• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Holky neslyšela jste některá o lubrikačním gelu Conceive? Má pomáhat oplodnění, udržuje spermie v přátelském prostředí....
29. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete ty brďo, ty sis to opravdu "užila" se vším všudy :frowning2: tak snad jste si to vybrali a teď už bude vše ok. Já té teorii celkem věřím, ale otázkou zůstává, jak se dál chránit, až se nám jednou povede to mimčo a nebudeme chtít další (hned)... Já jsem brala HA 12 let, asi v půlce mi doktor doporučil rok pauzu, tak jsem ji udělala - ms v té době silná a bolestivá a každý cyklus se prodlužoval, ale vydržela jsem a pak jsem zase najela na HA. No a teď to vypadá znovu na prodlužování cyklů... První 28 dní, druhý 31 a dnes jsem 33 DC a pořád nic :-/ Ale oproti tomu, čím jsi prošla ty, je to sranda, teda pokud se z toho nevyklube nějaká závažná hormonální porucha...
29. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já ti nevím, mě přijde, že si ten sex neužiješ "se vším všudy", nevím jak to říct, ale když pořád myslíš na to, že skoro v tom nejlepším musíš něco udělat, to bych se asi nedokázala úplně uvolnit a nevěřím, že ten chlap si to tak užije.. ale nevím, nezkoušeli jsme :slight_smile:
29. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já mám cykly pravidelné, někdy o 2-3 dny kratší, ale velice silnou menstruaci. Poslední kontrola na gyn dokonce mudr zrovna viděl ovaria, ale zatí nic neměřím, netestuju. Nechci se začít víc a víc stresovat...
29. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete jo a k tomu gelu.. četla jsem teorii nějakého gynekologa, který tvrdil, že to sice funguje, ale úspěšně tam drží i nekvalitní spermie, které by jinak umřeli a pak mohou být děti s poruchami či postižením. stejný názor má i na prstovou metodu - posuneš tím udájně i ty slabé spermie, které by jinak neměli (a nemají mít) šanci, ale je to názor jen jednoho doktora... zapomatovala jsem si ho, protože mi to znělo docela logicky
29. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete já taky neměřím, ani netestuju, podle bolestí jsem tenhle cyklus měla ovulaci až 20 nebo 21 dc, ta možná i proto se mi protahuje ten cyklus. Ale příští měsíc asi zkusím ovu testy ať mám jistotu, že vůbec ovuluju
29. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Rozumím ti, taky jsme si teďka oddechli, že už se nemusíme hlídat...přece jen TEN pocit je prostě neopakovatelnej. Ale já jsem už prášky do sebe ládovat nechtěla, měla jsem pocit, že mám náběh na křečáky, navíc s HA byla malá chuť na sex, tak jsem si říkala, že se to třeba zlepší, když vysadím. Občas jsme používali i kondom ze začátku, ale my ho oba zrovna moc nemusíme (hlavně já), to se radši budu hlídat a mám z toho víc než s "gumou" :-/
29. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no to my kondom taky ne-e :slight_smile: no nevím, třeba než otěhotníme a porodíme, tak vymyslí nějakou novou a šetrnou metodu jak se chránit :grinning:
29. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nejúčinnější metoda je stejně SEXUÁLNÍ ABSTINENCE :grinning:
29. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no nestraš!!! Fuj to je škaredé slovo to poslední :grinning:
29. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: Nj, ale je to jediná OPRAVDU spolehlivá metoda...na Panenku Mariu fakt nevěřím :wink:
29. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já taky ne, ale to raději budu brát prášky teda :grinning:
29. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak já su ráda, že už je fakt teďka brát nemusím :slight_smile: Ale jak bude mimi (jestli se zadaří), tak asi budu muset znovu začít :frowning2:
29. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 máme to stejně, ani se tak neděsím toho, že bych je začala brát znova, ale toho vysazení potom.. Ale to asi řešíme zbytečně, bůh ví, kdy k tomu dojde :slight_smile:
29. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihisTak já teda musím přiznat, že nějaký velký rozdíl mezi braním a nebraním jsem ani nepocíila...možná se mi jen malilinko vrátilo libido, ale dlouho to žádná sláva taky nebyla. To až teďka po svatbě zase mám chuť skoro každej den... :sunglasses:
Jen teda ta MS nebývala předtím tak bolestivá a silná první dva dny, ale naštěstí to není zas tak strašný, dá se s tím žít
29. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já věřím bylinkám, koupila jsem si od Grešíka ženské kapky ;) tak uvidíme
29. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já od pátku začala pít kontryhel, teda asi trochu pozdě, MS už zrovna skončila, ale nestihla jsem koupit dřív. Docela mi chutná naštěstí :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli k něčemu bude...
29. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete
@ninive211 kontryhel jsem pila minulý měsíc, teď budu pokračovat a ty kapky mám taky doma, tak je k tomu přidám, to snad nemůže uškodit.. doporučila mi je paní bylinkářka, tak snad ví, co dělá :slight_smile:
29. zář 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek tchan naštěstí přijel pozdě a jen na otočku, takže se nic nepoznalo :grinning: a před našima jsem asi dneska vypadala trochu jako lenoch, ale zatim nikdo nic :grinning:
29. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis já jsem bylinkový maniak, takže bych jí věřila! :slight_smile:
29. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n takže mise prozatím úspěšně splněna :wink: už máš vymyšlenou strategii dál?
29. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele ja si nemyslím, že by ta přerušovaná soulož byla tak pitomá. My to dělali i s práškama a nevadilo nám to ani jednomu. Pro mě to bylo pohodlnější na druhý den, atd... že to ze mě s prominutím neteklo. A muž si nikdy v tomhle ohledu nestěžoval. Musí se o tom mluvit.
29. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty nemám a zatím nehodlám nic vymýšlet. Ted bude chvilku klid a za 14 dní k tchýni. Tak tam mi asi bude z něčeho blbě a budu muset řídit domu :grinning:
29. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis
@ninive211 ja vím už teď, že po porodu nezačnu brát HA. Chceme děti dva roky po sobě a pokud by to bylo dřív, tak bude no... nevadí. Ale nechci ji brát. Asi až po druhém děcku.
29. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo ještě, ja špinit nepřestala, jen už špiním mín. Ted jsem tablety polykala, tak je asi začnu zavádět, jestli to pomůže.
29. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak pokud chceš dvě děti chvilku po sobě, tak na ten dejme tomu třeba rok možná ta HA ani smysl nemá, pak se rozhodí zas cyklus a nějakou dobu se tělo vzpamatovává...to je fakt, že pokud taky nemáte problém s přerušováním, že se to bez HA dá obejít. Já zatím nemám sama v sobě vyřešený, zda dvě děti nebo jenom jedno. Vždycky jsem chtěla spíš ty dvě, holčičky anebo páreček, přece jen jsem vyrostla se ségrou, na druhou stranu jsme se zase vždycky hádaly jak psi, někdy i teďka - prostě Lev a Štír a z rodiny z naší i z partnerovy strany krásné příklady sourozeneckých dohadování se o dědictví (u manžela v rodině spolu třetina rodiny nemluví skrz dědictví), tak si říkám, jestli není někdy lepší být jedináček, a s nikým se nedohadovat, o nic se nemuset dělit... Taky se bojím z hlediska finančního, jak to utáhnout, aby člověk mohl dětem dopřát všechno potřebné, ale zase mít jen jedno dítě je fakt pro strach.
29. zář 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A jinak tě obdivuju, že to zvládáš tajit, já se obávám, že to mamce vykecám hnedka, anebo to na mně sama pozná...
29. zář 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ja zase nemam rada jedinačky. Chceme dvě děti i dost po sobě, aby si zvykali na to, že nejsou jen oni sami a musí se dělit a žít s ostaními lidmi. Můj bratránek, je mu sedm, je jedináček a je to děs (teda on není hroznej, ale má skoro co si zamane a to hlavně myslím proto, že je jeden).
Co se týče finančního hlediska, dvě děti blízko sebe jsou podle mě to nejlepší řešení. Nejvíc ti toho pak bude žrát, až budou ve škole a to už budeme oba pracovat. A mimča si to po sobě zdědí.
29. zář 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to ty moje jsou jen polykací a zatím žádný pokrok... :unamused:
29. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No manžel zrovna jedináček je, jedináčkovský manýry teda vůbec nemá. Ale rodiče mu prostě mohli dopřát víc, než nám dvěma holkám, měl spoustu lega, milion puzzle, každý rok jezdívali do Juginy k moři...ale sám chce právě taky spíš dvě, že to sám nezažil toho sourozence. On teda jedináček být neměl, jeho rodiče taky chtěli původně dvě, ale on prý byl tak náročné a hyperaktivní dítko, že to tchýně prý brzy vzdala. Ale ono se uvidí, jak vůbec půjde u nás to jedno, zatím je brzo nad tím přemýšlet. Jestli bude dítě po tatínkovi, tak se máme na co těšit :grinning:
29. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek