• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek já taky nevím jakou mám dávat LF, vždycky tam nechám těch 14 dní :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Určitě je lepší s dobrým výsledkem nepočítat, nedoufat a pak být příjemně překvapená :slight_smile: Ale je to sakra těžké, když to tak pomalu utíká, co? :wink: Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať to není nic špatného, ať buď MS přijde a máš od bolestí klid...nebo v lepším případě, ať ve čtvrtek máš // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek děkuji :slight_smile: a tobě ať teplota zůstane hezky nahoře :wink:
1. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky děkuji :slight_smile: Ale asi tak nebude, začínám cítit bříško..taková jakoby nervozita..co se mi děje před začátkem MS :unamused:
1. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek třeba ne, já mm bolesti břicha už 14 dní :grinning: uvidíš, třeba je to jen strašák :slight_smile:
1. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a ms nikde.... to třebas si fakt těhule :grinning:
1. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no kéž by, měla bych strašnou radost, ale moc nedoufám, ať pak zase nebulím.. :slight_smile:
1. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nebul a testuj :P
1. říj 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nebulim, zatim.. :grinning: testnu ve čtvrtek... musíš vydržet :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis neeee, je teprve úterýýýýýý...... ja chci hneeeed :grinning:
1. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, co máte OZP, dneska jsem přišla díky kamarádce na príma věc http://www.ozp.cz/index.php?pro_matku_a_dite
1. říj 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :grinning: vydržím do čtvrtka, pokud si myslím dobře ovulku, tak jsem teď 14 DPO +-, LF má být dlouhá max. 16 dnů, což by přibližně odpovídalo tomu čtvrtku, takže rozumově počkámna čtvrtek, no a taky se pěkně bojm sněhobíla, takže to je další důvod proč to oddaluju :grinning:
1. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to mají hezkou nabídku, úplně koukám.. Škoda jen, že jsou teĎ tak blbé podmínky pro změnu pojišťovny. Já jsem ji chtěla změnit, ale nestihla jsem to do 30.6 - aby mi změna platila od 1.1.2014, takže teď mám zase do 30. 6. čas :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já už ani nestíhám dočítat,jste pořád větší pletky :slight_smile:

@mihis Já ti tak strašně moc přeju aby to bylo těhotenství!tak tfuj tfuj tfuj,myslím na tebe.

jinak já mám muže zase v Praze a opravdu tomu moc nedáme....Navíc mi jde teplota třetím dnem nahoru,ale ovulaci jsem vůbec nezaznamenala,tak nevím...jsem malinko podchlazená,pobolívají mne vaječníky,tak možná je to tím....já se stou ovulací nemůžu nějak spřátelit :unamused: holky co měříte,jde vám teplota nahoru jen po ovu,nebo se stane,že i před?
1. říj 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle děkuji, jsi zlatá :slight_smile: já sice neměřím, ale ovu odhaduji podle bolestí... Ale holky tady měří, tak ti určitě někdo brzy poradí, držím palce ať se mužík a ovulace sehrajou a přijdou ve stejnou chvíli :slight_smile:
1. říj 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Jj, taky dve mikrokapky a nic... Bricho poboliva, dneska takova super par minutova krec a nic... Tak nevim...snad v noci nebo zitra...to uz bude 33DC...ach jooo...
1. říj 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 tak to jsi jen o dva dny za mnou.. Já už takhle čekám od soboty, takže vím jak ti je :rolling_eyes: a netestovala jsi? Promiň možná jsi to psala, ale občas se tady ztrácím v tom kvantu :slight_smile: Mě je dneska celkově nějak blbě, včera mě k rýmě chytly i průdušky, takže takový stav jak u chřipky no.. a břicho dnes teď po úklidu bytu bolí víc, tak možná už to dnes přijde
1. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No oslabená imunita je taky k těhu :slight_smile:.
Netestovala ... myslím, že to nemá cenu ... možná zítra pokud to nedostanu v noci nebo ve čtvrtek ... já se ani nebojím zklamání, jako, že vím, že těhu nejsem a štve mne, ž už ta MS nepřijde, aby jsme mohli začít dalčí cyklus a další snažení ...
1. říj 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jak víš, že těhu nejsi?
1. říj 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vím, že jak se mi posunula ovu, tak poslední sex před ovu byl fakt hodně před ovu .. manžel byl pak služebně pryč... to by musely spermie hooodně vydržet :slight_smile:). A nemám, co jsem měla před minulým těhu - velké MS bolesti a takové šimrání v břiše a prostě cítím se úplně normálně ... nevěřím tomu ...
@mihis
1. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já tomu taky nevěřím u sebe, spíš nevěřím tomu, že by se na nás tak brzy usmálo štěstí, ale moc bych si to přála a tobě taky :dizzy_face: tak budeme společně čekat.. jsem hnusná, ale je příjemné vědět, že v tom nejsem sama :grinning:
1. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to já bych tomu pro změnu věřila :slight_smile:
holky zdravím čípky 2xdenně a rennie konečně zabírají a zvracení je poloviční
1. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis i já bych tomu věřila,myslím,že jsi těhule :dizzy_face:

teď jsem se dočetla,že se má sexovat 2 až 4 dny před ovu,tak to je novinka.všude jsem četla,že 2 dny před,ale 4?to se mi zdá dost...
1. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele a moc to nepřeháněj s těma horkýma koupelema,to se prý v těhu nemá,tak pro jistotu... :wink:
1. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis zkus si to zadat sem, taky mi to řeklo co a jak
1. říj 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle no jo, ale když po té koupeli se mi vždycky uleví :slight_smile: ale dám na tvé rady a dnes jen sprcha teda :grinning:

@marketuska holky vy mi všechny tak hezky věříte, ale abyste pak nebyly zklamané víc než já :grinning:
@janetoty co si mám zadat? Jako ty bolesti? Zkoušela jsem a právě mě to většinou odkázalo na cysty nebo srůsty, takže nic pozitivního :rolling_eyes:
@marketuska to je super, že je ti lépe, jen tak dál :slight_smile:
1. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravím, tak podle tohohle výpočtu: http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/ u nás bude vidět srdíčko až 9.10. tak si hold budeme muset počkat :grinning: a k tomu, co tu probíráte, já taky neměla žádné příznaky, nevěřila jsem, že jsem těhotná, ani teď tomu ještě nevěřím :wink:
1. říj 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tenhle odkaz jsem myslela, jen jsem se zakecala s manželem a zapomněla jsem ho vložit
1. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo dneska už to tady někdo dávala a zkoušela jsem to.. Vycházelo mi testovat nejdřív 30. 9.. tak do čtvrtka počkám a pak uvidím. A jak se daří tobě těhulko? :slight_smile: a co manžel na tu novinu? :slight_smile:
1. říj 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty dle té kalkulačky je srdeční akce u nás vidět 10.10., přitom 24.9. mi doktor řekl, že je tam počínající srdeční akce a teď 30.9. ji už doktorka viděla i na tom utz co má ona a ten přitom stojí za ... :slight_smile:
@twinkle hele, my jsme u prvního sexovali celý víkend a ovu pak byla ut-st (to vím 100%) a byla jsem překvapená, že jsem těhu, jsem nechápala jak se to tam udrželo, jo a je to kluk :slight_smile: Teď jsme dle těch výpočtů sexovali 5,4,3, před a pak až 2,3,po :slight_smile: jsme to měli jakože "metoda plodných/neplodných dní" a neotěhotním a bum, je to tam, takže fakt nevím. Podotýkám nikdy žádné nohy nahoru, podkládání zadku, zůstat ležet... - naopak, myslím, že chris psala jak je jí to "vytíkání" pak nepříjemné - já to řeším - vytlačit to hned ze sebe, umýt a na "vysátí" zavádím tampon :slight_smile: takže toť moje praktiky proti otěhotnění, po kterých to stejně jde :slight_smile:
1. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek