• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Mne ta vyhlidka letniho mimca taky nelaka. Mala byla v breznu, to mi prislo super. Ale clovek si nevybere, ze? :wink:
3. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile:
@lucija76 jj, březen byl super, taky mi to maximálně vyhovovalo..já su srpnová, brácha taky, tak to si mamka fakt s námi užívala..říkala, že bylo šílené vedro a nedělalo jí to dobře..ale co, jak to přijde tak to přijde, nebudu si ještě vymýšlet :sunglasses:
3. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis díky moc za informace :wink: uvidíme jaké to bude až se tam zahnízdíme
3. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka No presne. To uz bysme od te prirody chteli moc :wink: A treba budem mit mimco az podzimni, kdo vi :grinning: Teda doufam, ze ne, ale mozne je vse.
3. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa @lucija76 Jo kdyby si člověk mohl vybrat, kdy se mimčo narodí...tak bych brala jarňátko, třeba takový květen, to musí být ideál :slight_smile: No ale to se nějako prišvihlo, říkali jsme si, že do svatby a svatební cesty si budem dávat pozor, chtěla jsem si to užít se vším všudy (i s alkoholem samozřejmě :slight_smile: ) a ne s hlavou v kyblu...tak teď to může vyjít nejdříve tak na konec června (ale tomu moc nevěřím). ale zase čekat rok na to, aby byla možnost jarňátka, se mi fakt nechce...už mám docela věk na první mimčo a navíc už se docela těším, až vypadnu z práce na chvilku (i když budu mít doufám stále pár hodin měsíčně práci jako přivýdělek k k MD, ale někteří klioši už mě štvou, že bych se jich ráda zbavila:wink: )
3. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To je fakt, cekat na jarnatko 2015 se mi teda taky nechce :grinning:
3. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vlastně ani nevím, jaké je "ideální" období pro otěhotnění a pro prcka...pokud je někdo alergik, tak je blbý první trimestr v alegrickém období (to se nemůžou vůbec žádné léky, později už snad občas i něco jo), zároveň je blbý mít termín porodu v alergickém období (ségra je alergik a termín má v lednu a doktorka jí říkala, že je todobře, že kdyby to měla někdy v květnu, v červnu, že by to taky nemusela udýcht a že by jí dopručila automaticky císaře). V létě s břichem otíkají nohy, termín porodu zase někdy v únoru, břřeznu - děcko nevynosí pořádně zimní oblečení..asi na každém období bych řekla, že se něco najde :slight_smile: Takže hlavně aby se zadařilo. a doufám co nejdřív - fakt asi to poslední co bych chtěla, je termín někdy koncem srpna nebo začátkem září a "vyžrat si" třetí trimestr celý v horkém létě :grinning:
3. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Kolegyně třeba obě svoje děti porodila o měsíc dřív a druhá kolegyně to svoje první dokonce o 6 týdnů...Takže měla mít jasného ráčka a místo toho má chlapečka narozeného na den dětí. Tak pospíchal na svět, ještě aby byl "na jaře"...
3. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 s tím "ideálním" obdobím to není vůbec jasné..pokud Tě omezuje nějaká zdravotní potíž, je možné to v tom plánování trochu zohlednit, ale nic nejde na příkaz..snad jen můj bratr se švagrovou, ti jsou mistři v plánování a jejich děti se jim vyvedly přesně podle harmonogramu :wink:
mi to jaro maximálně vyhovovalo, přišla jsem do jiného stavu někdy na začátku července, takže prázdniny pohoda, jezdila jsem si na kole, byli jsme na dovolené, břicho pomalu začalo růst, podzim byl super..trochu jsem měla strach ze zimy, abych neuklouzla na ledu a neporanila se, ale zrovinka ten rok byla zima skoro bez sněhu, takže fajn..Viktor se narodil koncem března, měsíc mi trvalo než jsem se "rozkoukala" a pak už bylo nádherné jaro a léto, které jsme si užívali s kočárkem..značka ideál :wink:
3. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 jejda podzimní..no, raději ne, ale stát se může všechno :wink:
3. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To si mě moc, jako alergika, nepotěšila. Já už neberu přes měsíc prášky, protože prý způsobují neplodnost a doktor mi říkal, že v těhotenství na ně mohu tuplem zapomenout a i při kojení se tomu budu muset vyhnout .. :confused: Ale císař kvůli dýchání, to mě ani nenapadlo :astonished:
3. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idealni obdobi neexistuje. Clovek si na kazdem muze najit mouchy a naopak vyhody :wink:
Ja jsem to prvni tehotenstvi mela dobry, otehotnela jsem v cervnu, nevolnosti zadne, az do 7. mesice jsem fungovala normalne, docela jsem i cestovala do 7mesice, zadny problem, pak jsem teda silene pribrala (kolem 20kg jen v tom poslednim trimestru), bylo dobry ze byla zima, byla jsem sice jak velryba, ale nikam jsem nemusela uz moc chodit, zacatkem brezna pak porod, a pohoda, jaro leto uz jsme si uzivali jako by nic.... V kvetnu jsem uz letela s malou na mesic do cech, a o prazdninach zase. Podruhe to bude urcite jine, no teda az to bude :grinning: :wink:
3. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa No takhle to říkala doktroka ségře, že kdyby to měla mít třeba v červnu, že by císař mohl hrozit...ne že by byl 100% nutný, ale že by byla velká šance, že by se k němu třeba muselo přistoupit. Nevím, já jsem naštěstí alergik jenom slaboučký, ani prášky neberu (jen když je fakt nejhůř, tak slupnu Zyrtec, ale letos jsem měla snad jen 1a jinak jsem to "odpšikala" a byl klid).

Jo ségra ten první trimestr docela protrpěla chudák, zrovna v alergické sezoně a prášek nesměla žádnej. Od července pak naštěstí už byl docela klid.
3. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak teď budeme nedočkaví s Tebou :slight_smile: Na womenzone není web adresa, že když na ni klikneme, tak se nám zobrazí hned Tvůj aktualizovaný grafík? Abych Tě mohla "sledovat" :grinning: :grinning: :grinning:

@mihis Jojo, už se těším na další snaženíčko...tento cyklus by to byla fakt sakra náhoda, kdyby to vyšlo..ale bylo hezké doufat..a na druhou stranu jsem ani nebyla překvapená dneska, když MS dorazila..snad nepojedu nikam na služebku, až budu mít ovulku, to bych byla pěkně naštvaná...ale snad to přinejhorším "jistí" vánoční období, to budeme mít strašně moc volna :slight_smile: V podstatě od 20.12.2013 do 13.1.2014 :grinning:
3. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No já mám alergii na veškerej pyl, takže i trávy, obilí, bylinky ... Zkrátka od března do září jsem K.O. Říká se, že po porodu může alergie odeznít, tak trošku doufám, že by se to mohlo alespoň zlepšit. :grinning:
3. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Je, ale já to mám nastavený jen pro kamarádky WZ :unamused: Jinak by tam mohl lozit kdokoliv a to zas uplně nechci :slight_smile: Ale mám i FF, tak hodím ten.
3. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak ju! :grinning: Házej! :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak koukám, že se tu do vaší diskuse nemam moc jak zapojit :grinning:. Tak vás alespon zdravím :slight_smile:)
3. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 vidím, že ses s malou taky nacestovala.. my jsme s malým taky prolezli kdeco, ve třech měsících Istanbul, pak v Turecku ještě jednou, v roce na měsíc do Portugalska, pak zase Turecko..tentokrát jsem si říkala, že s druhým budu sedět doma hezky na prdeli a ani se nehnu :wink: i když u Tebe je to v podstatě nutnost co?
3. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jo, ty už máš "vyrobeno" :wink: tak nám můžeš aspoň říct, jak se cítíš, kdy půjdeš na NT screening a tak :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak my jsme chtěli dubňátko..já bych si uměla představit říjňátko...ale asi budeme rádi, že vůbec něco bude :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka až to budu vědět, tka vám to řeknu. Za týden mě čeká kontrola, tka jsem nedočkavá :grinning:. Jinak vám musím něco říct... zjistili jsme, že teď má chlap trošku problém s intimnostma. Nějak moc ho přitom ruší to, že jsem těhotná a roste ve mě nový človíček :-/. Chudák... je mi ho líto ...
3. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. říj 2013 v 10:35 • chrobackach
@chrobackach díky, ale ne :wink:
3. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek http://www.fertilityfriend.com/home/43707c Jde to? Já nevím, jak to nastavit tak, aby tam byl odkaz přímo na ten můj profil :grinning:
3. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nemá strach, aby Vám neublížil? :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n jj, někteří chlapi to tak mají..ale docela mě udivuje, že už tak brzo, když to na Tobě v podstatě není ještě vidět..
3. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jojo, funguje to! Paráda :slight_smile: Tak hurá na sledování :grinning: Koukám, že máš teploměr na 1 desetinné místo, ty grafíky jsou pak takové hezčí :slight_smile:
3. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ono není nic vidět, ale on to ví a má to v hlavě. A říkal to už dřív, že pro něho je těhotná ženská dost asexuální. On celkově dost trpí tím, že má dost dobrou představivost a kolikrát se o něčem bavíme, nebo zmíníme a on to nemůže dostat z hlavy a proklíná mě :grinning:
@pepetousek my jsme nesexovali :wink: to by možná šlo lehčeji. Jen jsem mu trochu "pomáhala". Ale má blok trochu no.
3. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek To vůbec ani nevím, kde se nastavuje, moc s FF nekamarádím :slight_smile: WZ mi přijde přehlednější ... :grinning: Ale je pravda, že na FF je to líp vidět, není to takový roztahaný ...
3. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek