• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek fakt myslíš, že to může být tím kontryhelem? Všude píšou, že začíná působit nejdřív druhý měsíc.. No já jsem dnes 35DC, tak hlavně ať nejdeš v mých stopách a máš pozitivní test nebo přijde mrcha :slight_smile: Já zatím ani jedno ani druhé...
1. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis A bolesti máš? Nevím, nic jiného mě nenapadá, kvůli čemu by ta zpožděná ovulka mohla být :slight_smile:
1. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska mě naopak včera studená voda vadila. Ale ten šopák, jak byl studenej, tak to bylo v pohodě. Mě se žaludek nezveda, ale spíš mě tak tlačí... takovej pitomej pocit.
1. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to mas kliku.ikdyz taky se musim pochlubit-od rana co jsem dala do zaludku to tam zustalo :slight_smile:
1. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marketuska to je dobře :slight_smile: jsem ráda, že nezvracím, ale ani tak to není nic příjemného. Ze všeho co sním, tak mě bolí žaludek, musím to rozdýchávat. Chvíli nevím, jestli mam hlad nebo jen žaludek bolí.... no des.
1. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@pepetousek
Pila jsem teď kontryhel druhý cyklus a měla jsem šouplou ovulku a teď to vypadá, že i MS ... podle ovulky, bych to měla dostat dnes (nejpozději zítra)... takže za mne ANO kontryhel my prodloužil cyklus - za poslední rok jsem takto dlouhý neměla (a to jsem ho chtěla naopak zkrátit :frowning2:).
1. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Tyjo, to mě docela odrazuje, koupila jsem si kontryhel kvůli posílení sliznice (aby se lépe pak uhnizďovalo vajíčko + má se díky tomu snižovat pravděpodobnost potratu), cyklus nějak výrazně upravovat nemusím mám ho pravidelný +-jeden dva dny. Tento cyklus jsem teda měla o den a půl kratší a i ten předtím než ty dřívější cykly, ale to jsem se cíleně snažila si to uspíšit třeba aspoň o den kvůli svatební cestě, pila jsem hodně čevené víno, které prý má uspíšit MS a možná to přece jen pomohlo. Tak nevím, jestli ten kontryhel vůbec pít, pokud by to prodloužilo cyklus :-/ Začala jsem ho pít teda až po skončení MS, tedy druhý týden cyklu.
1. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek většinou odpoledne mě začne bolet v kříži, včera večer to zase byla docela síla, teď mě trochu pobolívá břicho, tak uvidím co z toho bude..
@danny617 fakt? No tak teď nevím, jestli další cyklus pít nebo se na to vykašlat... Asi se na to vykašlu, budeme prostě sexovat max obden a jinak to asi už vůbec nehodlám řešit, nebudu snad ani hlídat plodné dny, nic, to bude asi nejlepší. Možná zkusím testnout ovu test, kdyby mi ukázal alespoň slabou čárku, ať vím, jestli vůbec ovuluju a jinak se na to vykašlu, akorát mě to pak deptá :frowning2:
1. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 má se pít červené víno a dávat horká vana.. V sobotu jsem vypila necelou sedmičku a koupel si dávám každý den - jediná mi pomáhá na ty křížové bolesti a nic.. Na mě a můj cyklus jsou asi všechny babské rady krátké :grinning:
1. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis aAnení to třeba nějakej zánět močáku nebo močových cest? Ségra na to trpívala (před těhotenstvím) a to ji právě bolelo i dole v kříži občas. ale to bys měla problémy na WC, to bys asi poznala...
1. říj 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no silnější červené víno fakt pomáhá, na svatbě jsem ho pila a i po svatbě a mrcha přišla o den dřív, přesně tak, jak jsem chtěla :slight_smile: Pak jsme totiž jeli hned na líbánky, tak ty dva nejsilnější dny jsem si odbyla před odjezdem a v den odletu (letěli jsme odpoledne, takže večer už jsme v moři nebyli), takže mě to nakonec omezilo minimálně :slight_smile: Ale stejně jsem tehdy tajně doufala, jestli na tu svatební cestu neodletíme už tři (v koutku duše jsem se toho ale docela bála,přece jen to pak celý problít by nebyly moc ideální líbánky :grinning:)
1. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 @mihis Jako nemohu to říci 100%, ale fakt jsem takovýto cyklus nikdy neměla. A první MS po kontryhelu byla hodně silná (asi jak byla silná sliznice). Já mám bylinky hodně ráda a věřím jim, ale kontryhel již pít nebudu. Mám Gynex pro změnu :slight_smile:. O prodloužení cyklu s kontryhelem jsem se už dočetla u více holek. Ale samozřejmě na každou může působit jinak... Při minulém těhu jsme měla Femigard ... taky nebyl špatný ... Teď už jen abych to dostala konečně a nenatahovalo se to buhví kam ... Těhu nemám ani minipříznak...takže s tím nepočítám...

@mihis Taky bych to chtěla začít méně řešit v říjnu ... no uvidíme. Jinak OVU testy .... tu druhou čárku tam máš v podstatě pořád - třeba jen dušíka. Musíš mít, ale stejně silnou nebo silnější než kontrolní, aby jsi určila, že přichází OVU...Takže pokud chceš dělat ovu testy, tak je potřeba je dělat každý den ve stejnou dobu až do pozitivního testu...
1. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Já od vysazení HA mám silnější MS před ní, ale zase kratší (kdysi 7 dní, teďka s bídou 5, první dny teda dost). Asi třetí cyklus po vysazení (druhá regulérní MS) byl docela masakr, to jsem se ráno probudila, postel i pyžamo špinavé, rychle jsem valila na WC a z toho prudkého stoupnutí jsem málem omdlela a bylo mi blbě celý den. Prostě fakt výraznější ztráta krve asi. To jsem do té doby (a ťuk ťuk ani od té doby znovu) nezažila...hned jsem si preventivně koupila železo (i když na chudekrevnost normálně netrpím) a vždycky první týden si párkrát preventivně zobnu.
1. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak vidím, že se tady diskutuje kontryhel, včera jsem ho už taky začala pít..ale jak si to tu čtu..nevím.
nechci mít dlouhý cyklus!!! :unamused: mám to klasicky 28 dní+- a prodloužit rozhodně ne..zkusím ho pít jen prvních čtrnáct dní do ovulace a pak ho vynechám..někde jsem četla, že to tak holky dělávají
@mihis no teda, takové problémy..tak to už jsi možná fakt v tom... :wink:
1. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Ale ten graf nevypadá vůbec špatně :slight_smile: Snad zůstane ta křivko vysoko a test se Ti ukáže jen později :dizzy_face: Já jsem na tom dneska takhle. Doufám, že to včera byl IP :dizzy_face:
1. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka však on po ovulaci se ani pít nemá :wink:
1. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, snažíme se od září, teď jsem ve stádiu čekání, je to ubíjející. Každý mi řekl, že se mi zvětšily prsa, přítel mi řekl také, že je mám větší a plnější, pevnější, když jsem se změřila, mám přes prsa o 4 cm víc..občas píchání v podbříšku a prsa mě bolí jako modřiny až i takové pálení, tohle jsem nikdy nezažila, pokud to není těhu, tak to vůbec nechápu. :slight_smile: Testy mám zatím negativní, ale je nespíš brzy, podle mého pozorování hlenu byla ovulace 20. nebo 22. , ale že příznaky takhle brzy, ty prsa mě dost zaráží, na menstruační bolesti by bylo brzy...mam hodně nepravidelnou menstruaci, někdy spoždění až měsíc. :/
1. říj 2013 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Ano, přesně tak jsem ho taky pila - jen do ovulace. Pak už by se pít neměl. Jsem zvědavá, jak tobě pomůže. Mne tedy jako prodloužení cyklu zabral až po druhém cyklu pití ...
@verunkaaa To nevypadá špatně :slight_smile:. Držím palce. Já taky měla takový pokles 7DPO, ale u mne to byla jen náhoda ...
1. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nechceš konečně zkusit ten test? :slight_smile: Nebo jsi testovala teď nějak a uniklo mi to? Jak to vydržíš? :slight_smile:. Já bych testovala druhý den po vynechání MS :grinning:.
1. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Tý jo, tak to je pěkný. Takhle jsem to snad nikdy neměla... Uvidím teď ten druhý cyklus s kontryhelem...
1. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jj, taky už se mi to při jednom cyklu stalo a nakonec z toho nic nebylo :confused: Uvidíme, co přinesou příští dny ... :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd Tak držím palečky :slight_smile:
1. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 hmmm..tak to je na pováženou :wink: v některých diskuzích zase psali celý měsíc, jinde zase, že prý má kontryhel spíš "progesteronový" účinek, takže by se měl pít druhou polovinu cyklu..pokaždé jiné informace
@danny617 nad Gynexem taky uvažuju, s tou firmou mám dobré zkušenosti, beru od nich Chlorellu a Vitamarin
1. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Děkuji mockrát. A jak si na tom ty? V jaké si fázi? :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd Já už jsem 8 dní po OVU, MS by měla přijít do 5 dnů, tak čekám :slight_smile: Graf zatím vypadá dobře, ale to je u mě běžné a pak to spadne ...
1. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka možná jestli nezáleží na tom, za jakým účelem ho cheš pít...jestli za účelem posílení sliznice a následně otěhotnění, tak pouze do ovulace (pak PRÝ může naopak ještě víc posilovat dělohu a i děložní stahy a je možnost předčasného potratu - tak jsem to četla na jedné diskuzi, kde se na tom holky docela shodly)
1. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 máš pravdu..no, já tedy budu jen "posilovat" sliznici :wink: ale jestli mi to prodlouží cyklus, tak budu zlá :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 A jak moc ti prodloužil cyklus? Jak dlouhý jsi měla bez něj a kolik s ním?

@mihis Já být tebou, tak jeden cyklus si ty ovu testy dělám, abych měla jistotu, že po vysazení MS ovuluju..a pokud ti ovulaci testy potvrdí, tak bych tomu nechala volný průběh a svištěla ob den :wink:

@ninive211 Holky ho hodně pily na zkrácení cyklu, věřím tomu, že pomáhá, když ho máš až moc dlouhý...ale taky se pije právě na tu sliznici...já třeba špinila před MS a to není dobře, proto jsem ho začala pít a jsem zvědavá, jestli budu špinit i tento cyklus před MS...pokud ne, bude to znamenat, že sliznice je OK a já bych ho asi pila i tak dál, aby se miminko mohlo dobře uhnízdit..hold, prodloužení cyklu budu muset skousnout, třeba by to znamenano dřívější těhu, než když bych měla cyklus sice kratší, ale sliznice by nedorostla do správné velikosti a mimi by se nemohlo uhnízdit..
1. říj 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jojo, můj grafík teď právě vypadá dobře, ale chránili jsme se, takže zítra už čekám pokles a do třech dnů MS...ale tvůj vypadá moc dobře!!! Luterální fázi míváš tedy 13 dní? Tak to držím moc pěsti!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já dnes 29DC, MS očekávám každou chvíli, nejspíš večer...,zatím teda žádné příznaky... :wink:
1. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek