• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 Jj, taky věřím hlavně tomu načasování styku. A okyselení pochvy.Nějaký polohy jsou kravina. A ohledně diety ... tu nedržím. Jím na co mám chuť :slight_smile:. Ale dvě kamarádky byly v hubnoucím procesu a mají obě holčičky. Ale jak píšeš, může to být náhoda. Asi budu méně jíst kolem ovulace :grinning:.
4. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau baby:slight_smile: jak je? nějaké testování proběhlo? ještě ne? musím vás dočíst :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty kdy jdeš na kontrolu?
4. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 No co třeba proto, že když je malinká, tak je to taková roztomilá proncezna...holčičky často bývají hodnější než klucy (většinou :grinning:), máš k nim jako mám a větší vztah...když dospějí, chodí se k maminkám svěřovat, pro rady...tokluci ne, ti spíš k tátovi pro "chlapské rady" - pokud vůbec. Takže možná proto?
Jako když to bude zdravej kluk, tak se s tím holt smířím a o tu holčičku se pokusím příště :slight_smile: Ale už jen kvůli jménu (že se absolutně nemůžeme s manželem shodnout u kluka), tak doufám, že by mohla vyjít ta holka...
4. říj 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
až za 2 týdny, buď 15. nebo 17. záleží jestli se jim dovolám, chtěla bych to přendat na toho 15.
4. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no my ji ještě narozdíl od Tebe nemáme :slight_smile: tak proto :grinning:
u nás jsou samí chlapi..brácha má dva, já jednoho kluka, moje máma je naprosto nepříčetná, že chce vnučku..chtít může :sunglasses:
ale mám hodně sestřenic, celkem 8, ty mají děti a z těch 20 dětí které všechny máme jsou jen tři holčičky
4. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis @janetoty Já mám víc příznaků, který by seděly ... Ale říkám si, že si to možná jen vsugerovávám :wink: Tak uvidíme, hlavně jsem teprv 11 DPO, tak to by asi ještě ani nebylo nic vidět :wink:
4. říj 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Vydrž, držím ti palce! Já až to bude aktuální, tak se obávám, že to v práci dlouho neutajím před holkama, ony jsou jak Sherlock Holmes, hlavně ta jedna, ta to zatím poznala na každé, co byla těhotná (a aže jsme za poslední tři roky tu měli těhulek!) ještě předtím, než s tím vyšla ven
4. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunkaaa tak v tu neděli už by mělo být vidět, držím palce :wink: :wink:
4. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Jojo, chapu :wink: Az na to, ze jsou holky hodnejsi nez kluci, to bych vubec nerekla. Jsou uknouranejsi to kazdopadne :grinning:
Jinak s temi jmeny souhlasim, my mame jmeno jiste taky jen pro holku. Dokonce nekolik jmen :wink: Pro kluky nejak neni vyber.
4. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 teorii, že jsou holčičky hodnější bych si dovolila zpochybnit..můj kluk je zlatý, hodný, vycepovaný, není to žádné ořezávátko, snese i "drsnější" zacházení :wink: :sunglasses: strašně rádi se mazlíme..a mám dvě kamarádky, ty mají holčičky a to jsou totální malé hydry (s prominutím) pořád šíleně řvou, piští, brečí kvůli každé kravině, je to ukecané až hrůza..vůbec neposlouchají, pořád si vymýšlí co si vezmou na sebe, pak zase ječí, že to nechtějí, no mám hlavu jak balon, když odcházíme z návštěvy..ale samozřejmě znám plno zlobivých kluků a hodných holčiček..navíc puberta s holkou bývá drsnější než s klukem..toho stačí zaměstnat nějakým koníčkem, oni se většinou do toho zažerou a nějak se to s ním přežije..kdežto s holkou (vlastní zkušenost) je to docela dílo..však se známe že? :wink:
4. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty budu držet palce, ať je to všechno ok..ale podle všeho ano, už začínáš to těhotenství "cítit" co? :slight_smile:
4. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka a jak se máš ty?
4. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :slight_smile: díky za optání..mám se normálně, 6DC, dneska Jonášův den ovulace :sunglasses: docela brzo po MS ne?
ale oproti minulému měsíci jsem víc v klidu.. sleduju Tě na květnu2014, už řešíš těhotenské věci, Ty se máš :grinning: to už je jiné kafe, probírat kontroly, screeningy, pak bříško, pohlaví atd...
4. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@zabzulka Jasně, proto jsem psala, že "většinou" holčičky bývají hodnější...a teď nemyslím třeba jenom v batolecím věku, ale po celou dobu, co je živíš...obecně s holkama bývá (ne vždycky, ale zase OBVYKLE) menší problém s kázní, se školou atd. :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Vzdyt to rikam! :wink: Kdyz vezmu ty moje "hlidaci" deti, mela jsem tu dva kluky uplne zlate, jeden mi odesel po dvou letech hlidani, druhy mi bude odchazet ted, toho jsem hlidala skoro 3 roky a tak hodne a klidne deti jsem nezazila... oproti tomu vsechny holky co jsem hlidala, to byl docela des, uknourane, urvane, nespave :grinning:
A moje dcera ... no comment :grinning: Jak pises, porad nejake vymysleni, diskuze, nic se ji nelibi, a zasadne neposloucha... :wink: Ale tak nevymenila bych ji, to je jasne :dizzy_face:
4. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ani nevim, co jsem tam naposledy psala :grinning:
4. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak pan Dr. videl srdecni akci nic moc mi k tomu nerekl. Jen ze gratuluje a muze ppotvrdit tehotenstvi. Prej mam narok na neschopenku, ale ja si ji zatim nevzala. 18. jdu na kontrolu jestli vyvoj probiha tak jak ma . Tehu prukazku dostanu az za dalsi dva tydny. Ani jsem mu nerekla o tom ze mi trhali zub a dostala jsem dve injekce plus jsem snedla 3 ibalgiby. Snad to neni prusvih. Nekolikrat jsem tu cetla ze pro jednou se nic nestame kdyz to neni pravidelne. Stejne by on nic nezmohl bud se to podari nebo ne.
4. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ta teorie o těch spermiích mi taky přijde ještě logická, že se tomu tak dá pomoct, ale stejně si myslím, že to jde ovlivnit minimálně.. Ale držím vám palce na tu holčičku :slight_smile: i @danny617

@chris_n ještě vydrž... Zkus do toho 12tt, nebo mu to můžeš dát k Vánocům :grinning:

@lucija76 já bych chtěla kluka, i manžel, ale holčičkou rozhodně nepohrdneme :grinning: hlavně aby mimčo vůbec přišlo a bylo zdravé :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já jako puberťačka byla docela v pohodě, akorát jsem samozřejmě klasicky odmlouvala a občas byla drzá, dohadovaly jsme se s mámou o úklidu...ale když jsem srovnávala, jak se jiný děcka chovaly v době puberty ke svým rodičům, tak jsem mamce vždycky říkala - buď ráda, že máš nás, a ne někoho jinýho, to bys teprv viděla! My jsme se ségrou byly v pohodě, relativně dobře se učící, s klukama jsme se netahaly, do čtyř do rána od 15 také nepařily, nekouřily, nechlastaly, nedrogovaly..ono je to hodně o té výchově v raném dětství. V deseti letech a výš se to už dohnat nedá (jak říká mamka, co dáš do děcka do cca šesti let, to tam je, pak už s tím moc nenaděláš)
4. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no nevim čéče... do 12 týdne furt zbývají 4 týdny :grinning:. Ale do příští návštěvy to snad vydržím. Ona je otázka, jestli tu o vánocích ještě budeme... a taky o vánocích už to bude stopro vidět.
@verunkaaa tak zkus v neděli, nebo zítra, to už by mohl být duch :wink:
@lucija76 to věřím, podle fotky je to krásná princezna :slight_smile: Ty máš navíc i přehled vzhledem k Tvé profesi..
@ninive211 jasně, dítě je kus od kusu originál..mě teď třeba trápí chování některých dětí ve škole, a to bez ohledu na pohlaví..jedna holčička Vikimu permanentně krade sladkost, kterou dostává do krabičky a může si ji sníst, když sní svačinu a celou třídu terorizuje jeden chlapeček, který děti bije, podráží jim nohy atd..ale to je jiné téma, děti jsou odraz svých rodičů
4. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Když já se taky bojííííím :grinning: Je příjemné si myslet, že by to mohlo vyjít a já o ty iluze přijít nechci :grinning:
4. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No vzdyt jo, to je hlavni :dizzy_face: Ja bych docela brala holku, protoze mam jeste tunu obleceni po Lee, pritel by chtel kluka zase, protoze maji v rodine same holcici mimina ted, ale myslim ze budeme spokojeni at je to co je to :wink:
4. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :grinning:
@ninive211 to já byla příšerná puberťačka..vymetala jsem co jsem mohla, teda drogy a cigarety ne..ale ti kluci :sunglasses:
4. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zas jsem se tady zakecala a v práci houby udělala...K tomu dneska tu nemám za zády kolegyni ani kolegu, pusto prázdno...Mně by měli v práci odpojit intenret :grinning: Vypínám a zase odpoledne, ju?
4. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zabzulka děkuju, jj cítím, že se ve mě něco děje :grinning: chtěla jsem se tě zeptat, jak ti vycházel pak odhad stáří? to jsi to měla šouplé o 2 týdny celé těhotenství?
4. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak vydrž do té kontroly aspoň :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Nj, to je možná to, co formuje můj názor na "hodný holčičky", v mém okolí, kdo měl problém s dítkem (tetičky, sousedé atd.), tak to byli většinou spíš ti kluci...i ve škole - holky všechny bez problémů, kluci dvojky z chování, neučili se, cígo v hubě, kalby...
4. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek