• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jajik.h no říká se že má nějaké účinky až tak po 2 měsících (asi jako všechny bylinky), takže já ještě další cyklus pít budu.. ale tenhle jsem už 34 DC a ms nikde :-/ minulý měsíc přišla po 31 dnech bez kontryhelu, tak uvidím co teda tento a příští - jestli mi to i příští prodlouží, tak ho vysadím
30. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky jsem to četla, že účinek je až po delší době. Vyzkouším a uvidím.
Ale jestli u tebe ho bude prodlužovat, tak máš pravdu, asi bude lepší ho nepít. Když nevyzkoušíme, nezjistíme. :sunglasses: Na každou to má jiný účinek.
30. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky to je teda zábava.... asi uz jsem se zbavila špinění, ale zato to vypadá, že se mi začínají vracet nevolnosti :-/
30. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já měla pravidelný cyklus 28-29 dnů...tento cyklus jsem pila poprvé kontryhelový čaj..ovu se mi posunula až na 18DC a dnes jsem 29DC a zatím pořád nic..takže až MS dorazí, napíšu ti, jak mi prodloužil cyklus..
Jenyska psala, že ho přestala pít, protože měla pak krátkou luterální fázi..já jsem teď 11DC, což zase tak krátká není..a to jsem ještě pořád nedostala MS..
30. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@pepetousek Holky, tak já taky přemýšlela, že si ho koupím, ale jestli takhle prodlužuje, tak na to prdim...Dnes jsem 28DC a zatim nic, ale jestli to bude jako minulej cyklus tak mě to čeká zítra...
30. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h přesně tak, ještě jeden měsíc tomu dám, pokud nic, tak ho pak pít nebudu a uvidím, co to udělá s mým cyklem..
@pepetousek možná už ms nedorazí :slight_smile: já vím, že jste si dávali pozor kvůli ATB, ale nikdy nevíš :slight_smile:
@chris_n no vidíš :slight_smile: tak jsi měla strach, že je to divné, že žádné nevolnosti nemáš, tak teď už můžeš být klidná :grinning: hlavně abys to neměla tak kruté jak tady kolegyně, co ji hrozí kapačkama :frowning2: ale špinění je pryč - to je dobrá zpráva!
30. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já si nemyslím, že u mě za to může kontryhel, když jsem měla rok pauzu od HA )asi před 5 nebo 6 lety) tak se mi taky cyklus měsíc od měsíc prodlužoval... takže si myslím, že u mě za to bylinky opravdu nemůžou, ale jak jsem psala před chvílí, ještě příští měsíc pít budu, protože údajně účinky nastupují až druhý měsíc a pak další pít nebudu, až pak budu moct porovnávat
30. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ještě mě k tomu bolí hlava... takže fakt vopruz .-(
30. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jeeej, tak to je na prd.. nejlepší bude to zaspat, snad zítra bude líp :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis no tak uvidíme, jestli se to i u mě protáhne, HA jsem brala bez pauzy, takže nemám přehled...
30. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Až druhý měsíc, jo? Tak to se mám na co těšit ještě :grinning: Jinak upřímně...byla bych docela ráda, kdybych měla //, ale moc tomu nevěřím..dokonce jsem dneska i uvažovala nad tím, že vlastně ze začátku to mimčo není spojené s tělem matky, je vyživováno jinak, takže i kdybych tu boreliozu měla, tak pokud bych otěhotněla teď, jak jsem měla ovu, tak bych byla vyléčená dřív, než by bylo se mnou spojeno...ale tak uvidíme, spíš tomu nevěřím..normálně sice v tuto dobu už mívám MS, ale zase jsem měla posunutou tu ovu a říká se, že luterální fáze by měla být +/- stejně dlouhá, takže na MS je ještě 3-4 dny čas..ale koketuju s myšlenkou zítra testovat :wink: Kondom jsme nepoužívali, praktikovali jsme to, co jste tady už řešily..ukončení nebylo dovnitř..takže kapička tam klidně mohla zůstat :wink:
30. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek tak jestli jsi měla ovu 18DC a zítra budeš 30DC tak už by snad něco mohlo být vidět, ale klidně bych i vydržela, i když to se lehko říká, že? :slight_smile: však uvidíš jak se ráno budeš cítit :wink: a možná to vyšlo právě proto že jste s tím nepočítali a nehortili to :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jako my co :grinning:
30. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @chris_n Kéž by holky :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n přesně tak, chris s tím taky nepočítaa, nehrotila to a jak to krásně dopadlo :dizzy_face:
@pepetousek držím palce :dizzy_face:
Jdu si dát vanu, většinou mi to zabírá na ty bolesti zad i břicha, dnes už je to zase docela hnus, tak snad to pomůže.. :rolling_eyes: Jsem si tady pročítala ty diskuze různé a moje příznaky by odpovídaly tak akorát zánětu dělohy nebo vaječníků :frowning2: tak se modlim, ať mrcha přijde a není to nic vážného
30. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ja presto, ze jsme si davali pozor, tak jsem merila BT a testovala ovu :slight_smile: Je to pro me zabava, fakt konicek :wink: A z ceho mam radost je, ze jsem ovui citila, z cehoz jsem nadsena, ze ji poznam! :wink:
30. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Drzim pesti Tobe! Porad doufam, ze ty tve priznaky jsou tehotenske :slight_smile:
30. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Tak aspoň máš jistotu, že ovu probíhá, kdyby ms náhodou přišla :slight_smile: Ale třeba se mrcha pár měsíců zdrží :dizzy_face: já jsem si dala vanu, tak je mi líp a budu vyčkávat, přinejhorším v pondělí naklušu na gyndu, ať mě prohlídne pro jistotu..
30. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste resily antikoncepci-tak ja se k HA vracet nechci,po porodu jsem mela telisko a jak to bude dal nevim,dokonce jsem se ptala manzela jestli by to nemihl vyresit nejak on na jeho strane. Blbe mi je-chris asi se mame na co tesit-nwvolnosti pry kulminuji v 9tt.No priznavam ze je dnes o chlup lip,doufam ze kapacky nebudou
30. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska
@chris_n holky držím pěsti ať ty nevolnosti nejsou tak hrozné :wink:
30. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Zjistila jsem, že po zelenině mi blbě není. Dávala jsem si k večeři sopak a bylo to dobrý. Z ostatního mě tlačí a bolí žaludek. I z obyčejný vody. To mrne. Semnou laskuje :grinning:i
30. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty my dme sti tobě, at je vše v ajku.
30. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n díky, no jestli najdu doktorku, která má volno, tak bych tam šla příští týden :wink:
30. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ty jsi vlastně prvně těhule co? Neboj říká se, že když jsou nevolnosti tak je to dobré pro těhu páč jsou zpusobené těhotenským hormonem:slight_smile: já budu desát týden a celkem mě ustupují:slight_smile: tuk tuk...hodně mě tipují na holku, ale i na kluka tak uvidím za 14 dní mě to řeknou...
30. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n @mihis Snehobilo, holky..ale co jsem cekala, byla by to moc velka nahoda..ale BT mam fakt ukazkove vysokou..no, asi zacnu brzy klesat a do 3 dnu prijde MS..pokud ne, testnu o vikendu zase, ale nedavam tomu sanci..
1. říj 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak pokud teplota neklesne, tak zkus v pátek testnout znovu.. Kolikátý jsi den cyklu? A kdy to máš dostat?
1. říj 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ahoj co ty?ms porad nikde?
@chris_n jasny-od malinka ukazuji kdo je tu sefem.Zkus studene jidlo,mam pocit ze to funguje a taky piti
Caj mam na rady doktorky v lednicce
1. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jsem 30DC a 12DPO..normalne to mivam 28-29DC, ale ted jsem poprve pila ten kontryhel a mela jsem pozdeji ovulaci, takze diky pozdejsi ovulaci si myslim, ze budu mit i delsi cyklus..ale max snad 15DPO, tak jeste 3 dny..ale co me stve, ze budu mit MS v utery a to mam jit na gyndu :frowning2: Budu si ji muset preobjednat a volno ma az v listopadu :frowning2:
1. říj 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak muj grafik, jen tak pro zajimavost :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40
1. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ahoj, nene pořád nic :-/
1. říj 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek