• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@danny617 Jé, tak tabletky na zavádění teda opravdu nemám :slight_smile:
3. říj 2013 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 Hele, je možný, že ten ovu test ukazuje jen slaboučkou čárku i při právě probíhající ovulaci? :-O Právě mi totiž docela začalo pobolívat v podbřišku na pravé straně na místě vaječníků...že by?
3. říj 2013 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Ono pobolívá spíše před ovulací. Jak roste folikul a roztahuje se. Takže bych si spíše tipla., že ovu se chystá. Pokud by jsi měla teď ovulaci, tak by jsi měla ten test z dneška pozitivní nebo skoro pozitivní. Psala jsi, že by jsi měla mít ovu kolem 5/10? Tak to by i sedělo :slight_smile:.
3. říj 2013 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 Aha, takže pobolívá spíš před, jo? Já právě si myslela, že to je ta doba, kdy vaječníky vypudí to vajíčko, tedy ovuluji...hm, uvidíme zítra nesmím zapomenout testnout.. Fakt škoda, že jsem si ty testy nekoupila dřív, ale nebylo kde...a definitivně to, že to zkusím už tento měsíc, jsem se rozhodla včera večer teprve :slight_smile: Mě zaráží, že na tom testu byl fakt dušík, ani ne nějaká významná, i když ne stejně silná čárka. No jsem z toho jelen, taky to dělám poprvý...
3. říj 2013 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak hlásím 32DC a mrcha stále nikde, testy jsem zatím nedělala...pořád si myslím, že to mám spíš rozhozený po té HA :frowning2:
4. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Ono to LH, fakt hodně rychle roste a pak, jak praskne folikul (ovulace) zase klesá. Koukni LH je zelený.
4. říj 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen tak zkus testnout, to už by mohl být duch, pokud jsi těhu :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Když já vůbec nejsem připravená-ještě nemám koupené testy, nejdřív se dostanu do lékárny až zítra :frowning2:, ale spíš to těhu nebude :frowning2:
4. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen proč myslíš že ne? Tak si kup zítra testy a testni v neděli, nebo až se na to budeš cítit...
4. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis No protože manžel nebyl skoro doma, takže pochybuju, že jsme se trefili tak nějak do ovulace...no uvidíme, stejně potřebuju vědět na čem jsem než odjedem...takže do pátku určitě testnu :wink: :slight_smile: ,mám strach,že budu jen sklamaná :frowning2:
4. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen to já měla koupené testy jakmile jsem měla zpoždění :grinning: jsem na tebe zvědavá :wink:
4. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen Akorát by to potřebovalo testnout spíš ráno, když je to tak brzy, tak by to mohlo být falešně negativní, když to budeš dělat třeba odpoledne :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen Urcite otestuj, drzim palce! :dizzy_face:
4. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty já je měla už dopředu :grinning: na pár měsíců.... takže se mi ted válí doma dvě krabičky :slight_smile: To mi připomíná, že bych je mohla přibalit @mihis do pošty ? jsou to mamatesty
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty jak se jinak vede?
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak na mě něco leze, už pár dní jsem měla pocit jak po pěkný kocovině, tak jsem zalezla večer celkem brzy a doufám, že jsem to trošku vyhnala z těla ven :unamused: Jinak, já vím, že jsem říkala, že budu testovat až příští týden, ale pokud zítra a v neděli teplota neklesne, tak v neděli ráno testnu :confused: :grinning:
4. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eeen taky jsem se bála a vím, jak mě tu @mihis překecávala, at se testnu ještě v neděli večer :grinning:
4. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n no můžeš :slight_smile: písni mi do IP číslo účtu a celkovou částku i s poštovným ju? Díky :slight_smile: A jak ti je těhule? :slight_smile:
@danny617
@ninive211 Holky a myslíte že to fakt funguje? Já tomu nějak nemůžu věřit, těm radám na holčičku.. Z mamčiny strany se rodí převážně holky... kluk tam připadá tak tři holky, od tchýně ze strany je naopak jedna holčička tak na čtyři kluky a z tchánovi strany je to samej chlap.. Nemyslím si, že by to bylo ovlivněné jen dobou sexu, ale možná to tomu pomáhá, to zase nechci tvdrit, že je to zbytečné.. Ale spíš je to asi dané genama ne?
4. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa
@eeen testněte holky, držím vám palce :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n ahoj no docela to jde, už jsem skoro i zdravá :wink: dneska mám volno, takže si ho užívám. A jak ty? Máš už nějaké příznaky?
4. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n jo já jsem taková překecávačka k testování :grinning: ale jak jsi byla ráda, což? :grinning:
4. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa taky bych to být tebou už zkusila :wink: a to motání vypadá slibně
4. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@janetoty mám se fajn. jsem jen unavená. Chodím brzo spát, stávat se mi nechce a v práci jsem taková použitá. Ráno mám problém si vybrat, co jíst... poslední tři dny jím něco jako ciniminies s mlékem. Na zvracení mi není, ale je to vopruz :slight_smile:

@mihis až to pošlu, tak ti pak dám to číslo účtu. Musím to přes víkend připravit a dokopat se to poslat :wink:
4. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n taky bych pořád spala, blbě mi je jen když mám hlad, ale začínám cítit prsa a není to zrovna příjemné... :confounded:
4. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty to mě naštěstí netrápí....
@chris_n jasný, v pohodě, mě by o víkendu měla skončit ms, takže budu testovat až tak příští víkend, dřív ovulace snad nedorazí.. To je dobře že ti není zle, únava taky přejde.. A aspoň si to můžeš pořádně užívat. A ještě to pořád držíte v tajnosti? :slight_smile:
@mihis Nevím, jestli to funguje 100%, ale jestli je nějaká šance to ovlivnit... :wink: jako moc úplně nevěřím na tu úpravu stravy (jakože hodně hořčíku, málo draslíku a sodíku -to bych nesměla vůbec maso, pečivo...a co bych jako jedla :-O), už vůůbec né na určitou polohu při sexxu a určitou světovou stranu...ta doba načasování před ovu/v době ovu je jedna z mála, co by se mohla zakládat na realitě a fakt fungovat. Jo a ještě prý je nějak věděcky dokázáno, že v době nedostatku (válek, hladomoru atd -tedy kdy bylo méně potravy) se mnohem více rodily holky -"klučičí" zárodky prý potřebují větší příjem kalorií k přežití. No nevím teda, ale ségra měsíc před svatbou držela očistnou detoxikační dietu a pak i poté...hubla celkově skoro 10 kilo, pak otěhotněla krátce po svatbě (v době, kdy měla pořád upravenou nízkokalorickou stravu -právě hodně omezila či úplně vynechala pečivo či přílohy k hlavnímu jídlu)...a bude mít holčičku, takže by to sedělo :slight_smile: Ale může to být náhoda.
@mihis Já myslím, že je to prostě náhoda, která spermie vajíčko oplodní .... tohle jsou jen takové rady, jak pomoci té holčičí spermii, ale nikde není potvrzeno, že to platí ... U nás taky z mámy strany jen holky, z táty nejdříve kluci (děda, táta) a pak holky (můj táta jen holka, jeho bratr jen holky, jeho holky taky jen holky). U tchýně zase holky, od tchána kluci. Manžel je ze dvou kluku...Takže ono je to tak nějak namíchané :slight_smile:. Tohle vše je spíše jen pro pocit, že to člověk zkusil :slight_smile:. A je jasný, že když se narodí kluk, budeme taky šťastni :slight_smile:. Hlavně zdravé děcko.
4. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis dneska mám cukání to říct šéfovi.... ale snad to vydržím.
4. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Taky myslim, ze zalezi na genech.. :wink:

Akorat nechapu proc vsichni chteji holcicku? :grinning:
4. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek