• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis Mne ten tehotensky pupek vubec nevadil, spis ten poporodni :sweat_smile: Jsem sla jednou asi 4 mesice po porodu do lekarny a lekarnice se me pta: Tak kdy to cekate??? :grinning: Fakt super :grinning:
1. říj 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To Tě chápu, to jsem přesně měla minulý měsíc, když jsem měla tu cystu :unamused: Teploty vysoké, MS nikde a testy negativní :frowning2:
1. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 :grinning: tak to nepotěší :grinning: Ale mě se jedna paní ptala minulý rok, jestli čekám miminko :grinning:
1. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa a měla jsi nějaké bolesti? Já už jsem taky přemýšlela jestli to není cysta, u té mě taky dost bolely záda a ms přišl i přes HA o 10 dnů později, ale to byla síla, myslela jsem, že umřu a vykrvácím, asi cysta praskla a odešla s ms, ale je to už pár let, tak si nevybavuji ty bolesti před tím
1. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 :grinning: :grinning: :grinning: To mi trošku připomnělo včerejší situaci v lékárně. Mému příteli se na puse vyklubal solidní opar, tak povídá, že by chtěl herpesin mastičku. Lékarnice ji začala hledat, ale pak se na něj znova podívala a povídá "Ty brďo, to se Vám to docela rozlezlo, že .. No to Vám herpesin už nepomůže." A začala tahat něco jiného :grinning: Chudák :sweat_smile:
1. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Takový horší stav než při PMS, při každém rychlejším pohybu mě to dost bolelo a večery jsem trávila s teplým hadrem na podbřišku, abych to zmírnila :frowning2: Pak, když MS konečně přišla, tak jsem měla dvě hodiny příšerný bolesti, fakt jsem jen ležela a rozdýchávala to. A když to zřejmě prasklo, tak přišla neskutečná úleva, po bolesti ani památky :slight_smile:
1. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no me bricho boli tak stejne jako kazdy mesic, mozna i min, ale ty zada :-/ no snad to cysta nebude, A v tom brichu me spis picha, prevazne nalevo, sem tam napravo :frowning2:
1. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred byla ovu 15-16 DC. Cyklus cca 29 dni. Ted byla MS 19 DC a jsem dnes 32 DC a nic. Maximalne miniaturne spinim a to jsem taky nikdy nemela...
@mihis Ono nejakou carku na ovu testu 8 budes mit vzdy. LH hormon je v zenskem tele stale, jen v mensim mnostvi. Tak proto musis testovat do stejne silne druhe carky. To, ze budes mit slabsi carku vubec neznamena, ze ovu bude :wink:.
Jestli jsi delala test uz v patek, udelej zitra jeste jeden...vypadas nadejne a pokud jsi tehu, bude pozitivni. Ty se toho bojis, co? :grinning:
1. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jo bojim se ze bude negativni a hlavne od pondeli do stredy mam stejnou pracovni dobu jako manzel a nechci testovat kdyz je doma.. Ve ctvrtek jsem dopoledne doma sama, jezdim az na deset nebo na jedenact, takze budu mit klid jak vstanu a testnu :slight_smile: Treba do te doby mrcha prijde a pokud ne a test bude negativni, tak je to vazne cysta.. A taky se bojim, protože v pátek byl test taky negativni a to uz jsem byla 31 DC :rolling_eyes:
1. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To mě píchalo jen na jedné straně :wink: Já bych si tipla, že buď se Ti jen prodloužil cyklus a to, co zažíváš je PMS anebo jsi těhu, jen to je moc brzy na to, aby se Ti // ukázaly. :slight_smile:
@ninive211 ty jsi účetní viď?
@verunkaaa no zkusim otestovat v ten ctvrtek to budu 37 DC.. ale ty bolesti zad jsem měla u te cysty, to si pamatuju, takze se bojim, aby to zase nebyla tahle mrcha :-/
1. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jo a nezáleží na tom, kolikátý den cyklu jsi, ale kolikátý DPO. Třeba já jsem dneska 28 DC, ale teprve 8DPO, takže mám taky ještě čas na nějaké závěry :slight_smile: A propó, některým se čárky ukázaly až třeba 16-18DPO :confused:
1. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak budu drzet palce v nedeli. To pichani je nadejne :slight_smile:. Ja uz chci to taky rozlousknout. MS ma prijit dnes, nejpozdeji zitra. U sebe fakt nepredpokladam, ze jsem tehu. Doufam, ze se do vecera ukaze...hezky by se ten cyklus pocital od 1.10. :slight_smile:.
1. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tedy promin. Palce drzim ve ctvrtek uz :grinning:.
1. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nebolely Tě záda i minulý cyklus? Taky jsi měla strach, že je to cysta....snad ne!!! Nestrašit! :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Těžko pro mě, co zadávat do té kalkulačky, nevím, jak dlouhou LT bych tam měla dát :grinning: Každopádně mi to řeklo, že nejvhodnější den pro testování je 2.10...pokud však nebude překvápko dřív, otestuju až v sobotu nejdřív :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Jak jsi to poznala, že @ninive211 je účetní? :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek několikrát to tu psala :grinning:
1. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 To se ti oddálila o cca 3 dny ta ovulka, takže teď bys měla dostat MS..a jestli špiníš, tak se ti asi brzy rozjede...3 dny to ještě jde, to není zase tak moc..
1. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Aha, tak to vůbec nevím! :slight_smile: Jsem myslela, žes to nějak vydedukovala, žes s těhotenstvím získala nějaké nové schopnosti :grinning:

Což mě napadá... @jenyska4 ..co říkáš na @mihis?
1. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já fakt nechápu, jak si vše pamatuješ :grinning: Já už bych si to musela dávat do tabulek :grinning:
1. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já jsem v tomhle divná :grinning: mam pamatováka na spoustu věcí :wink:
1. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jj, dneska bych měla dostat MS, ale teplota nahoře pořád a nic. To špinění bylo jednou a úplně mikro ... to jen jak se pozoruju, jinak o tom ani nevím ... Tak snad se to rozjede...
1. říj 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Nebo spíš: Snad se to nerozjede a budou // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@verunkaaa No jednou jsem to tu psala, kdy ž byla otázka, zda bysme v těhotenství zůstaly doma nebo chodil dál dopráce...mám relativně volnou pracovní dobu s občasnou možností práce z domu, tak jsem to tu psala :slight_smile: A @chris_n má pamatováka, to já docela tak, ale jak je vás tu už moc, tak už se v tom taky začínám ztrácet :grinning:DDD
1. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já s nima vůbec nepočítám .. to by byl zázrak spíš ... spíš prodloužený cyklus ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak já počítám, že v pátek jsem byla tak nějak 10 - 11 DPO, teď ve čtvrtek budu asi 17 DPO +- tak už budu s jistotou vědět na čem jsem :slight_smile:
@pepetousek jo bolely, od vysazení ms ty bolesti v kříži mám, ale ne tak dlouho a tak moc jako tento cyklus, jsem horzný stresař já vím :slight_smile: ale jednou mi ta cysta úplně stačila a už to nechci v životě zažít, tak se toho dost bojím a taky jsem dřív dost trpěla na různé záněty močáku a infekce spodku, teď už je to teda lepší, ale i toho se po zkušenostech bojím.. JInak Jenyska4 tu myslím psala, že mě typuje na těhu, takže mi navrtala brouka do hlavy už tak před 14 dny :slight_smile: ale já to pořád spíš vidím na posunutý cyklus a nebo tu pitomou cystu :frowning2: nikdy mi nic nevyšlo bez komplikací a překonávání překážek, takže jsem spíš pesimista co týká mých snů, přání a cílů :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já jsem měla dvě takové mikrokapky špinění asi před třema dnama, taky jsem myslela, že je to kontryhelem a brzo se rozjede ms, ale zatím čekám...
1. říj 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek