Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
lucija76
1. říj 2013
@mihis Mne ten tehotensky pupek vubec nevadil, spis ten poporodni :-N Jsem sla jednou asi 4 mesice po porodu do lekarny a lekarnice se me pta: Tak kdy to cekate??? 😃 Fakt super 😃
verunkaaa
1. říj 2013
@mihis To Tě chápu, to jsem přesně měla minulý měsíc, když jsem měla tu cystu :-| Teploty vysoké, MS nikde a testy negativní 😞
mihis
1. říj 2013
@lucija76 😃 tak to nepotěší 😃 Ale mě se jedna paní ptala minulý rok, jestli čekám miminko 😃
mihis
1. říj 2013
@verunkaaa a měla jsi nějaké bolesti? Já už jsem taky přemýšlela jestli to není cysta, u té mě taky dost bolely záda a ms přišl i přes HA o 10 dnů později, ale to byla síla, myslela jsem, že umřu a vykrvácím, asi cysta praskla a odešla s ms, ale je to už pár let, tak si nevybavuji ty bolesti před tím
verunkaaa
1. říj 2013
@lucija76 😃 😃 😃 To mi trošku připomnělo včerejší situaci v lékárně. Mému příteli se na puse vyklubal solidní opar, tak povídá, že by chtěl herpesin mastičku. Lékarnice ji začala hledat, ale pak se na něj znova podívala a povídá "Ty brďo, to se Vám to docela rozlezlo, že .. No to Vám herpesin už nepomůže." A začala tahat něco jiného 😃 Chudák :-N
verunkaaa
1. říj 2013
@mihis Takový horší stav než při PMS, při každém rychlejším pohybu mě to dost bolelo a večery jsem trávila s teplým hadrem na podbřišku, abych to zmírnila 😞 Pak, když MS konečně přišla, tak jsem měla dvě hodiny příšerný bolesti, fakt jsem jen ležela a rozdýchávala to. A když to zřejmě prasklo, tak přišla neskutečná úleva, po bolesti ani památky 🙂
mihis
1. říj 2013
@verunkaaa no me bricho boli tak stejne jako kazdy mesic, mozna i min, ale ty zada 😕 no snad to cysta nebude, A v tom brichu me spis picha, prevazne nalevo, sem tam napravo 😞
danny617
1. říj 2013
Pred byla ovu 15-16 DC. Cyklus cca 29 dni. Ted byla MS 19 DC a jsem dnes 32 DC a nic. Maximalne miniaturne spinim a to jsem taky nikdy nemela...
@mihis Ono nejakou carku na ovu testu 8 budes mit vzdy. LH hormon je v zenskem tele stale, jen v mensim mnostvi. Tak proto musis testovat do stejne silne druhe carky. To, ze budes mit slabsi carku vubec neznamena, ze ovu bude 😉.
Jestli jsi delala test uz v patek, udelej zitra jeste jeden...vypadas nadejne a pokud jsi tehu, bude pozitivni. Ty se toho bojis, co? 😃
mihis
1. říj 2013
@danny617 jo bojim se ze bude negativni a hlavne od pondeli do stredy mam stejnou pracovni dobu jako manzel a nechci testovat kdyz je doma.. Ve ctvrtek jsem dopoledne doma sama, jezdim az na deset nebo na jedenact, takze budu mit klid jak vstanu a testnu 🙂 Treba do te doby mrcha prijde a pokud ne a test bude negativni, tak je to vazne cysta.. A taky se bojim, protože v pátek byl test taky negativni a to uz jsem byla 31 DC 8-(
verunkaaa
1. říj 2013
@mihis To mě píchalo jen na jedné straně 😉 Já bych si tipla, že buď se Ti jen prodloužil cyklus a to, co zažíváš je PMS anebo jsi těhu, jen to je moc brzy na to, aby se Ti // ukázaly. 🙂
chris_n
1. říj 2013
@ninive211 ty jsi účetní viď?
mihis
1. říj 2013
@verunkaaa no zkusim otestovat v ten ctvrtek to budu 37 DC.. ale ty bolesti zad jsem měla u te cysty, to si pamatuju, takze se bojim, aby to zase nebyla tahle mrcha 😕
verunkaaa
1. říj 2013
@mihis Jo a nezáleží na tom, kolikátý den cyklu jsi, ale kolikátý DPO. Třeba já jsem dneska 28 DC, ale teprve 8DPO, takže mám taky ještě čas na nějaké závěry 🙂 A propó, některým se čárky ukázaly až třeba 16-18DPO =-)
danny617
1. říj 2013
@mihis Tak budu drzet palce v nedeli. To pichani je nadejne 🙂. Ja uz chci to taky rozlousknout. MS ma prijit dnes, nejpozdeji zitra. U sebe fakt nepredpokladam, ze jsem tehu. Doufam, ze se do vecera ukaze...hezky by se ten cyklus pocital od 1.10. 🙂.
danny617
1. říj 2013
@mihis Tedy promin. Palce drzim ve ctvrtek uz 😃.
ninive211
1. říj 2013
pepetousek
1. říj 2013
@mihis Nebolely Tě záda i minulý cyklus? Taky jsi měla strach, že je to cysta....snad ne!!! Nestrašit! 🙂
pepetousek
1. říj 2013
@verunkaaa Těžko pro mě, co zadávat do té kalkulačky, nevím, jak dlouhou LT bych tam měla dát 😃 Každopádně mi to řeklo, že nejvhodnější den pro testování je 2.10...pokud však nebude překvápko dřív, otestuju až v sobotu nejdřív 🙂
pepetousek
1. říj 2013
@chris_n Jak jsi to poznala, že @ninive211 je účetní? 🙂
chris_n
1. říj 2013
@pepetousek několikrát to tu psala 😃
pepetousek
1. říj 2013
@danny617 To se ti oddálila o cca 3 dny ta ovulka, takže teď bys měla dostat MS..a jestli špiníš, tak se ti asi brzy rozjede...3 dny to ještě jde, to není zase tak moc..
pepetousek
1. říj 2013
@chris_n Aha, tak to vůbec nevím! 🙂 Jsem myslela, žes to nějak vydedukovala, žes s těhotenstvím získala nějaké nové schopnosti 😃

Což mě napadá... @jenyska4 ..co říkáš na @mihis?
verunkaaa
1. říj 2013
@chris_n Já fakt nechápu, jak si vše pamatuješ 😃 Já už bych si to musela dávat do tabulek 😃
chris_n
1. říj 2013
@verunkaaa já jsem v tomhle divná 😃 mam pamatováka na spoustu věcí 😉
danny617
1. říj 2013
@pepetousek jj, dneska bych měla dostat MS, ale teplota nahoře pořád a nic. To špinění bylo jednou a úplně mikro ... to jen jak se pozoruju, jinak o tom ani nevím ... Tak snad se to rozjede...
pepetousek
1. říj 2013
@danny617 Nebo spíš: Snad se to nerozjede a budou // 🙂 🙂 🙂
ninive211
1. říj 2013
@pepetousek
@verunkaaa No jednou jsem to tu psala, kdy ž byla otázka, zda bysme v těhotenství zůstaly doma nebo chodil dál dopráce...mám relativně volnou pracovní dobu s občasnou možností práce z domu, tak jsem to tu psala 🙂 A @chris_n má pamatováka, to já docela tak, ale jak je vás tu už moc, tak už se v tom taky začínám ztrácet 😃DDD
danny617
1. říj 2013
@pepetousek Já s nima vůbec nepočítám .. to by byl zázrak spíš ... spíš prodloužený cyklus ... :-p
mihis
1. říj 2013
@verunkaaa tak já počítám, že v pátek jsem byla tak nějak 10 - 11 DPO, teď ve čtvrtek budu asi 17 DPO +- tak už budu s jistotou vědět na čem jsem 🙂
@pepetousek jo bolely, od vysazení ms ty bolesti v kříži mám, ale ne tak dlouho a tak moc jako tento cyklus, jsem horzný stresař já vím 🙂 ale jednou mi ta cysta úplně stačila a už to nechci v životě zažít, tak se toho dost bojím a taky jsem dřív dost trpěla na různé záněty močáku a infekce spodku, teď už je to teda lepší, ale i toho se po zkušenostech bojím.. JInak Jenyska4 tu myslím psala, že mě typuje na těhu, takže mi navrtala brouka do hlavy už tak před 14 dny 🙂 ale já to pořád spíš vidím na posunutý cyklus a nebo tu pitomou cystu 😞 nikdy mi nic nevyšlo bez komplikací a překonávání překážek, takže jsem spíš pesimista co týká mých snů, přání a cílů 🙂
mihis
1. říj 2013
@danny617 já jsem měla dvě takové mikrokapky špinění asi před třema dnama, taky jsem myslela, že je to kontryhelem a brzo se rozjede ms, ale zatím čekám...

Začni psát odpověď...

Odešli