• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis já byla na preventivce v srpnu, stěry, prohlídka, vše ok, ani jsem mu neříkala nic o přípravě na těhotenství..ptal se mě , kdy se stěhujeme, já že je to zatím v nedohlednu a on na to " tak to by do nového domu chtělo ještě sviště co?" jen jsem mu tak přitakala že jo..taky to nechci hrotit..zatím :wink:
2. říj 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n myslím, že minulý rok jsem nebyla, nebo si to nepamatuji, ale většinou mi řekl, když mi dávala recept, že už si mě dlouho neprohlídl, tak jsem šla, ale teď už jsem tam vážně dlouho nebyla.. ale co, teď už to nedoženu a do ledna to počká
2. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no já mu v tom lednu řeknu, že se snažíme (hlavně ať řekne kam na ten spermio) ale pokud ki sám něco nenavrhne a všechno bude ok, tak to začnu s ním řešit až v létě nějakýme hormonama nebo nevím, co by se mnou dělal
2. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Mně dřív doktorka, když viděla u sebe v záznamu, že se má blížit preventivka, prostě předepsala HA jen na 3 měsíce, ne opakující recept...aby měla jistotu, že tam zase musím...a při dalším volání si mě sestřička vždycky objednala rovnou na preventivku, fakt si to hlídaly. Na poslední preventivce jsem jí řekla, že HA už předepsat nechci, že chci vysadit, pobavily jsme se trochu na toto téma, co si mám hlídat a tak (omezit léky, omezit pití -ehm :sunglasses:, nekouřit -to se mě netýká...), doporučila mi tu listovku a řekla, že potom bysme řešily, jestli je nějakej problém, pokud by to nešlo po tom půl roce snažení.
2. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak to máš dobrou doktorku.. u nás je gynda v nemocnici u porodního, každej doktor slouží jen jeden den v týdnu - bez objednání, takže tam přijdeš na sedum a čekáš třeba do desíti, proto tam nerada chodím a vždy jen tuknu na sestru, že potřebuji recept, oni ho i docela ochotně vydávají, protože čekárna je vždycky narvaná k prasknutí, minule byla fornta až na schody.. Takže si pak budu muset vzít jedno pondělí volno a jít ho strávit do čekárny :-/
2. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@chris_n Kinder surprise by bylo super, ale to by byla moc velká náhoda :slight_smile: Stát se ale může všecko, co? Ségra taky byla v tom hnedka, jakmile si přestali dávat pozor...a to měl švagr obavy, jestli jim to půjde, protože asi tak v 19 prodělal příušnice. Njn, "sémě je silné" :sunglasses:
2. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@mihis moje doktorka mě sama vyloženě nekontaktuje, ale vyřizovala mi to občas přes ségru, že se blíží prevence. Když mi segra brala recept na prášky. Ten mi dávala jen na tři měsíce.
2. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda co se týče preventivek,, tak těch jsem si užila dost 2 roky zpátky, chodila jsem každé 3 měsíce, protože se jim něco nezdálo, nakonec jsem stejně skončila na operaci, ale jsem ráda, že to mám za sebou... teď už zase jen 1 za rok, teda teď asi zase častěji... :wink:
2. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n mě taky dávalai recept na tři měsíce, pak jsem zase přišla, klepla na sestru že chci recept a on mi ho dala.. Nevím, asi jak tam mají narváno, tak to nehlídají prostě. A já jsem srabík, sama od sebe jsem si neřekla :slight_smile: ale v lednu půůjdu fakt :slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak já někdy čekám u doktorky, i když jsem objednaná na určitou hodinu :-/ jsou tam dvě, někdy právě ale jenom jedna...posledně jsem byla u té druhé (né té "mojí") a někdo tam s ní snad půl hodiny vykecával v ordinaci. Hlavně v odpoledních hodinách je skluz, to je minuta k minutě a čekáš hodinu, někdy i hodinu a půl...ráno je to docela OK.
2. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@mihis tak u mého Mudry je to super, objednám se na určitou hodinu a téměř nečekám, max. 5 minut, jdu hned..jsem s ním moc spokojená..navíc dělá NT screening, má přístroj na ozvy, takže v těhotenství jsem nemusela nikam lítat
2. říj 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak u nás ordinují jedn dopoledne, do toho když začne někdo rodit, nedejbože je více rodiček, tak se na řadu ani nedostaneš.. Máme prostě blbé, že je to jedna ordinace a každý doktor má vyhrazen jen jeden den v týdnu.. Ale nejlepší doktoři dělají tam, proto není ani kam přejít nebo odejít
2. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak se modli, ať otěhotníš než se přestěhuješ, tady sice mají taky všechno potřebné na oddělení, ale prostě čekáš.. :grinning: i když je pravda, že primář ordinuje jednou týdně ve Zlatých horách, má tam ordinaci, takže pak určo budeš chodit tam, to ale zase nevím, jak je tam na tom s vybavením
2. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no na to právě taky myslím, tady je to fakt pohodička, přece jenom v malých dědinách je to horší..pokud by to jen trochu šlo, doktory (gyndu, zubaře a oční) si nechám v Ově..plán sice pěkný, uvidíme jaká bude realita
svého doktora máš v Jeseníku jo?
2. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka gynekologa mám v jeseníku. Jsou tam výborní doktoři, jesenická nemocnice je na dvě věci, ale porodnicko-gynekologické si moc chválí, vím o holkách, které dojíždí ze Šumperku nebo Bruntálu. Dokonce sem jezdí rodit i z Olmíku, protože tady nedělají problémy s otcem u císařského řezu a za všechno chtějí podstatně méně peněz než ve velkých městech. Takže čekání na prohlídky jsou asi takový úděl za kvalitu. Zubař je tu taky dobrý - Mudr. Slavík - ten už ale nepřijímá nové pacienty, ale dělá pod ním Mudr. Leškovský, kterého si taky všichni chválí a ten ještě přijímá, ale taky to nebude dlouho trvat než to stopne. Takže tak ve zkratce :slight_smile: Kdyby tě cokoli z našeho kraje zajímalo, tak klidně napiš do IP, ať to tady nezahlcuju :grinning:
2. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jo a na oční jezdíme do Šumperka, teda manžel, já nepotřebuju.
2. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky bych tam nejraději naklusala zase hned, aby zjistili v čem je zakopanej pes a já konečně mohla ukazovat taky //. :grinning:
2. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa vydrž, teď to vypadá nadějně, třeba už naklušeš rovnou na ultrazvuk :grinning:
Holky co s tím dneska je??!! Pořád mi to ukazuje, že naše diskuze neexistuje, nebo že je neplatná www adresa, příspěvky musím psát taky na dvakrát. Dělá to jen mě?
2. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa a proč nevěříš tomu, že by to mohlo vyjít?
2. říj 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Hele ani ne, právě, takový graf mám každý měsíc :slight_smile: Taky mi to blbne, nejde mi kliknout na upozornění :unamused:
@janetoty Já nevim, snažili jsme se málo, nemám žádný těhu příznaky, naopak mám příznaky na PMS, tak si proto :confused:
2. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já myslím, že těhu příznaky i pms jsou si dost podobné :slight_smile: Tak ještě vydrž.. a kolikátý jsi den cyklu?
2. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ty bído vidíš u tebe jsem se spletla...tak doufám, že ted se zadaří :wink:
2. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 třeba tam bylo a měla jsi pravdu.. kdo ví, ale teď už je to jedno :slight_smile: už ať je ms pryč a můžem svištět znovu :slight_smile:
2. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večír holky,

@mihis ach jo...jsem překvapená a taky trochu smutná,že dorazila mrcha,ale na druhou stranu jsem zas radši,že to není zdravotní problém jak ses obávala...
Ale máš dobrý přístup a to je parádní :slight_smile:

A co se týče těch prevencí,tak to gyndu neflákám nikdy-chodím pravidelně(mám ten myom,tak to ani nemůžu flinkat).
Zato zubař...po pěti letech jsem šla a nestačila se divit.Chodím teď každý týden :unamused: Ale zase chodím ke kamarádce,takže je to v pohodě-minule mi vrtala 2 zuby a mezitím co mi začalo působit anestetikum jsem cůrali po netu a hledaly nějaké parádní kozačky na zimu :wink:
2. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Graf vypadá nadějně :slight_smile:

snad jich tu takových přibude víc holkýý :grinning:
2. říj 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 29DC, ale teprve 9DPO :slight_smile: Takže času doost :slight_smile: Ale říkal mi doktor, že bych si prý měla odpustit po ovulaci do MS cviky na břicho, že by to nemuselo dělat dobře uhnízdění :confused: Takže už se 10 dní flákám a posiluju jen nohy a zadek :grinning: Tak už bych ráda věděla, na čem jsem, ať zas můžu cvičit uplně :slight_smile:
2. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem asi úplně blbá, ale kdybych měla ovu 17DC to znamená, že MS by přišla až 34DC?
2. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen záleží na tom jak dlouhou máš luteální fázy,dobu po ovulaci do MS,ta je u ženy stejná a každá ji máme trošku jinou,já ji mám třeba 12 dní, ovulaci mívám kolem 15-18DC,tím že mám luteální fázy krátkou ,mívám cyklus 28-30 dní
2. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím 1DC. Konečně se to snad rozjelo. Ale předtím to špinění ... asi ten kontryhel, no. Už jsem ochutnala Gynex a chutná mi :slight_smile:. Snad bude mít opačný účinek .... Takže říjen by se mi, ale líbil ke tvorbě // :grinning:.
2. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No to já právě nevím :grinning: , ani tou ovu 17DC si nejsem jistá :unamused: . Minulej cyklus jsem měla 28 dní, dnes 30 a zatím nic..., tak právě jenom zjišťuju, jestli kdybych měla ovu 17DC tak jestli se mi ten cyklus prodlouží...já to asi špatně pochopila...já myslela,že čas od 1DC do ovu je stejnej (měl by být) jako od ovu do další MS
2. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek