• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek co ty a tvoje teplota? :slight_smile:
2. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Asi blbe receno, ale zavidim ti, ze uz jsi to dostala... U mne zatim nic, ale teplota uz jde dolu, takze to vidim dnes nebo zitra. Asi se fakt u nas potvrdilo, ze kontryhel muze prodlouzit cyklus... Tak na nej ted kaslu. Zkusim Gynex...q
2. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis chceš teda ty testy, když nechceš nic měřit?
2. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n jo chci, jestli budu mít bolesti, jak jsem měla tenhle cyklus, tak zkusím testnout, abych zjistila, jestli ovulka vůbec probíhá.. Teď jsem si pořád hlídala plodné dny a zapisovala každý prd do kalendáře, na to se vykašlu, ale tu ovulku bych chtěla ověřit.. Nebo spíš ty bolesti kolem toho 20DC - jestli jsou ovulační, nebo jestli to fakt třeba nebylo cystou apod..
@danny617 já na kontryhel taky kašlu.. tenhle měsíc nebudu dělat nic. Teď mě napadá, že mám doma ještě ženské kapky od Grešíka, nemáte některá zkušenost?
2. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek :dizzy_face: držím pěsti mooooc :dizzy_face:
2. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Vsak jo, ono to prijde samo :slight_smile: Mne uz se tez nic nechce sledovat, ani se o tom bavit nejak moc... akorat asi se uz budu muset objednat na vysetreni. Doktorka rikala, ze v mem veku :grinning: mam prijit za 6-8 mesicu, pokud se nezadari, a vzhledem k tomu, ze uz zaciname 6. mesic, a objednaci lhuty jsou mesic az dva... mela bych tam zavolat.
2. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já vím, sleduji Tě :grinning: :confused: Já dnes o píď klesla, ale zatím to nevadí, pokud zítra zase stoupnu .. :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 mně doktorka říkala tak po půl roce snažení v MÉM věku - bude mi 29 :grinning:
2. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76
@ninive211 já jsem říkala, že pokud do ledna nic, tak si zajdu aspoň na preventivku, ať mám jistotu že jsem ok kvůli těm cystám a pod. Manžel chce jít na spermiogram, tak se tam případně poptám, kam si má zajít apod. Za to jsem docela ráda, že chce jít tak sám od sebe :slight_smile: no a pokud moje preventivka a manžův spermio bude ok, tak to nechám do léta a v létě začnu řešit, to mám i prázdniny, tak na to budu mít šas :slight_smile:
@verunkaaa držím palce :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já bych měla mít za normálních okolností teďka v říjnu preventivku, v květnu jsem byla u Dr. s výtokama (nějaký kvasinky), tak jsem jí říkala, že se chceme po svatbě začít snažit, tak se smála a říkala, že doufá, že se uvidíme, rovnou až budu těhotná :grinning: Tak nevím, zda se mám objednat ještě na prevenci (chodila jsem jinak fakt poctivě po roce vždy září/říjen) anebo fakt počkat, dokud nebudu mít podezření na těhotenství :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a to mi připomíná, že bych se asi měla objednat i na prevenci k zubařce, naposled jsem tam byla v lednu se zákrokem ještě z prosince, takže prevenci jsem letos v podstatě ještě neměla :-X Oou...a objednací lhůta tam bývá tak skoro k těm 2 měsícům. Hm, asi tam brnknu, ale zubaře fááákt nemusím :slight_smile: To radši desetkrát na gyndu, to je pohoda :sunglasses:
2. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já bych si na preventivku zašla, tím rozhodně nic nezkazíš..
2. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 njn a v tehu musíš na zubáka častěji....
2. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n @mihis Tak na zubáka jsem objednaná na začátek listopadu (jsem čučela, že to nebyl až prosinec jako obvykle), pokud by se zadařilo tento měsíc, tak už bych tam mohla být 2v1. Hlavně nezapomenout zakázat rentgen! Ten ta moje zubařka jinak dělá většinou automaticky každý rok.
Na tu gyndu se asi taky objednám, no...ale říkám si až tak z týden tam zavolám a vezmu to pak jedním vrzem se zubařem :slight_smile:
2. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 oni se většinou ptají, jestli jsi těhotná a podle toho ho bud delají nebo ne
2. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jo jinak teda jak jsem se tě včera ptala na to účto. Tak jsem to konzultovala s účetní, který to budeme fakturovat a ta říkala, že to máme dát vše s DPH na výstupu.
2. říj 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No vidis, mne myslim ze rikala, ze za normalnich okolnosti se to resi tak po roce, ale prave v tom mem veku mam prijit driv :wink:
Na preventivce jednou rocne vzdycky dela jen nejaky ten ster kvuli rakovine a pak beznou "rucni" prohlidku dole, to jsem byla v lednu... v cervnu, to jsem tam byla pro listovku, mne ani neprohlidla, tak jsem zvedava kam mne posle, pac v ordinaci nema ani ultrazvuk.

@verunkaaa @pepetousek Drzim palce holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa :grinning: :grinning: :grinning: @mihis @lucija76 Diky za podporu holky, do 3 dnu se ukaze :slight_smile: Ale prsa neboli, spineni neni, zvlastni pocit dole taky prestal..
2. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek vypadá to dobře :dizzy_face:
2. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek vypadá to velice dobře :dizzy_face:
2. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Děkuju :slight_smile: Ale jak říkám, žádný příznaky nemám, kromě těch, co mám normálně každý měsíc :slight_smile: Taky máme stanoven začátek roku, že když nic, bude se to řešit aktivněji. Já jsem hlavně ráda, že ty cysty mám aktuálně v pořádku a při ultrazvuku nebylo nalezeno nic, co by nám mělo bránit :slight_smile:
@lucija76 Děkuju :dizzy_face:
@pepetousek třeba nám o sobě jenom nedávaj vědět :grinning:
2. říj 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, dneska nestíhám..
@pepetousek pěkný graf, tak ať se teplota drží furt nahoře :wink:
@lucija76 bába kořenářka to jsem :slight_smile: hrozně mě to baví, ve chvíli, kdy vidím něco růst na zahradě, tak to musím nějak zpracovat :sunglasses: naštěstí tchán je takový mičurin, ona mu vykvete i násada od lopaty, tak jsme celé léto měla dostatečnou zásobu všeho dobrého co zahrádka přináší
2. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucija76 tak jsem si četla, že půjdeš po půlroce na kontrolu..v našem věku? uf..právě to mě docela děsí..i když jsem duchem tak mladááá :slight_smile: sice mám od února Mirenu venku, ale oficiálně je to naostro teď čtvrtý měsíc, tak uvidíme
2. říj 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa však kvůli ultrazvuku a stěru si na tu preventivku v lednu taky zajdu.. řeknu mu, že už jsem půl roku bez antiko a že manžel by rád ten spermiogram, ale zatím nechci řešit nějaký hormony na ovulaci a podobně, on mi stejně řekne ať přijdu v létě pokud nic a pak to budeme řešit, takže tak :slight_smile:
@ninive211 třeba nejen k zubákovi půjdeš 2v1 :slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis kinder surprise? :grinning:
2. říj 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jo přesně tak :grinning:
2. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, to vlastně udělali teď mně a řekl, že mám přijít v prosinci :wink:
2. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa njeradši bych tam šla z úplně jiných důvodů než preventivních (teda ne kvůli zdravotním problémům :slight_smile: ) ale jednou tam stejně jít musím, tak jsem si to naplánovala na leden, ale když teď pátrám v paměti, tak si myslím, že to bude tak dva roky od preventivky :unamused: vždycky jsem tam naklusala jen za sestřičkou pro recept... No nic, to už do ledna vydrží, rřív nejdu :slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ty nechodíš každý rok? ja mám každoročně preventivku!
2. říj 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek