• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 Tak nevím, jestli mám gratulovat, když to nejsou //, ale tak aspoň víš na čem jsi a může přijít další snažení, říjen je pro to jako stvořený a budeš mít malého ráčka :grinning:
2. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jj, fakt záleží, kdy byla ovu a jak máš dlouho fázi po ovulaci. Pokud jsi měla OVU 17DC, počítej s delším cyklem než 28 dni ... tak 31+- třeba.
2. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Jj, jsem ráda, že vím na čem jsem a že můžeme začít zase od začátku ... říjen by se mi už jako líbil na to otěhotnění .. no uvidíme ... :slight_smile:
2. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 No já se v tom právě ještě docela ztrácím, nevím ani jedno :grinning: , tak mi nezbývá než čekat :unamused:
2. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen čas do ovulace se může lišit,jak u koho ale jde spíše o pár dní,ale luteální fáze by měla být neměnná,max den rozdíl a cykly máš jak dlouhé?pokud je má školem těch 28-30 dní je jasný že funguješ více méně pořád stejně,pokud ti to více lítá bude horší to určit,kor když ovu nepoznáš,každopádně bych zkusila test :wink:
2. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino No já jsem po vysazení prášků teprv druhý cyklus, takže se spíš asi tělo srovnává. Minulý cyklus byl ukázkový 28 jako při braní HA. No radši ještě počkám, nechci být zklamaná. A určitě to bude tou HA.
2. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen může se srovnávat ale někdy je těhu raz dva :dizzy_face:
2. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino uvidíme :slight_smile: ,ale i tak děkuju za vysvětlení :wink:
2. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen hodně štěstí
2. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Já jsem měla první taky ukázkový, druhý už 31 dní a teď 34, ale já jsem měla nepravidelnou ms i před braním HA, takže jsem s tím trošku počítala. Tak přeju, ať jsou dvě // a ne prodloužený cyklus jako u mě :slight_smile:
2. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 tak hurá na nové snažení :dizzy_face: já už se taky nemůžu dočkat až bude po ms :slight_smile:
2. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino ahojky, už máš termín porodu? :slight_smile:
2. říj 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @verunkaaa @saminomimino @zabzulka Holky, děkuji! Ale těžko říct...dnešní teplota klesla tak moc, že bych měla dnes očekávat MS, což by cca odpovídalo už i tomu, že jsme si dávali pozor....ale na druhou stranu, spala jsem asi max 3h a to ne vcelku a navíc jsem vstávala o 2h dřív, než normálně měřívám..takže uvidíme dnes, max zítra ráno, to bude sichr, to se už konečně rozhodne :slight_smile:
3. říj 2013 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Aha, pozdě jsem si přečetla, že o sobě nemám dávat vědět :grinning: Tak ju, tak dokud nebude rozhodnuto, mlčím už :grinning:
3. říj 2013 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Děkuji :slight_smile: Ale asi nic z toho...viz komentář výše..
3. říj 2013 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino děkuju :slight_smile: @mihis no já si právě nepamatuju, jak jsem to měla před braním HA, ale taky spíš počítám s prodlouženým cyklem :frowning2:, no uvidíme co ta mrcha udělá :grinning:
3. říj 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Cooo? Jako protože Ti sleduji grafík? :grinning: A udělala sis korekci tý teploty nebo si ji nechala tak, jak si ji naměřila? Čím dřív se probudíš, než normálně v dobu, kdy měříš, tím bude nižší :wink:
Já jsem dneska takto, 10DPO :slight_smile:
3. říj 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa chápu teplotu, ale co jsou ty hvězdičky u některých bodů - to je jako když měříš přesně, nebo co to je? Promiň, možná pitomý dotaz, ale já jsem tyhle grafy nikdy nedělala a chápu z toho tu teplotu a jak se z toho ukazuje ovulace a kdy případně příjde MS, ale hvězdičky nechápu :(
3. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska To je sex :grinning: U nás celkem bída tento měsíc :grinning: :sweat_smile:
3. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Hezké :slight_smile:.. jen ať se teplota hezky drží!!!

@marketuska Hvězdičky jsou sexík :slight_smile:.
3. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jejda, promiň to byl blbý dotaz. To se tam musí značit abys věděla jestli se trefujete do spravných dnů?
@pepetousek tak teď jsem koukla i na tebe-jak ten graf vyhodnotí, že ovu nebyla už 16., ale až 18?
škoda že už těhotná jsem, tohle mi přijde jko docela sranda-je to jak laborka z biologie :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Nene, korekci nedelavam, kdyz merim v jiny cas, tak tam mam nevyplneny puntik, ale dneska jsem spala malo a navic jsem vstavala driv, tak jsem ten udaj zneplatnila..ale asi bude sravny, nebot...

Holky, hlasim 1DC...

Veru, tvuj grafik ale vypada dobre! Ten pokles mohlo byt uhnizdovani! :slight_smile:
3. říj 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Vyhodnocuje to podle udaju, co zadavas..ja tam mam zaznaceny hlen i ovulacni testy..a pozitivni ovu test znamena, ze ovulace probehne do 48h..u me ten den sedi, ja ji citila :wink:
3. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Proč blbý, když něco nevím, tak se zeptám, nic blbého na tom nevidím :slight_smile: jj, abych věděla, jestli jsme se snažili vůbec v ty správné dny :wink: Ale když to zjistil ten můj vychloubal,tak po každým snažení si dělal srandu, že mu to mám hlavně zapsat, ať jako holky věděj, jakej to je kanec :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky! Kontryhel mi zabral na to spineni pred MS! Takze ho budu pit dal, zase o tolik mi ten cyklus neprodlouzil a luteralni faze je snad dostatecne dlouha pro uhnizdeni miminka (13-14 dnu)..
3. říj 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek taky v tajně doufám v IP, uvidim v sobotu/neděli, jestli taky klesnu, zatím to je spíš loterie :slight_smile: Moc mě mrzí, že to nevyšlo, ale příští měsíc se už zase můžete snažit s plnou parádou :slight_smile: Akorát budeme tahat buben v létě, to jsem přesně nechtěla ... :angry:
3. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já mám první dítě z poloviny srpna (původně měl být až na konci), taky jsem se toho děsila, narodil se v ty nejteplejší dny v roce :slight_smile: a zvládli jsme to vpohodě, já jsem ani nenatíkala, prostě pohodička, je to individuální :slight_smile: Navíc červenec byl chladný, tak to bylo ok, to jsem odchodila v manželové mikině (do ničeho svého jsem to břicho už nedala a přišlo mi pořád zbytečné si něco kupovat když už končím :slight_smile:
A když je sex 2x tak to udělá dvoj-hvězdičku nebo je to jedno a bere se to jako 1x ?
3. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Já to beru spíš z té stránky, že v létě mám největší alergii a astma a v těhotenství žádné léky pobírat nebudu moci .. :unamused: Jinak otékání a vedro, to vem čert :slight_smile: (To říkám teď, ale je mi jasné, že tu pak budu špačkovat) :grinning:
A jiných webů pro výpočet BT to tak funguje, vyznačí se Ti v grafu třeba dvě plus, ale u womenzone se dělá pouze jedna hvězdička za ten den :slight_smile: Ale můžeš si to napsat jako poznámku .. Tak důsledná ale zase nejsem :grinning:
3. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak příští měsíc už si nebudete dávat pozor a teplota neklesne :wink:
3. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 ano,no definitivně se to ujasní na screeningu,ale podle všeho odpovídá ovulaci,takže 11.5 podle MS 15 .5 podle ovulace
3. říj 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek