• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis Tak uvidis, treba to nebude nic tak hrozneho, bud se ti protahl cyklus, nebo jsi v tom :slight_smile: :dizzy_face:
Ja se ani na to dalsi snazeni netesim, ctyri mesice jsme tomu nechali volny prubeh, a nic, pak jsme se jeden mesic snazili fakt poctive, zase nic, nevim jakou strategii mam nasadit ted :grinning: asi uz tomu zas nechame volny prubeh...
30. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 díky :slight_smile: ale jsem spíš pesimista, i kvůli těm bolestem. POčkám do konce týdne a pak zajdu na gyndu a uvidím co a jak
30. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no mě to moc nejde nemyslet na to, hlavně v období ovulace a pak při čekání na ms, ale tanhle měsíc mě to už pustilo, pocitově mi prostě připadá, že těhotná nejsem, tak jen čekám až mrcha dorazí a můžem začiít další kolo... Snad nebudu muset na tu vyvolávačku
30. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 mi se taky nějak nechce..ale to souvisí s celkovou náladou, ten podzim na mě působí tak blbě depresivně, i když tento víkend byl v pohodě, pořád mám takovou špatnou náladu a nevím jak ji zlepšit..alkoholem to už raději zkoušet nebudu :wink:

@mihis však uvidíš..taky by mě štvalo, když byl test negativní a MS nikde..tak ať je to raději to mimino :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já jsem říkala, že další měsíc nebudu nic sledovat, jen pokud mě zase tak bude moc bolet podbříšek, tak udělám ovulační test, ať mám jistotu, jestli ovulujuu. Ale už nebudu sledovat žádné menstruační klendáře a výpočet plodních dní apod.. Hlavně ať už mě přestane bolet to břicho nebo přijde mrcha nebo se prostě něco děje.. nechce se mi na vyvolávačku, to pak zase bude úplně rozházené ten cyklus :frowning2:
30. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka přesně tak, test negativní, ms nikde, bolesti podbříšku a beder už druhý týden.. a jak jsem před chvíli psala, že jsou v pohodě, tak se to zase stupňuje :rolling_eyes: ať už se hlavně něco děje... Neboj zmizí ms a bude i lepší nálada :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se holky musím přiznat, že se mi o víkendu podařilo vymyslet krásné nové slovo - byli jsme na rodinné oslavě, nemožnost úniku a přepadly mě nějak chutě, tak šeptám manželovi, že se mi chce "svištět" :grinning: (jako snažit se o sviště- mimčo) Nějak se to zalíbilo, tak odteďka budeme asi pořád jenom svištět :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ať to sviští!!! :slight_smile:
30. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 to zní výborně :grinning: můj malý miluje písničku "svišti na golfovým hřišti" od Chaozzu
asi to budu taky používat :slight_smile:
@mihis to je fakt naprd..tak se když tak testni..zítra nebo pozítří, ať víš co a jak..
30. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 vidím Luci, že jsme se s MS sesynchronizovaly :wink: dost mě to nakrklo, tento cyklus byl dlouhý 31dní, tak to nemívám
30. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To jsme na tom podobně. Taky bych se od příštího cyklu na vše úplně vykašlala a nechala to být. Ale taky se snažíme "na holčinu", tak to chce zkusit vychytat nějaký ten den ořed OVU.. a když je nepravidelná, tak to půjde těžko ...
30. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a nemůžeš testnout někdy na tajnačku na záchodě?
30. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 svištět je dobrý! :grinning: asi taky začneme používat .-D
30. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@chris_n odpoledne se mi testovat nechce, aby to třeba nebylo zkreslené a ráno se v tom našem pidibytě asi nijak neschovám.. Vydržím do čtvrtka, to budu ráno v klidu sama, jedu do práce až na později.. Stejně tomu nevěřím a už se vidím jak v pondělí klušu na gyndu vystresovaná - co se jako děje :frowning2:
30. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Uplne ti rozumim, mam taky nejakou divnou protivnou naladu posledni dobou, nevim cim to je, asi jak odchazi leto a za chvili tu bude zase to zimni uprsene bretanske pocasi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jsem si predsevzeti zacit zase behat, po delsi dobe, to mi vetsinou zveda naladu. A mam zasobu knizek taky. Snad to pomuze :wink:

@ninive211 Hezke slovo :grinning:
30. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@lucija76 Já myslím, že ta divná nálada je právě částečně i tím počasím - léto skončilo, a před námi vize plískanic a dlouhých nocí. A pak tak pořád ty myšlenky, že chcete mimčo a ono to nejde a nejde, to na náladě taky nepřidá...no ale když už jsme u těch dlouhých (pod)zimních večerů, tak co jiného se dá dělat, než zalézt do postýlky s drahou polovičkou a "zasvištět" si? :slight_smile: Prostě jen tak...
30. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis a kolikátý že jsi DPO? Nějak jsem to nepostřehla :slight_smile:
30. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z postele, jsem na neschopence - pokud do středy nezačnu držet v sobě aspoň trochu jídla a pití tak mám nástup do nemocnice na kapačky - dnes jsem to ještě ukecala. Ale mám jíst a pít vše ledové a světe div se, zmrzlina kterou normálně nemusím byla 1. co ve mně zůstalo. Ale aspoň něco pozitivní - mimušák roste, potvrzená sreční akce i když já neviděla nic - doktorka měla mini monitor a kdybych se nahla, tak bych ji chudinu po... :/
30. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marketuska Drž se, holka! ať na ty kapačky nemusíš! Ty si teda fakt užíváš...:frowning2: Tak šup šup pro nanuky :wink:
30. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ten prcek Tě teda trápí..no, to jsou situace :unamused: každopádně malé je v pohodě, to je nejdůležitější..tak nanuky to jistí jo? ať se zase na druhou stranu nenachladíš :slight_smile: drž se, přeji Ti ať na tu nemocnici nedojde
30. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa DPO nevím, pouze odhaduji, že 13DPO a 34 DC... Ale nevím jistě kdy byla ovulace - 20 a 21 DC jsem měla největší bolesti a nejsilnější výtok, takže asi tak
30. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak se drž kočko, ať na ty kapačky nemusíš! Ale hlavně že mimčo je v pořádku :slight_smile:
30. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak jestli se do ctvrtka MS nerozjede, tak bys mohla byt cca 16 DPO a to uz by dusik mohl byt :slight_smile:
Tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
30. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Takze jsi musela zrusit i planovanou pracovni cestu, co..a kdo ti ted pomaha s malym? At je brzy lip! :slight_smile:
30. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek byla bych ráda kdyby byly //, ale pokud ne, tak ať ms co nejdřív dojde, nejhorší co může být je negativní test a ms nikde.. :rolling_eyes:
30. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady zase po víkendu. Dnes jsem 2 DC (po 36 dnech), bolesti si "užívám" dopoledne jsem přemýšlela i nad dovolenou, ale nakonec jsem to tady zvládla a po 5 protrpěných hodinách, už je to snesitelnější. Ráno jsem si dala kontryhelový čaj - jenom otázka, nevíte kolik se ho za den má vypít?

@marketuska Jejda. Tak doufám, že zmrzlina nastartuje žaludek a udržíš postupně i další jídlo a pití. Ať je brzy lépe a kapákům se vyhneš!!!!
30. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h Ten kontryhel by se měl pít dvakrát denně šálek, ale četla jsem, že holky si udělají ráno půllitrový hrnek a pijí ho třeba celé dopoledne, takže je to asi jedno jak si to rozdělíš, ale 0,5 litru za den..
30. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak to je možné, měla jsem jednou OVU i 23DC a délku cyklu jsem pak měla 35DC, ale pokud ani zítra MS nepřijde, tak bych testla ještě znovu, klidně Ti vychází negativní, protože je prostě jen příliš brzy :wink:
30. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
když vás tak čtu, tak nad tím kontryhelem taky uvažuju..i když cyklus mám celkem pravidelný +-2 dny..nerozhodí mě to nakonec? jak psala myslím jenyska4, že ho raději pak nepila..
30. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Dík za info. Já si každé ráno v práci vařím čaj. Tak přidám ještě jeden po obědě. Ať nemusím přetahovat bylinky do práce a domů :slight_smile: Snad mi to ten cyklus trochu srovná.

Sice mám nepravidelný cyklus, ale poslední dva jsem si dělala ovu testy a MS dorazila cca 13 DPO.
30. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Co to udělá s pravidelným nevím. Já jsem tento cyklus pila jen prvních 5 dní, pak jsme jeli na dovolenou a pak jsem to už neřešila/nepila. Cyklus teď byl 36 dní. Ale předcházející jsem měla 51. Takže jestli mi to alespoň trochu zkrátí, klidně na 30 tak budu ráda :slight_smile:
30. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek