• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 hele manželova nevlastní sestra má dvě děti, je na ně sama (rozvedla se) a ty deti jsou zlaté. Nemají na vyskakování, ale děcka jsou usměvavá a rozhodně nestrádají.
29. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Taky si myslím, že malé děti malé (i finanční) starosti, velké děti velké starosti...ono to začne hlavně s nástupem do školy, kdy to bude samá škola v přírodě, učebnice, výlety, novej mobil a "značkový" hadry, aby dítě přece "nebylo socka"...dnešní děti jsou v tomto mnohem závistivější a zákeřnější, než jsme byli my, slýchám to od kolegyň v práci a pomalu se toho děsím...:frowning2:
29. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 hele ja taky nebyla na všech výletech, školách v přírodě, nenosila jsem hadry z ja nevim jakeho obchodu, co byl in v mém věku. A přežila jsem. Je to o tom, jak to dítě vychováš a jak dokáže být silné.
29. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Já jsem teda asi nějak rozhodnutá, že pokud by to první byl kluk a neměla bych nějakej děsnej odstrašující porod, kvůli kterýmu bych za žádnou cenu nechtěla (nebo nemohla) druhý,tak o druhý se určitě pokusíme, protože prostě oba CHCEME holčičku :slight_smile: Malou princeznu :slight_smile:....no, a aby to pak nedopadlo tak, že budeme mít doma dva raubíře :grinning: Tak to ještě že bych měla alespoň tu neteřinku :grinning:
29. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mi přijde, že ta "naše" generace (narozená před r. 89) byla přece jen ještě tak nějak vychovávaná víc ke skromnosti, toleranci...než ty děcka narozený po revoluci, ty puberťáci teďka, to je děs, to bych zabíjela. Ale aspoň už máme odstrašující příklady, jak s tou výchovou NE....
29. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ninive211 je to o povaze člověka. Já tohle skousla, ale segra třebas ne a plácala se v tom, že neměla značkový hadry. A to vzdycky měla ona o trochu víc než já :wink: ja se holt narodila v blbou dobu a dostávala jsem málo dárků :grinning:
29. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jsem teda nikdy neřešila značkový hadry, ani do teďka na to nejsem, spíš jsem řešila, že jsme byli u moře poprvé až mých 16 a to jen díky známé, se kterou jsme jeli a která naše přemluvila, a bylo mi líto, že jako malý jsme měly se ségrou pouze jednu bárbínu dohromady a ještě k tomu BRUNETU a nějakou falešnou, né pravou od Mattela :grinning: Na výlety a školy v přírodě jsme teda vždycky jezdily, na to se vždycky nějak udělalo, aby bylo.
29. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já byla u moře díky babičce s dědou. A když se naši rozvedli, přišla jsem o každoroční hory a to mě pak mrzelo. Nebyla jsem ani na jednom zájezdu do Anglie (střední ani základka) protože na to nebyly prachy. Ale na druhou stranu, dneska je mi to jedno. Mám milujícího manžela, máme kde bydlet a snad budeme mít ještě dlouho. A ty děcka snad taky budou. Člověk se tím nesmí nechat semlít, ikdyž je to těžký a přijde na to až časem.
29. zář 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já myslím, že tvoje dítě bude mít supr mámu se zdravým pohledem na svět...a to je nejdůležitější :slight_smile: Jak říkáš, člověk přijde až časem, že některý věci nejsou důležitý v životě, jako třeba ta bárbína. ale říkej to osmiletýmu dítěti, který je ve družině v koutku, protože nemá tu bárbínu, se kterou by se mohlo chlubit před spolužačkama :grinning:
29. zář 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,mohu se k Vám přidat?
S mamželem se snažíme o druhé dítko první mám holčičku budou jí v říjnu 4roky a snažíme se od června.Mrcha červená dorazila včera :angry: .Beru jen listovku tak se snad brzi zadaří,malá se mooooc těší až budeme mít sourozence :slight_smile: .
29. zář 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 oooo, díky :slight_smile: budu se červenat :slight_smile:
29. zář 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem pročetla vaši diskuzi ze včerejška.. Já jsem taky jedináček :slight_smile: Musím přiznat, že jsme s manželem trošku bojovali ze začátku, jsem méně tolerantní než bych si přála :slight_smile: Ale já bych určitě dvě děti chtěla, naši nemohli mít druhé ze zdravotních důvodů. tak pokud taky tak nedopadnu, tak jsem určitě pro dvě..
30. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinecka30 Ahoj, vítej mezi náma :slight_smile: tak počkat až mrcha zmizí a hurá na nové snažení :slight_smile:
30. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky! :slight_smile: Tak já budu dneska celý den na školení, takže si vás dočtu až večer....jinak já mám sice 2 sestry, ale jedna je o 12 let starší a druhá o 7 let starší, než já...takže jedináček nejsem, ale vyrůstala a hrála jsem si sama, protože ségry měly jiné zájmy, než já :wink: Až když jsem byla starší a po pubertě, tak jsem si s oběma začala strašně moc rozumět a nevyměnila bych je ani za nic! Je to super a min 2 děti (klidně bych brala i 3) bych ráda :slight_smile:
30. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky.. tak moje včerejší nasávání skončilo tak, že půlka flašky Beefeateru pryč a dost mě bolí hlava..jsem se asi potřebovala "restartovat" :slight_smile: jinak MS je hodně silná, chjo, trpím jak kůň, na to nejsem zvyklá

@hayete to co popisuješ je síla, takový závažný problém..je dobře, že se už dostáváš do formy, sice pomalu, ale teď už máte vše zlé za sebou..s tou HA máš pravdu, je to pro všechy lidi z "civilizovaného" světa likvidační..před prvním dítětem jsem ji brala, nyní jsem byla 5 a půl roku na Mireně, sice je to také hormonální, ale utěšuji se, že působila pouze lokálně..hmmm.. :unamused:

@mihis jj, cesta včera utekla velice rychle, v autě jsem se pěkně vyspinkala :grinning:
30. zář 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak první ráno, kdy jsem jela vláčkem do práce jako málem jsem tam usnula, to je hrůza . Jinak jsem grogy, poslední dobou jsem zvyklá chodit spát okolo desáté a včera jsem se dostala do postele až ve třičtvrtě na dvanáct a v šest jsem stávala. Do toho jsem se v noci párkrát budila (no jo nové prostředí - ještě že ta postel je stará :grinning:). Jinak jsme víceméně přestěhovaní (už jen pár zbytků, co se musí převéz ze starého bytu.... a je to komplet). No a ted nás čeká tak měsíc práce na tom, dát to tam do kupy, dokoupit nábytek, uklidit bordel, atd.... No bude to teda paráda
30. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A zdálo se ti něco pěkného, první noc v novém bytě? :slight_smile: My jsme měli bordel v bytě při stěhování taky docela dlouho, za chodu jsme tam malovali stěny, potom teďka v létě jsme si konečně koupili obývákovou stěnu a montovala se po večerech si 3 týdny (musela se následně ještě svazovat k sobě a na to bylo potřeba víc chlapů, tak se čekalo, kdy si udělá čas tchán), takže jsme měli obývák jak skladiště.
30. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 zdálo se mi určitě něco, to vím... ale co to bylo, to ví čert. My si na obyvakovou stěnu objednali dopravu a montáž, bychom to sami nedali. Jsme levoty a do toho já, jak nesmím nic tahat...
30. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No u nás jsme to odvezli ze skladu na střeše auta, manžel s tchánem to vytahali postupně do 3.patra po schodech (pak měl z toho 2 dny odrovnaný záda) a pak jsme se do toho pustili. Samotný montování nebylo zas tak těžký, já jsem stejně spíš jen přicmrndávala jako šroubováním a přidržováním prken k sobě, spíš jen se k tomu dokopat, najít čas a chuť...a pak dát dohromady ty skříně, aby to nebylo křivý, máme podlahu jak vlnobití a k tomu na okrajích u stěn zvednutej koberec, takže fuška. Ale chapi to zvládli :slight_smile: Bohužel byt nám neříká PANE, takže s tou podlahou nic nenaděláme, alespoň se to trochu srovnalo tím kobercem, že tam člověk necítí "boule" :grinning:
30. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka to mě mrzí, že to máš tak silné... Já to pro jistotu nemám vůbec, jen dnes místo klasického bílého výtoku na intimce žlutý, tak nevím, co to může být. Břicho ani moc nebolí, spíš tak pobolívá a dnes i trochu záda, ale jinak nic, když se na to nesoutředím, tak o těch bolestech ani nevím, ale ten výtok mě štve teda..
@chris_n tak hurá! Teď už jen kolaudace a zařizování věcí pro miminko :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis zkus znova test! jinak ono nás čeká ještě uklízení a nábytek, atd... takže ještě to chvilku potrvá. Ale alespon se zabavím a nebudu furt myslet na mimčo. Jinak včera vtipná situace. Šla jsem se sprchovat a muž na mě tak kouká a prohlíží si mě. Tak říkám co je... že prý mi čuččí na břicho, že tam začíná něco vykukovat :grinning: :grinning:
30. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @ninive211 My jsme se takhle "chránili" pár měsíců, než jsme se rozhodli pro mimčo a upřímně asi to nebude nic pro mě. Pro mě je ten konec sexu důležitý a takhle jsem si připadala jak o něco okradená a bylo mi to časem i líto. :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlasim 2DC, ms vcera dorazila v plne parade, koukam ze stejne jako u @zabzulka :wink:
@mihis Ty jo, porad nic? :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa koukám, že já jsem asi divná :grinning: :grinning: v tomhle ohledu....
30. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já jsem minulý rok, když jsme se stěhovali, vybalovala krabice snad půl roku! Vůbec se mi do toho nechtělo a podle toho to vypadalo.. Test zkusím kdyžtak až ve čtvrtek.. Od pondělí do středy mám stejnou pracovní dobu s manželem, tak až budu sama. Ale spíš se bojím, že to bude cysta nebo zánět :-/ Pochybuju, že by mi jinak test ukázal 31DC bílo
@verunkaaa mě to taky přijde takové divné, mysleta na to, že na konci nemůžem.. no uvidíme, nebudu to zatracovat, dokud to nevyzkoušíme :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mně taky to přerušování nějak zvlášť nevadilo, takže nejsi divná, neboj :wink: Ale po dlouhé době si užívám, že i po skončení prostě může zůstat a nemusíme se hlídat :slight_smile:
30. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jo, tak to víš, že nakonec to je celkem fajn. Ale já z toho měla hrozný bobky, jak to právě při snažení zvládnu. Hrozně mě otravuje právě to, jak to pak teče (a to i druhý den ./)
30. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ahoj, pořád nic, jen výtok,takže pořád běhám na záchod - protože cítím "mokro" a kontroluju.. ale nijak zvláštně se necítím, spíš to fakt vidím na tu cystu nebo nějakou hormální poruchu :frowning2: tak se aspoň můžeš těšit na nové snažení :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No uvidíš, třeba to nakonec žádná cysta nebude...ale držím palce...a holky, i @lucija76, kdyžtak příští měsíc budem čekat spolu :wink:
30. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Akorát bude blbý, že se stejně na to nebudu moct úplně myšlenkově vykašlat, jako nechat to úplně náhodě, protože strašně chci holčičku, takže se budu furt sledovat a hlídat, kdy asi bude ovulka (ale jinak BT neměřím a testy nedělám, vyloženě jenom sleduju hlen a případně píchání v podbřišku, takže tu ovulaci spíš tak jako odhaduju). takže takový ty rady jako nemyslet na to...když ono to dost dobře fakt nejde, co :grinning:
30. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek