• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
pell tak at se daří...:slight_smile: já mám ještě jeden měsíc před sebou...:slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 děkuju,uvidíme :slight_smile:
27. kvě 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky co, nějaké novinky?Už se nám blíží léto a naše snažení :wink:
28. kvě 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Já už sice také jedno "miminko" mám, ale ráda bych ještě jedno. je pravda, že my už se začali snažit minulý měsíc, ale to snad nevadí, ne?
Mimochodem, zdravím tě pellullinko. Nevím, jestli si mě pamatuješ, ale známe se z Beremese. Vdávaly jsme se ve stejný den :slight_smile:
28. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynyha Ahoj, určitě se k nám můžeš přidat :slight_smile: Tak ty už budeš zkušenější tady :slight_smile:
28. kvě 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala.mám 6 letou holčičku karolinku a ted se s přítelem snažíme o miminko.bohužel jsem po 5 potratech tak snad se zadaří.NEVZDÁVÁME TO :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile: PA PAVLA
28. kvě 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Ahoj :slight_smile: jak se máte??? jasně, že si pamatuju :slight_smile:
@30032007 pavlí to mě mrzí, že takových neúspěchů, řesili jste to s mudr?
28. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já nakoupila ovulační testy, tak začnu v době ovu testovat :slight_smile:
28. kvě 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řešili jsme to se spoustou doktoru tady v náchodě.Každy mě tvrdil,že jsem naprosto v pořádku.při posledním potr.jsem se naštvala a na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora v Opočně,který mě okamžitě zacal testovat,přítele poslal též na vyšetření a já až to dostanu tak musím na další vyšetření.Je to asi běh na dlouhou trat ale stojí nám to zato.miminko strašně chceme a pan doktor udělá max.proto aby to dopadlo.podle všech vysledků mě kdyžtak pošle do HK do Sanusu,kde též 2* v týdnu ordinuje nebo pak do Prahy.ale to se vše uvidí podle toho jak to u něj dopadne.Pořád máme naději tak nezoufáme a hlavně to nesmíme vzdávat.ikdyž jsem do v jednu chvíli vzdávala to přiznávám.Ale to jsem byla s nervama už v háji což každá ženská pochopí.a jak tvoje snažení.doufám,že u tebe bylo zatím vše o.k :slight_smile: :frowning2: :slight_smile:
28. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@30032007 Ahoj, musí to být těžké, ale doufáme, že tentokrát se už zadaří :slight_smile:
28. kvě 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Ted to težké už tak není.Diky panu dokt.mame zas naději a to nás povzbuzuje a už nemáme tak pochmurné myšlenky.Nesmíme myslet na nejhorší.Proto bych všem snažilkám chtěla říct aby to po jednom neůspěchu nevzdáv.Vyplačte se,vynadávejte se,vykřičte se z toho smutku ale nikdy to nevzdávejte :slight_smile: :wink: vím,že to strašně bolí a máte pocit,že se vám zhroutil svět ale víte jak se to říká,,NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ''.
28. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@30032007 ahoj, i já ti budu samozřejmě moc držet palce. Moje kamarádka také šestkrát potratila a dnes má zdravou krásnou holčičku. Takže jak říkáš, nesmí se vzdávat, i když ono je to občas dost těžké, co? ale tentokrát to už určitě vyjde, uvidíš. :wink:
@pellullinka ahoj, no jak se máme... Dobře :slight_smile: Máme krásnou holčičku, manželství klape, vše v pohodě :slight_smile: a co ty? Co Kuba, chodí už do školky? A co škola, dotáhla jsi to dokonce?
28. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha ano,kubikovi už jsou 4 roky,do školky chodí už od ledna 2012,šel ještě před třetími narozeninami,našla jsem od listopadu 2011 práci,tak to jinak nešlo. Školu jsem dotáhla,tedy Bc. Dál sem zatím nesla a ani to neplánujú :D doma dobře, ikdyz kvůli mě byla v únoru krize a malém rozvod,byla to má chyba a ještě se to smichalo s nedorozuměním,ale zvládli jsme to. Patříme k sobě,tak musíme bojovat :slight_smile: jinak je vše fajn,teď rekonstruujeme,mamee to doma jak na stavbě,a ještě tak měsíc mít budeme...
29. kvě 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Tak to je dobře, že jste to spolu zvládli. U nás to také občas není růžové, ale taky jste to zatím zvládli a zvládáme :slight_smile: Jinak moc dobře vím, o čem mluvíš, když říkáš, že je to u vás jako na stavbě, my už tak taky nějaký čas žijeme. postavili jsme si barák, ale peněz není nikdy nazbyt, takže pokračujeme postupně. nicméně na bydlení to samozřejmě je, takže jsme spokojený :wink: Jinak jsme koukala na tvoje fotky, moc vám to spolu sluší. Jste krásná rodina
29. kvě 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha děkujeme :slight_smile:
Už se těším až to budeme mít hotové...snad do 14 dnů bude to nejdůležitější a to je kuchyň :slight_smile:
29. kvě 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha Ahojda,odpovídám ti až ted.jaký měla ta tvá kamarádka broblém,že tolikrát potratila?ja měla už problém při prvním těhot.a po 6letech se mě narodila Karolínka.byla teda strašně malinká.měla jen 1,5kg a 42cm.komplikace byly celé těhot.ale dopadlo to vše dobře.dnes byl přítel na spermiogr.tak do 2dnů budou výsledky tak jsem zvědavá a já jedu příští týden na další testy.a co ty?taky se snažíte o mim :wink: i?děkuji všem,kteří mě napsali.moc mě to pomohlo a potěšilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@30032007 Kamarádka měla problém s řídkou krví. je to jakási dědičná nemoc (o které nikdo v její rodině nevěděl) a šlo o to, že krev "nezvládala" posílat živiny plodu. aspoň tak nějak mi to kamarádka vysvětlovala. ona o tom nechtěla a nechce dodnes moc mluvit. je spíš smutný, že na to doktoři přišli až po tolika potratech. do té doby jí pořád tvrdili, že je vše v pořádku...
Jinak my už jedno mimi máme. v pondělí jí budou dva roky, tak jsme si říkali, že by nebylo marné jí pořídit nějakého parťaka. :wink:
29. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha No me doktoři taky pořát tvrdili,že je vše v pořádku ale muj nynější doktor je jiného názoru a konečně se něco děje :slight_smile: To by bylo fajn,kdyby k vám břibylo ještě jedno nebo dvě :wink: děti.Nebo i víc.Třeba moje ségra má 5 holek 18,17,16,3 a púlroční.Takže mazec. :dizzy_face: :dizzy_face: .Holčičce přeji vše nej nej :slight_smile: Karolínce bylo v březnu 6.tak ted půjdem do školi,tak jsem zvědavá.je to taová divoška :sunglasses:
29. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@30032007 no, já bych to s tím počtem dětí nepřeháněla :slight_smile: Já myslím, že ještě maximálně dva kousky a konec :wink: 5 holek, to se musí ségra otáčet, co? a nezkusí napošesté ještě toho kluka :slight_smile: Karolínka bude ve škole určitě v pohodě, ona si s ní paní učitelka poradí. :wink:
29. kvě 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha No to se otáčí.ale ty nejstarší už se o sebe postarají,a ty dvě mrnky jsou ,,ZATÍM'hodny :grinning: :grinning: .kluka už určitě zkoušet nebudou.není už nejmladší a se zdravím to taky nemá nejlepší.Afinančně to utáhnout je další věc>tak si myslím,že skončila.ja to káje taky říkám,že se s ní paní učitelka mazlit nebude.je to šibalka.letzím do práce.přeju vám všem krásny den papapapa :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
30. kvě 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dneska jsem šla po městě a všude kočár nebo samá těhotná :wink:
5. čer 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Jojo, protože je tepleji a odhodily bundy a mikiny a nebo vyšly s dětmi ven.. Ale viděla jsem to stejně :D ostatně tak, jak to vidím každé jaro ;)
6. čer 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122
@misulka88 Tady začalo konečně být teplo a konečně jsem viděla děti ve školce, co máme vedle...jestli jsou venku jen v létě, tak to teda není moc dobrý...Dětem se strašně líbil pes :slight_smile:

Jinak tady je to to samý, samá těhotná...kočáry vidím pořád...
7. čer 2013 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, rada se přidám, už se o mimčo snažíme, naše první, ale uvidíme kdy a jak to vyjde :o)
8. čer 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 mě zase přijde že ted se v televizi vyrojily reklamy s dětmi a pro děti :o))
8. čer 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany My s dětma chodíme za každého počasí ven, i v zimě, i když lehce prší, nejen v létě :slight_smile:
10. čer 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dreana Jj samé děti všude :slight_smile: aspon budu mít práci :grinning:
10. čer 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 A to je dobře. V Norsku mají systém, že školka musí strávit celý jeden den v týdnu venku - na jednu stranu prima, na druhou už tolik ne...obzvlášť když mrzlo (ale tam je jen pár dětí na učitelku)

Já bych ráda toho našeho budoucího sviště dala mimo jiné do školky, kde děti chodí ven (ale to se trochu bude bít s tou představou mezinárodní školky)
11. čer 2013 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co děvčata, nějaké novinky?
25. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 ahoj :slight_smile:
já jsem 4dny po ovulaci, snažení bylo den před a dva dny po ovulaci, tak nevím...ale tak nějak si nepřipouštím, že se nepovedlo :grinning:
25. čer 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek