak nějak vzdala) :slight_smile: a večer mě tak bolela hlava, že jsem si musela vzít prášek.. Minulý měsíc jsem se pořád omezovala jako co - kdyby, a tenhle měsíc už na to nemám nervy. Test bílý, takže co :slight_smile:
29. zář 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen to jsem měla taky tak, ale poslední dny v pohodě... tak snad tě to taky brzy přejde..
29. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ještě nevěš hlavu :wink:
29. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka
@mihis Já si taky pořád říkám,když si něco beru, jestli si to mám dávat nebo ne...co kdyby náhodou...ale zas na druhou stranu první měsíc ještě není spojeno s tělem matky,ne?
29. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty no nevěším, ale už taky nejsem tak na trní jak minulý měsíc.. prostě byla zábava, tak jsem si vínko dala a hlava bolela, tak jsem si dala prášek.. i kdyby to náhodou vyšlo, tak v pátek jsem testovala a nic, takže mám čisté svědomí a už to tak nehrotim, abych každý měsíc stresovala co kdyby náhodou... Dokud těhotná nejsem, tak to neřeším :slight_smile:
29. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen já ti nevím jak to je, ale beru to tak, že když byl negativní test, tak nemám čemu ublížit, ale možná jsem jen sobecká a pletu se :slight_smile:
29. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis určitě nejsi..., vem si,když se pak někdo snaží rok dva tak by jako nic nemoh, co kdyby...
29. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janetoty jejda, nestraš. Kdy máš jít na kontrolu?
@mihis Myslím, že ze začátku je to mímo vyživované ze žloudkového obalu nebo co to je, tak snad by se nic nestalo.
JInak já hlásím, že pořád zvracím a solidně se u toho dávím, takže zítra jdu k doktorovi a nejspíš na neschopenku - dokud ležím, je mi jen zle, zvednu se a už letím. :(
jen teda, tohle asi před rodinou neutajím :( Nenapadá mě na co se mám vymlouvat
29. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hayete ahoj, teď jsem četla co sis prožila a upřímně mě to mrzí, držím palce, aby to brzy vyšlo a vše bylo v pořádku :slight_smile: a s těma dětma v Africe máš pravdu, ale přijde mi to stejné i u romů.. určitě nežijí zdravěji než mi (stejně jako afričani) a problémy s pldodností nemají.. čím to asi může být
29. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska to mě mrzí, že ti není líp :-/ tak asi budeš muset jen ležet a odpočívat, když si tělo žádá :slight_smile:
29. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska ty jo ty si to teda užíváš naplno...to bude těžké utajit, kdyby to bylo třeba týden tak to svedeš na nějakou chřipku...
29. zář 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska doufám, že se ti to zlepší :wink: jdu tam 15. nebo 17. až, a říkal, že do té doby se může stát cokoli...
29. zář 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty já mám jít asi 8., ale teď přemýšlím, že vlastně nevím kam si jít zítra pro neschopenku - jestli k obvodnímu nebo na gyndu :( Obvoďačka moje je navíc čerstvě na mateřské a záskok neznám - minule mi moc pomohla - jsem to na ní vyklopila a ona mi dala neschopenku "na záda" :slight_smile:, zas nechci v práci vybalit v 7tt že jsem těhotná :(
29. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska tak ten záskok vyzkoušej, třeba to taky udělá, když uvidí tvojí složku :wink: já mám dr. taky perfektní. ale ten gyn. mi přijde, že se mě zbavuje :unamused:
29. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty tak běž jinam jestli z něj nemáš dobrý pocit. Asi záskok vyzkouším, doufám, že si nechal aspoň naši sestřičku, ta byla taky úžasná a já nerada cizí lidi, ale co mi zbývá :unamused:
29. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketuska když zrovna on mi byl doporučenej...no možná si skočím za jiným pro uklidnění. Sestřička by měla být stejná, pokud bude záskok ve stejné ordinaci :wink:
29. zář 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis teď pomalu dočítám..jo, vidlákov, tím myslím své budoucí bydliště, ale s láskou :wink: já su původně z hodně malé vesničky, pak jsme se přesunuli do velkoměsta, ale stejně to je na dědině lepší..a ten vzduch, máš pravdu, božííí!! :slight_smile:
už balím a za chvíli se zase přesouváme do Ostravy, jsem "nadšením bez sebe"
máš pravdu s tím pitím, teď jsem se tak hlídala a když to teda nevyšlo, nalámala jsem se docela slušně, už cucám pátý drink :slight_smile:
@marketuska teda takhle trpět..to je fakt na marodku, mi občas taky zabylo zle, ale že by to člověka vyřadilo z provozu, tak to neznám..ať to co nejdřív přejde, minule jsi psala myslím, že jsi trpěla do 16tt? tak ať to tentokrát není tak dlouho :unamused:
29. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hayete houby taky miluju:slight_smile: klidně pošlu, ale asi se Ti cestou rozpadnou :grinning:
jinak jsem si četla co Tě potkalo, taky jsem si musela vygooglit o jaký typ těhotenství se jedná, vůbec jsem nic takového neznala..přeji Ti, ať se vám to co nejdříve podaří a úspěšně :slight_smile:
29. zář 2013 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis slyšela jsem teorii, že tyto národy neužívají leta antikoncepci jako my. Neřeší jestli není na dítě moc brzy, jestli jsou nějak finančně zajištění...
29. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hayete to je pravda... HA je pěkné svinstvo, ale jak se jinak chránit? Např. až budeme mít dítě, tak určitě nebudeme chtít hned druhé a na přerušovaný styk nějak nevěřím a výpočet plodných dní nefunguje ani když chceme počít, tak pochybuji, že by to fungovalo naopak :grinning:
29. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tak aspoň ti díky drinkům uběhne cesta domů :grinning:
29. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka já o tom taky nevěděla než se to stalo, pozitivní těhu test pro mě byl jistota úspěchu. No a pak prázdný gestační váček, HCG rostlo dvojnásobnou rychlostí, stejně tak děloha, bylo mi špatně, manžel se mě nesměl ani dotknout...a když mi řekli co to je, tak jsem si nepřála nic víc než to ze mně vyčistit...po revizi další komplikace. 3 měsíce bez MS ale každý cyklus hrozné bolesti. Nakonec zjistili, že mám ucpaný "vchod" a krev odchází přes vaječníky do břicha a pomalu se vstřebává, říká se tomu retrográdní menstruace. Hrozila další minioperace, ale pomohly injekce.
Už je to rok a my začínáme znovu....
29. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já ji brala taky cca 15 let :slight_smile: ale něco na té teorii možná bude.
29. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Tak my třeba přerušovaný styk úspěšně praktikujeme už rok...a dosud se dařilo, mimčo na cestě zatím není. Ale pravda chce to mít hodně šikovného partnera a mít k němu v tomto ohledu důvěru + také umět trošku v partnerovi číst a "vycítit" TU chvíli. Asi se hodí spíš pro páry, které sice zrovna nechtějí (další) dítě, ale kdyby se náááhodou zadařilo, tak svět by se nezbořll. Protože je fakt, že ta spolehlivost zas tak velká není a kolik dětí ze díky této metodě už narodilo...
29. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek