• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa my platíme elktřinu 3150kc, vodu nevím. Ale my na el. i topíme a všechno, plyn nemáme, takže proto tak vysoké zálohy, jsme na bytě první rok, tak jsem zvědavá, jestli nám to vyjde nebo v červnu budeme doplácet :-/
3. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jako měsíčně??? :astonished:
3. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj měsíčně.. Ti před náma platili 2500 a vycházeli tak šul nul nebo dopláceli, tak my jsme si to nastavili takhle, ať nedoplácíme a maximálně nám vrací. Máme na el. komplet všechno, topení, vaření, ohřev vody.. Místo radiátorů máme ekoflex - takové ty mrchy malé, které prd vytopí, takže topíš pořád naplno. Je to na prd, až nám ten byt prodají, tak určitě musíme udělat radiátory. ať máme za ty prachy alespoň pořádné teplo :slight_smile: Plynovou přípojku nemáme a krb na tuhé paliva si v paneláku taky neuděláme... Ale za to máme parádní nájem (je to obecní byt) necelé 2500 kc i s vodou a společnýma prostorama, takže celkově se to měsícčně dá zvládnout..
3. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no ja jsem zvedava na nas a naší sspotřebu. U nás se vytápí centrálním plynovým kotlem a elektřina je na běžné spotřebiče.... tak to uvidíme no:frowning2:
3. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a jak máte velký byt? Když máte el v kombinaci s plynem, tak by to nemusela být žádná hrůza..
3. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem nešťastná...CK mi poslal maila, že musí zrušit zájezd do tý Paříže kvůli nízké obsazenosti :´-( A nabídli mi místo toho BRUSEL!!! No chápete to? Srovnávat Paříž s Bruselem??? Já nechci do žádnýho pitomýho Bruselu, co tam...jdu zřejmě hledat ještě nějakej jinej zájezd odjinud, dovču už mám nahlášenou...do té Paříže jich je víc, ale většina o dost dražší :frowning2: Ach jo, mám teď úplně po náladě...
3. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 fuj Brusel.. nic proti hlavnímu městu EU, ale je to tam docela hnusné :unamused:
a není nějaký náhradní termín?
3. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemam poradne docteno, tak jen tak v rychlosti....

@jenyska4 Neboj, ja jsem s malou nezvracela ani jednou, naopak vsechno mi hrozne chutnalo a jedla jsem za 3 :grinning: akorat jsem byla trosku citlivejsi na zapach treba rybi maso a tak... a nemelo to vubec zadny vliv na miminko :wink:

@suzief U nas tu vetu "uz zase?" rikam ja :grinning:
3. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 jo, co to je za cestovku? My měli takhle zaplacený loni poznávačku do Anglie a Irska a taky nám to zrušili :_( pěkně jsem to obrečela a taky se mě tam muž chystal požádat a ruku :_/
3. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jééj tak to mě mrzí.. zkus mrknout na invia.cz, tam bývá dost nabídek...
3. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 A co jet na vlastni pest? Nevyplatilo by se to?
3. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka nabízí náhradní temrín v prosinci adventní s tím, že stejně nemůžou zaručit 100% obsazenost. Už mám domluvenosu dovču (to by nevadilo), ale v prosinci na poznávačku...to už je docele zima. Navíc kdyby se podařilo mimčo...
@chris_n je to brněnská CK Atlantika. Já teda nebrečím, spíš jsem pěkně naštvaná...ale je fakt, že ve smlouvě jako mají, že v případě, že neobsadí zájezd alespoň 30 lidma, že jsou oprávněni ho zrušit.
@lucija76 Nemáme auto, neumíme francouzsky a když už jedu někam něco poznat, tak se chci o tom něco taky dozvědět :frowning2: No nic, zítra ještě něco projedu přes portály, vím, že tu Paříž nabízelo víc cestovek, tak snad něco najdu v tom stejným termínu...ale podmínka je, aby to bylo z Brna, busem a možnost zaplatit hotově (tj. pobočka CK musí být taky v Brně - protože máme doma ještě dost penízků ze svatby v hotovosti, zatímco účty jsou docela vybílený - a na spořák sahat nechci, neb je to určeno na jiné účely)
3. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Ja takhle jezdila vsude, najit pres net nejlevnejsi letenky, sehnat ubytovani taky pres net, koupit prirucku pruvodce, pro mne je to vetsi dobrodruzo :slight_smile:
Ale chapu naprosto, ze to chcete pres cestovku. Ne vsechny jsou bohuzel seriozni, tak drzim palec at to vyjde ;)
3. říj 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 tak držím palce, ať něco v termínu seženete.. A zkus tu invii, já s nima mám výborné zkušenosti :slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 je to pech..uvidíš, zkus zagooglit, možná bude někde jiná nabídka
@lucija76 my jezdíme hlavně na vlastní pěst, všude, je fakt, že to předpokládá znalost jazyka..já umím dobře anglicky, ale kolikrát je mi to úplně naprd a můj muž, který mluví pouze česky se domluví lépe než já..to, že mluvíš francouzsky Ti závidím, taky bych chtěla!!!
3. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 přesně tak, dobrodrůžo :sunglasses: taky to miluju..
3. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Na vlastní pěst právě nemám moc odvahu. Tak tady nejde o to, že by nebyli seriózní...prostě se nesešel dostatečný počet zájemců...
Teď jsem našla něco,možná jen o nějakou stovku dražší a o den dokonce delší (jeden se o den dřív), asi tam jdu napsat, zda nemají pobočku nebo něco v Brně :slight_smile: Přes invii mi to sice nic nenašlo, ale našlo to něco na www.radynacestu.cz...nemáte někdo zkušenost?
3. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 bohužel nemám zkušenosti téměř s žádnou cestovkou..naposledy jsem s CK byla v roce 2005 na dámské jízdě ve Francii..
no nic, budu muset fičet, malý má dneska trénink, tak letím do družiny..čau
3. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Já mám zkušenost jen s Nev-Damou a zimní lyžovačkou :slight_smile: A jednou jsme jeli přes FIRO tour, ale pak už jen na vlastní pěst..
3. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Ve smlouvě to máme ošetřený, že to musí vrátit, ale právě se k tomu ani moc nemají ... :unamused:
3. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte, jak je to s těma ovulačníma testama...dnes jsem si na zkoušku koupila jedno balení, dle kalkulačky a průběhu posledních dvou cyklů mi to vypočítalo, že pokud bude ovulace, tak s největší pravděpodobností o víkendu 5. (a nebo dokonce už 4. - nejsem si jistá, jestli mám počítat, že mám 26 anebo 27 DC, když jsem to dostala přesně v půlce). Dneska je asi 13 DC, tak jsem si říkala, že by ta čárka měla být už docela silná...no a je tam jenom fakt slaboučkej duch, tzn, že v nejbližších 24-48 hodinách to spíš nebude. Je mi jasné, že jsem začala testovat asi pozdě, je třeba možné, kdyby si ovulka pospíšila a už třeba proběhla (ale nezpozorovala jsem ani píchání v podbřišku ani výrazný bílkový výtok - spíš se to k tomu teprv blíží), že po ovulce je to taky takhle slabé? Samozřejmě budu testovat i zítra a v sobotu, spíš pro zvědavost, jak jsem na tom...
3. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přestávám přemýšlet...jdu si dát svařáček, letos první :slight_smile: A doufám, že ne poslední...
3. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Ano test je po ovulce hned slaby. Lh hormon hodne rychle zase mizí. Buď už ovulka byla třeba včera nebo teprve bude. Zkus zítra testnout znovu. Při cyklu 26 dní bych měříla tak od 10DC.
3. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no právě se bojím, jestli jsem neprošvihla :slight_smile: Svištěli jsme předevčírem, ale my se snažíme o holčičku, takže jsem chtěla nějakou dobu před ovulkou...uvidíme, no...nechám se asi překvapit :slight_smile:
3. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Taky "jedem" na holčinu :slight_smile:. A s mojí nepravidelnou ovulací je to (a bude) hodně napínavé ... :slight_smile:. Jak hodně před se snažíte?
3. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 No já jsem právě podle nějaké kalkulačky tady na http://tehotenstvi.podivej.cz/tehotenska-kalkulacka si předpověděla, že ovulka by měla být nejspíš kolem 5. a nejlepší doba pro početí holky je nejpozději toho 1., max. ještě 2., ale to už hraniční 50:50 s klukem - tedy doporučují cca 4 dni před ovulací. Snažení na holku je boj, na kluka je to podle mě jednodušší, prostě se člověk snaží každý druhý den a +- do ovulace se trefí. Na holčičku nemají být prý úplně čerstvé spermie, aby mezitím ty "neodolné klučičí" poumíraly a zbyly jen "ty silné holčičí".
3. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže pokud se mi cyklus posunul, tak předpovídání je na nic samozřejmě, to je vždycky jen "co kdyby"...poslední dva cykly jsme měla po cca 27 (ale s tím, že jsem to právě chtěla uspíšit a pomáhala jsem si červeným vínem a horkou vanou), předtím dva až tři cykly asi po 28-29 dnech. Takže pořád relativně pravidelný...
3. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jj, vím, že by mělo být snažení před ovu. Právě řeším kolik dnů... počítám 2-4dny. Zkoušeli jsme 6 (tedy psíš nedobrovolně, jelikož se mi posunula ovulace) a to nic. Takže teď chci zkusit asi 3 dny. Ještě jsem slyšela o okyselování pošeního prostředí a vitamínech - hořčík a vápník.
3. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ano ano, horčík, vápník :slight_smile: hořčíkový šumáky pojídám furt :slight_smile: a prý na to okyselení mimo jiné pomáhá před sexíkem trochu více vína vypít...jsem se předevčírem nalila výborného bílého a šlo se na to :grinning::grinning: Jestli z toho něco bylo, se uvidí...spíš v to nedoufám, je to první cyklus, kdy jedem fakt úplně bez zábran
3. říj 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Já si dám ráda večer skleničku vína, tak to nebude problém :slight_smile:. JInak mám tablety vápníku a hořčíku, tak poctivě zobu. Na okysličení mám nějaký tablety vitamínu C na zavádění ... no uvidíme, jak se zadaří. Beru to spíše jako takovou hru, spolu s měřením teploty a ovu testy ...
3. říj 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek