• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@pepetousek jo letos Vánoce vyjdou skvěle, my budeme mít ve škole taky 14 dní volna, což je super! Jen doufám, že zrovna v tom období nebudu mít ms, to by byl pech :grinning: Ale koukám, že ty budeš mít skoro měsíc, no to se někdo má :slight_smile: Ještě aby i ti naši chlapi byli doma, vůbec nevím, jak to manžel bude mít s prací, respektive se službama :-/
3. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief tak to můj teda může každý den a nejlépe dvakrát :grinning: když mám ms, tak trpí víc než já a každý den se ptá, kdy už budeme moct dělat to miminko :grinning:
3. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek To existuje jo :grinning:
@ninive211 No my mámě právě 4000 Kč měsíčně a podle toho co nám řekli, jsme průměrně byli jen za 3 tisíce, takže by nám zbytek měli vrátit, ale nějak se na to moc netvářili, prakticky mi řekli, že "to vychází akorát" a na otázku, jestli od nich to vyučtování dostaneme, tak mi odpověděli, že mi to nadiktujou po telefonu a že si to mám sečíst :astonished: :rolling_eyes:
3. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n asi má strach, aby mu třeba neublížil co? Možná by bylo dobré, kdyby šel s tebou na ultrazvuk a doktor se tam zmínil o tom, že sex malému neuškodí.. třeba by ho to uklidnilo, když by to slyšel od něj.. :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jojo...a to budu ještě doma 2 týdny před Vánocema se učit na zkoušku, tak to bude taky super..pak teda ty Vánoce, to máme volno zpráce až do Nového roku, někdy nám dají ještě den navíc :slight_smile: A pak jedeme s manžou na lyže :slight_smile: Takže kdyby mi tam vyšla MS a pak by nebyla ovulka, tak to by byl FAKT pech :grinning:
3. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jak jsem psala výše... nejednalo se o sex (ten jsme dočasně vypustili)
3. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n možná bych ho k porodu nebrala, jen třeba když bude malé už na světě, tak na měření a vážení ať je s tatínkem.. Ale však je dospělej a on se za těch 7 měsíců jistě rozhodne i sám..
Holky omlouvám se že píšu tak na přeskáčku, ale najk vás ted dočítám a odpovídám na to co zrovna čtu, tak je to asi trošku zmatené.. A do to je na tsraně 154 za smazaný příspěvek?? Někdo nám tady spamoval či co? :grinning:
@verunkaaa ahoj, měli by ti doložit doklad o vyúčtování, kde přesně vidíš, kolik jste zaplatili a kolik se vrací..
já pronajímám svůj byt, paní mi posílá peníze a já vše platím..jakmile přijde vyúčtování za cokoliv (elektřina, plyn, voda, topení) a je přeplatek vše jí vracím, pokud je nedoplatek tak si to samozřejmě doplatí také ona.. je to její hospodaření a hraju fair play..abych si něco nechávala, to je blbost
@chris_n jo promiň, už jsem to dočetla, vůbec vás nějak nestíhám včera a dnes :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jééé vy se máte.. Já budu doma těch 14 dní a manžel nevím, doufám, že aspoň týden a kdyby zrovna bylo ploodné období, vůbec bych se nezlobila :grinning:
3. říj 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já to nevyžaduju a tohle rozhodnutí nechám na něm :wink:
@mihis jo, nějaká nabídka kartářky :grinning:
@lucija76 Reunion..ach, to je můj sen:slight_smile: snad se tam někdy taky podívám
3. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych asi chtěla, aby byl se mnou do porodu..aby mě masíroval, byl prostě se mnou při kontrakcích..ale až se půjde na sál, tak ať je pěkně venku...ale uvidíme, jak změníme názory, až to bude aktuální :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n my tady už jednu vědmu máme (jenysku), tak dobře že ji smázli :grinning: Jo to je nejlepší, chlap se musí rozhodnout sám, jestli u porodu chce být nebo ne, zbytečné ho do toho tlačit. Já bych si teda prála, aby tam byl, ale když se na to nebude cítit, tak se nedá nic dělat :slight_smile:
@pepetousek
3. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ms mám pěkně silnou, dnes už naštěstí bez bolestí, ale včera to bylo docela hnusné. V práci jsem dostala jeden projekt, jehož první část musím odevzdat do konce října, tak snad to budu tak nějak stíhat a nebudu vás tady moc zanedbávat :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Silnější, než obvykle? Myslíš, že za to může kontryhel? Já ještě nevím..ráno jsem objevila krev, tak jsem hned zavedla tampon a zatím OK..
3. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky dobře takový projekt, budeš mít myšlenky i na něco jiného, než na miminko :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek Jo silnější, přes noc mi tampon nestacila, zachraňovala to k tomu ještě vložka (nesnáším vložky) a teď tak co hodinu a půl max dvě musím měnit tampony a pro jistotu mám i vložku. Ale dnes jsem bez bolestí, tak přepokládám, že to bude slábnout.. Nevím, jestli je to kontryhelem, nebo se tělo až teď vzpamatovalo z HA, ale tenhle měsíc ho raději nepiju a uvidím co to udělá s ms..
JInak na mimino asi budu myslet projekt neprojekt, pravděpodobně po každém sexu :grinning: ale práce budu mít asi dost, tak na to určitě nebudu myslet tolik :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevolnostii pomalinku ustupují :slight_smile: není to zase až moc brzy?V desátém týdnu?Pčítala jsme až na konci prvního trimestru....nějak mě dnes škrábe v krku, včera jsem si vyšla jen ve svetru a byl šílenej vítra tak jsem zustala doma, odpočívám a popíjím čajík. To je na prd holky, já se těšila, že budeme těhulkovat spolu...snad se už brzy zadaří..
3. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa 4000 měsíčně, mi přijde fakt docela dost, pokud si denně nenapouštíte každej svouplnou vanu a neprete deset praček týdně...a co máte ve smlouvě? jestli máte, že sde bude vyúčtovávata domluvili jsmte se na tom, tak ti to vyúčtování předložit prostě musí, žádný "to tak nějak vychází akorát"
3. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ježiš, tka to vůbec neznám takhle silnou MS :-/
3. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 u každé je to individuální, kolegyni přešly nevolnosti taky dřív, tak si říkala,že super, že to má za sebou...a ony se pak ještě znovu vrátily někdy v 5.měsíci.
3. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já po vysazení měla taky silnější než předtím...ale zase kratší. Což mi přijde jako lepší řešení, že sice člověk dva dny trochu trpí, ale pak po 4 dnech konec a zase normální režim, než se s tím trápit celej týden. Pokud nekrvácíš tolik, že z toho omdlíváš (jak se jednou stalo mně - ale neříkám, že to bylo jen z toho, asi kombinace více faktorů), tak dobrý.
3. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ne neomldívám, dobře mi není ale dá se to vydžet.. Já ji mám tk 6 dnů, takže nic moc :-/
@chris_n já jo, než jsem začala brát HA (v 15 letech) tak jsem ji měla silnou a třeba i deset dní, proto mi taky v 15 nasadili HA, protože už nevěděli co se mnou... Nechodila jsem třeba první tři dny ani do školy :frowning2: jen doufám, že se to nevrátí se vším všudy, úplně jsem za tu dobu, co jsem brala HA zapomněla, jak to bylo hnusný..
3. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To ti nezávidím, to jsme nikdy nezažila, že bych kvůli MS nemohla do školy...ale většinou se to ustálí a po HA už to nenajede v takové míře, jako tehdy v pubertě. Asi to chce čas. Ale zkus vypozorovat, jak na to má vliv ten kontryhel (tedy jestli už příští měsíc nebudeš třeba 2v1 :wink: )
3. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 děkuju :slight_smile: já jsem právě nevěděla co se to děje:D a narodilo se jí zdravé miminko ju?
3. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 No, porodila sice předčasně o 6 týdnů (ona je kolegyňka hodně droboučká a původně jí Dr. navrhova kvůli práci rovnou neschopenku - kvůli daleké dojezdnosti, nakonec to ukecala na to, že dělala z domu a do práce jezdila do kanclu tak 1x týdně)...ale dnes je to zdravej a hlavně hodně živej chlapeček a myslím, že žádný hendikep si s sebou do života nenese.

No hele ale někdo na ty nevolnosti netrpí třeba vůbec a mimčo je taky naprosto v pořádku...a někdo si to protrpí třeba až do porodu (doufám, že mezi tyto patřit nebudu)
3. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 hele, ja to mam jak na houpačce. Nejdřív to začlo být skoro na zvracení. Po třech dnech najednou vůbec nic. Pak se to zase vrátilo (ikdyž už ne na zvracení). A dneska je mi zase trochu líp a snesu toho víc. Takže to je těžký no...
3. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jo i teď, když to mám tak silné je to pořád lepší než v pubertě :slight_smile: tenhle měsíc zkusím bez kontryhele, když to nebude lepší, tak ho od příštího cyklu začnu zase pít...
A s těma nevolnostma, kámoška má dvě holky a celé těhotenství ji nebylo vůbec nic, všechno jí chutnalo, je kuřačka - sice nekouřila, ale říkala, že měla celé těhotenství chut a vonělo jí to. Kdyby jí nerostlo břicho, tak ani neví, že je těhotná :slight_smile:
3. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek