• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis já zatím čekám na další kontrolu, jestli se drobek vyvíjí nebo ne... takže se strachuju. Kdyby se nevyvíjel, tak bych to chtěla mít co nejdřív za sebou... :unamused:
1. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak jste hold rychlíci, nás zpomalila ta pitomá viróza, která se mě ještě snaží držet, ale já se nedám :grinning:
1. říj 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :slight_smile: ty jsi koza .D vždyt jsem Ti to už psala...klidně testni, je to už 14 dní, muselo by se jedině něco stát a MS ti to spláchnout to se taky stává, ale v bíšku ho tam máš takěup testovat... :astonished:
1. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jenyska4 zpoždění bylo jen tři dny :slight_smile:
@janetoty @chris_n @zabzulka @lucija76 a ostatní kočky hlásím druhý den cyklu! Včera ms dorazila v plné síle, lae i když mě trošku mrzí, že nebudou //, tak se mi neskutečně ulevilo, že to není zdravotní problém a už se těším až mrcha odtáhne a vrhneme se na nové snažení :slight_smile: A navíc se mi to bude dobře počítat - 1. 10 = 1DC :grinning:
2. říj 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak gratuluju, sice bych radši gratulovala k //, ale tak lepší než čekání. A hlavně že to není nějaká cysta. No já pořád čekám,ale dnes teprv první den "zpoždění", jestli se tomu tak dá říkat, teprv druhý cyklus od vysazení HA...
2. říj 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ale ještě večer jsi ji neměla, ne? Jsem tady někde četla, že den cyklu by se měl počítat, pokud MS byla větší část toho dne...tedy pokud třeba dorazila v 8 večer, tak že za DC by se měl považovat až ten následující den. Ale to je názor jednoho doktora, každý to možná počítá jinak. Já třeba taky díky tomu furt váhám, kolikadenní cyklus jsem měla minulý měsíc, když se mi mrcha dostavila někdy kolem 2. odpoledne, ale slaboučko, skoro nic. A rozjela se až přes noc a následující ráno...jak to počítáte?
Jinak škoda, že nejsou //, ale aspoň tak, že tam není zdravotní problém... Já zas si říkám, že pokud by nááááhodou vyšlo včerejší snaženíčko (jakože si nedělám moc naděje, páč by to byla hodně velká náhoda, takhle poprvé v podstatě naostro cíleně :slight_smile: ), tak se mi budou krásně počítat dny od početí :slight_smile:
2. říj 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen a víš den ovulace? Jestli jsi alespoň 12DPO zkusila bych test.. Pokud ne tak vydrž. Já jsem měla první cyklus ukázkový a druhý o dva dny delší a tenhle o tři dny delší.. ale testy byli bílé u mě vždy toho 30 dne, tak držím palce, aby byl u tebe dušík :dizzy_face:
2. říj 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen Já měla po vysazení první cyklus přesně po 28 dnech a další dva asi po 29 dnech. Kdysi dávno před HA jsem mívala cykly tak 32-33 dní běžně, takže "zpoždění" 1 den je naprosto normál. Normální je i cyklus do 36 dní, když je pravidelný. Takže klid, žádný stres :slight_smile:
2. říj 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak nakonec jsi měla zpoždění jen 3 dny? Tak to je v pohodě, já jsem si myslela, že je to dýl...ale pěkně sis teda asi vytrpěla ty poslední dny :frowning2:
2. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 dostala jsem ji okolo půl deváté večer, ale v plné síle a protože včera bylo prvního, tak budu první den počítat včera... Stejně tenhle měsíc nechci nic měřit ani počítat, tak jen ať vím, že plus mínus kolem 4. 11 dorazí..
2. říj 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jo jen tři dny od posledního cyklu, celkově yklus 34 dní..
2. říj 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento měsíc pojedu i bez kontryhelu, jestli nebude cyklus kratší a méně bolestivý, prostě tento měsíc bez hlídání, stresu a zapisování :slight_smile:
2. říj 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis @ninive211 Proto zatím neplaším, ani žádný testy raději nedělám. Kdy byla ovu vůbec netuším, takže zatím testovat raději nebudu, počkám ještě alespoň pár dní. Akorát doufám,že přijde ještě tento týden, aby do příštího pátku byla zas pryč. Ach jo, když jí člověk potřebuje včas,tak se někde zdržuje :frowning2:. Moc tomu nevěřím s naším snažením tento měsíc, že bych mohla být těhu. Takže myslíš, že mám počkat do 36 a pak to teprv nějak řešit?
2. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No, jak píšu výš, do délky 36 dní je to ještě celkem normál...pokud by se to tak ustálilo. Zatím jsi pár cyklů po vysazení, tak tělo se ještě asi úplně nevzpamatovalo. Já měla za tu dobu od vysazení (teď je to rok) asi dva cykly zpoždění až 9 dní od "normálu" (tedy 37D)...TO už bylo zpoždění (napoprvé jsem šílela, testík sněhobílý, napodruhé jsem netestovala, protože jsem tušila, že to může být ovlivněný práškama, ktrý jsem brala, tak jsem zbytečně nenervila, mrcha dorazila, ale prostě později.
2. říj 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jj, zpoždění týden a víc bych už řešila, do té doby, pokud bys neměla jiné příznaky nebo třeba bolesti...může to být v normě
2. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já bych zkusila testnout, za to nic nedáš, ale pokud se ti do toho nechce, tak klidně počkej...
@pepetousek nesmutni veverko, já taky nesmutním :slight_smile:
2. říj 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no počkám asi ještě do konce týdne, to budu nějakých 34DC a pak uvidíme :wink:
2. říj 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak tedy vzhuru do noveho snazenicka! :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak nevím, nějak na mě něco leze, přes noc jsem chytla pekelnou rýmu (lehoučký posmrkávání mám skoro celý rok, to neřeším, ale teďka mám i lehce takový ten bílý povlak na jazyku...fuj, nasadila jsem hned po příchodu do práce teplej čaj, do druhýho hrnku šumák...to je furt dokola každý rok :frowning2:
2. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já hlásím, že jsem zatím bez zvracení - juchů a včera jen 4x :slight_smile: Vypadá to, že ta medikace konečně zabrala a hlavně teda zůstává ve mě pití, což je asi nejdůležitější, protože mám od soboty pěkně rozpraskané rty z toho jak jsem byla dehydrovaná :( Ne, že by mi bylo dobře, ale není mi tak zle a to je pro mě teď malé - velké vítězství
@janetoty taky mám strach z další kontroly, teď díky těm nevolnostem jsem ji měla po 6 dnech a v pondělí (po týdnu) mám znovu, takže je to lepší než takové to čekání na 3 týdny :( ale jsem zvědavá jak pak dál, možná zkusím ukecat paní doktorku k častějším kontrolám a že k ní klidně od svého doktora přejdu, protože on má pacientek strašně moc :/
2. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 co vincentku - i jakési bonbony jsou, že bys mohla léčit i to co máš v nosohltanu?
2. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek přesně tak! :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak jsem tu:slight_smile: včera jsem asi do jedenácti dělala sirup z černého bezu a musela jsem si ostříhat nehty, jak byly modré fňuk..než to zase doroste, chjo :wink: ale přece to tam na tom keři nemůžu nechat :slight_smile: jsem takový sysel, dělám si zásobičky na zimu, už mám pampeliškový med, bezinkový sirup z květů a teď i z plodů, třešňovou a rybízovou marmeládu :slight_smile:
vidím, že už jste některé nachlazené, jakmile začne takové počasí, to je hned..já dopuju malého rakytníkovým sirupem, tak zatím se drží, ťuk ťuk.. přes zimu zas tak nemocní nebýváme, ale čeho se bojím je předjaří, březen, duben, to vždycky schytám nějakou chuťovku..i s malým..

@mihis a jéje, takže včera se to rozjelo jo? no nic, máš pravdu, lepší takhle než nějaké zdravotní problémy, so "let´s get started" :grinning:
2. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa tak to je super, to ale naděje je, jen at se to udrží, hodně štěstíčka hlavně at to dopadne :slight_smile: já stále taky čekám prsa pořád bolí jak kdyby mi někdo do nich dával pěstí. :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martikd Já mám zatím jen bolavé, nafouklé břicho a žaludek na vodě - prostě jako klasické PMS, takže spíš očekávám, že MS o víkendu dorazí se vší parádou :angry: :grinning: Tobě také hodně štěstí :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

@mihis Teda kocko, a tak to vypadalo nadejne, skoda, tak sup sup do dalsiho mesice :wink:
@zabzulka Ty jsi uplna babka korenarka teda :grinning:

Musim vas trosku docist, at jsem v obraze....
2. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jenže ony se ty příznaky hodně pletou s ms bolestma, tak dokud nedorazí v plné síle, naděje je.. :slight_smile: Děkuji..
2. říj 2013 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Tak co? Pořád se Ti drží hore, že? :dizzy_face: :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@lucija76 jo holky, už se těším až mrcha odtáhne :slight_smile: ale tenhle měsíc si nebudu nic zapisovat ani sledovat plodný hlen (stejně mám výtok pořád tak co z toho :grinning: ) a budu si prostě jen užívat nechránění sex :grinning:
2. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek