• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Tak jsem poprvé testovala ovulaci a nejsem si jistá jak to dopadne,ani jedna z čárek neni úplně silná jako ta kontrolní..Ale snažili jsme se celý víkend, tak snad se zadařilo :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Taky to vidím nadějně a bojím se zklamání,to je nejhoší, kdysi jsem se snažila s byvalým přítelem, člověk si to tak přeje že vidí všechny příznaky a ono nic :slight_smile: . Ale ted ty prsa jsem nikdy takhle neměla a v prsních dvorcích se mi dělají ty tečky "pupinky" žlázky :slight_smile: nevim jak se to jmenuje ale pry je to take priznak tak fakt nevim, ale ty testy negativní :( ... Tak to máš ještě nadějné, to by mohlo vyjít, držím palečky. :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd hele to máš těžký, každý reaguje jinak. Já jsem 7tt a o prsou ani nevím... žádná bolest, žádné zvětšení. Zato břuch mi leze :-/
1. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jj, 13, tak furt čekám, když ta 13 pro mě bude šťastné číslo :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já vím no, já mám velka prsa normálně, takže se divím, že si toho všiml i přítel který mě vidí každý den, doma i v práci, tak se divím a když sahal tak říkal že jsou nějaky pevný atd., tak jsem se nad tím docela pozastavila a hlavně ta bolest, nikdy jsem prs anecitila ani moc ne pred ms a tvori se mi v prsnich dvorcich ty tecky zlazky pupinky jakoby nebo nevim jak to napsat :slight_smile: . Jee brisko, to musi byt krasny...hlavne zdravickou vsem at jde vse jak ma.. :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd no nevím, přijde mi, že mám na pupík ještě čas :grinning: a to nejím nějak přehnaně víc. Spíš tak normálně. Já mám prsa taky celkem velká, takže mi to nevadí, že ještě růst nezačala.
1. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 na zánět močáku jsem dost trpěla, takže bych to snad poznala, a v tom kříži mě normálně bolívá před ms, ale ne takhle moc..
@zabzulka to nevím, pořád čekám, protože bolesti mám..
@danny617 testovala jsem v pátek a sněhobílý.. tak počkám do pátku, když nic, tak v pondělí na gyndu asi, to budu 41 DC :-/ a ty ovu testy zkusím, když tam bude i slabá čárka, tak už testovat nebudu, bude mi stačit, když budu vědět, že se ovu chystá :slight_smile: jinak to řešit nebudu
@eeen
@martikd Holky držím palce :slight_smile:
@pepetousek však tak to mám v plánu, pokud ovu testyy ukáží aspoň slabou čárku, tak budu vědět, že se ovulace chystá a už to nechám být..
1. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuji moc Tobě také..jak Ty si na tom? Nadějné? To bych ráda slyšela. :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd nene, já mám asi nějaký rozházený cyklus, blnou mi nejspíš hormony, jsem 35 DC, bolesti jako na ms, test negativní, tak jen čekám a vyčkávám, buď přijde ms do konce týdne nebo v pondělí na gyndu
1. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Třeba se pak zastaví a už tolik neporoste ;) . No ale ten divný pocit pálení a bolesti jak modřiny, težký jak šutr..myslela jsem, že na velkých prsou nebude nic znát. :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To má také, ja mám hrozně nepravidelnou, někdy týden zpoždění a někdy měsíc. Test negativní, ale pořád doufám, že je brzy. Tak mě nezklidnuji pouze ty prsa. Kámoška testovala tři měsíce a stále negativní a byla přitom podle doktorky ve třetím měsíci :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak snad teď nebude ta třináctka :slight_smile: Já ještě nevím, jak to je u mě, měřím třetí cyklus..poprvé jsem měla LF 13 dnů, podruhé 15 dnů a teď se uvidí, jsem 12DPO a grafík úplně jiný, než předešlé dva (mám když tak v albíčku)..ale možná to je tím kontryhele..Mimochodem, krásná profilovka! :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd A menstuovala kámoška? Měřila si BT?
1. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ano ms měla ale teplotu neměřila...zjistili ji to na preventivni prohlidce :slight_smile: z krve
1. říj 2013 v 10:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nebo ti to může potvrdit i doktor, jestli ovuluješ...mi brali na endokrynologii krev, tak to tam zahrnul a měla jsem prý krásnou hladinu progesteronu, tak se mi ulevilo :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jojo, jak tak koukám různě na albíčka tady budoucích maminek, tak některé třeba v šestém měsíci nemají nic, skoro bys nepoznala, že jsou za půlkou těhotenství! Pak rychlý nárůst...a jiné už v 10tt mají viditelné bříško!!! Ale řekla bych spíš, že u prvního dítěte to jde vidět méně, ale u druhého už tělo ví a roztáhne se ta děloha rychleji...teda doufám, nechci, aby to šlo tak rychle vidět! :wink:
1. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ja jsem měla celou dobu celkem "ploché břicho" když jsem se najedla, tak samo trochu vylezlo. Ale ted mám ted spodek břicha už takový nafouklý, jak kdybych nebyla 14 dní na záchodě a moc to nejde zatáhnout. Takže tak :grinning:
1. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Děkuju :sweat_smile: Já už měřím 8 měsíců a pokaždé mám graf uplně jiný ... Jediné, co souhlasí je 13 LF, jinak i cykly jsou pokaždé jinak dlouhé a ty teploty jsou taky víceméně pokaždé rozdílné :slight_smile: Takže do poslední chvíle nevím, jak to dopadne. Jediné, k čemu mi BT pomáhá je, abych věděla, kdy přibližně má MS přijít, abych případně testla :slight_smile: A taky mi OVU stanovuje s přesností tato kalkulačka: http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-tehotenstvi/index.php?subpage=send - napíše Ti i kdy nejdříve má smysl dělat těhu test a vždy, když jsem to dělala dřív, než mi napsala, byl negativní a do té doby MS přišla :slight_smile: Teď mi píše příští týden úterý, do tý doby tedy netestnu, tedy pokud nebudu mít nějaké jasné příznaky. :grinning:
1. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd tak já jsem měla první dva cykly po HA celkem v pohodě, až teď ten třetí je divnej..
@pepetousek uvidím, zkusím ty testy a pokud nic, tak bych tam zašla.. pokud půjdu teď v pondělí, tak se ho rovnou zeptám co a jak..
@verunkaaa to je dobrá stránka.. vyšlo mi tam, že test provádět nejdříve 30. 9 - což bylo včera a už jsem byla 34DC, ovulace mi vyšla na 14. 9 - podle mě byla plus mínus 15. 9, takže i to by sedělo.. No nic, ve čtvrtek zkusím test a kdyžtak v pondělí k mudr, to už budu 41 DC, tak snad se mnou něco udělá :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Budu na tebe myslet, snad MS nepřijde a bude tu další těhulka :dizzy_face:
1. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No já už jsem trošku bezradná, tak si říkám, buď ať jsou // nebo ať ms okamžitě nakluše a můžem začít nové snažení :grinning:
1. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo, už Ti to začíná holka, teď se budeš jen a jen kulatit :wink: na mě nebylo do 20tt téměř nic vidět, pak jsem se zabalila do zimní bundy a kabátů a ejhle jak bylo hodně lidí na jaře překvapeno, že vozím kočár..ničeho si nevšimli :slight_smile:
1. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taková situace je fakt největší opruz :angry:
1. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka tak já ted balím do mikiny taky :slight_smile: a přes zimu to taky hezky zabalím :grinning:
1. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak ty si drobunká, tak se ti lehce schovává bříško, já ten můj lavor pomalu neschovám ani teď, natož až budu někdy těhu :grinning: Jo je to debilní situace, už bych si přála, ať se to nějak rozlouskne... A jestli ms přijde, tak ten kontryhel příští měsíc vynechám, protože tak dlouhé cykly jsou za trest (doufám, že je to kontryhelem a ne mýma hormonama :slight_smile: )
1. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ty jsi taky jak proutek, budeš mít krásné bříško a myslím, že ho zvládneš schovávat do volných věcí ještě pár týdnů úplně v pohodě :slight_smile:
1. říj 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja jsem odstrasujici pripad, musela jsem nosit volnejsi kalhoty hned, ve 12.tydnu uz tehotenske, a ty jsem teda pak musela nosit jeste par mesicu po porodu, protoze mi nic jineho nebylo :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak podle jedné kalkulačky na netu to vychází, že dneska nebo nejpozději zítra je vhodná doba pro svištění na holčičku, hm, tak myslím, že asi navečer dáme sklenku vína a svedu muže :grinning: A uvidí se...
1. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 :grinning: tak budu držet palce :slight_smile:
@lucija76 tak dopadnu taky, protože já už bych mohla nosit těhotenské i teď :grinning: když koukám na alba některých těhotných, tak mají ve 20tt břicho menší než já, když se nenasnídám :grinning:
1. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis prdlajs proutek :grinning:
1. říj 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek