• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@pellullinka To je super zpráva, držím palce, aby se povedlo. My zas v červenci odlétáme na dovču, tak tam začínáme naostro. Už se těším :wink:
25. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 tak super :slight_smile: já sem ráda, že se tělo hned první cyklus po vysazení nastartovalo a ovuluje, sice až 21DC, ale přece.ted to čekání na výsledek je takový náročnější :grinning:
25. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pellullinka věřím, co se dá dělat, když jsme ženské nedočkavé, že :grinning:
25. čer 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já mám ovulaci právě v těchto dnech, tak uvidíme, jak to dopadne... Nejraději bych samozřejmě byla, kdyby to bylo co nejdříve. Jsem dost netrpělivý člověk, tak mě to čekání moc nebaví. Berete něco na podporu? Já polykám vitomíny pro snažící se a piju kontryhelový čaj.
25. čer 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynyha Já beru listovku :wink:
25. čer 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha
@misulka88 holky já jsem teda zvědavá a netrpělivá strašně!!!

beru jen listovku a to tak, když si vzpomenu :grinning:
25. čer 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo. Taky jsem dost netrpělivá. U prvního mi to bylo jedno, spíš to pro mě bylo naopak překvapení, ale tohle čekání hrozně prožívám. No, tak nám všem přeji co nejdřív pozitivní těhu test :slight_smile:
25. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se u prvního nesnažili, byla to spíš taková nehoda a musím říct, že opravdu obrovská!!!
a tohle je hrůza...píchá mě jakoby u vaječníku a já už řeším, zda to nemůže být to či ono...strašný
25. čer 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je přesný. Jen mě trochu zabolí prsa, nebo nemám na něco chuť, nebo jsem unavená víc než jindy a už to řeším. Ach jo, prý by se to nemělo tak řešit, ale poruč hlavě, viď :wink:
26. čer 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jé Petí, tak to jsme na tom naprosto stejně, dnes 5 den po OVU :D a já si taky nepřipouštím, že by se to nepovedlo :grinning: Jenže já mám už tak 3. cyklus už od OVU strašně bolavá prsa, bolí mě podbřišek i mi to v noci budí a stejně z toho těhu bylo jen v září a to skončilo špatně...takže si říkám, že já to vlastně ani nemůžu na sobě poznat. Min. cyklus jsem to fakt řešila hodně, tenhle už mě to vůbec nepřekvapilo.
26. čer 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ano ano,5 den po ovu :slight_smile:
Kdy máš dostat MS? Kdy chceš testovat???
já jelikož vůbec netuším kdy to mám dostat bych moc chtěla vydržet do 5.7.,ale myslím,že 10DPO to zkusím...uvidíme.
mě nic není,jen bříško pichave poboliva,ale spíš na vajecnikach než podbrisek.
26. čer 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no já jí čekám někdy o tom víkendu 5.-7.7. Ale tuším jen matně, protože to někdy mám po 25, jindy po 35 dnech. Chtěla bych vydržet taky až do toho termínu MS, už jsem jednou těhotná byla, ale hned v 5tt potratila, takže se docela bojím dělat test dřív, kdybych pak MS nakonec dostala, ořvala bych to. Ale zda vydržím, nevím :D Možná to v pondělí ráno zkusím...Mě právě bolí fakt prsa že na nich nemůžu ani spát, mám i bílý výtok, cejtím podbřišek a vím, že to není vsugerované...ale totéž jsem měla 2-3 cykly před, takže kdo ví
26. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já tu chvíli nebyla, jinak dnes slupnu poslední pilulku a pak se uvidí...:slight_smile: snad to vyjde brzy...a vy?? Držím všem palečky!!
27. čer 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Doma už máme dvoch chalanov( 9 a 5), no ja stále túžim po dievčatku. Manžel dlho odolával, on už má tretieho syna, tak vraj iné robiť nevie...Ale po siahodlhých prehováraniach a argumentovaní, som ho nakoniec zlomila a súhlasil. Preto som si začala tento mesiac merať BT a robiť ovulačné testy, aby sme vychytali, kedy mi chodí ovulka a pokúsili sa tak niekedy v září o zázrak. Druhý synátor mal byť 8 mesiacov dievčatkom, hovorili sme k nemu ako k Dianke, nakúpili červeno-rúžovú výbavičku a pri UTZ, kde zisťovali, či nemá double buble, nám zahlásili, že klučina je naprosto v pořádku emoticon Takže sklamanie bolo minimálne, hlavne, že sa nepotvrdilo nič negatívne.
2. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky já ted měla zpoždění 6 dnů, ale dneska MS dorazila. Ale už se nám přiblížilo léto a začínáme se snažit :wink:
4. črc 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj je to tady, my začínáme...:slight_smile: Jsem 5 DC
5. črc 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, co? Už jste nekterá testovala? Já bych to měla teoreticky v úterý dostat, ale to neni jisté, protože to mám dost nepravidelné, tak ještě pár dní vydržím a pak zkusím test. I když tomu moc šancí nedávám. Sice mě bolí prsa (ale to mám každý cyklus, co se snažíme) a v podbřišku mě taky občas pobolívá, ale to si myslím, že mám spíš vsugerované. No nic, naděje umírá až s ms :wink: Tak uvidíme... Všem vám držím palce
6. črc 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem dnes 5DC, mrcha se dostavila naprosto přesně dle BT, takže hurá do dalších pokusů :slight_smile:
6. črc 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellulinka tak to jsme na tom téměř stejně..:slight_smile: takže konec července je náš se // :slight_smile:
7. črc 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u mě to vypadalo velmi nadějně, špinění 10-13DPO, pak jako když utne, testy slabě pozitivní a dnes v noci růžová, doteď jen špiním, ale Clear Blue úplně negativní, já samej jebák, tak čekám, kdy se se zpožděním rozjede :unamused:
8. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 jasně :slight_smile:
@veru324 :frowning2: to je mi líto....
8. črc 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Nějak nestíhám :slight_smile:. My ještě tento měsíc počkáme a od srpna to budeme zkoušet pomalounku. Ráda bych pak otěhotněla do konce roku....doufám v to ... OVU testy si dělám už od února (cyklus je +- 4 dny) a nechala jsem si dle astroloie spočítat vhodné dny k početí, tak uvídíme, jak to zafunguje :slight_smile:).
Vše držím palce k //!
12. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 kde sis nechala takové dny spočítat?
12. črc 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Narazila jsem tady na MK na holčinu, co se živí astrologií a kartami. Je moc sympatická, tak jsem ji požádala.
Rádi bychom páreček - takže teď holčinu. Spočítala mi dle datumu narození a času a partnera, kdy je vhodný den na holčinu a kdy vůbec vhodný den k oplodnění. Už to je nějak zkloubit s ovulací :slight_smile:. Jsem na to zvědavá. Podle karet prý odtěhotním v říjnu, tak uvidíme :slight_smile:. A hodně se podle karet trefila tedy ... a to jsem jí vůbec nic o mne neříkala předem. Důe astrologie třeba vím, že bych v červenci radši otěhotně neměla - riziko potratu nebo, že bych měla otěhotně nejdéle tento nebo příští roka, že pak by mi to několik let nemuselo jít. Záleží samozřejmě také na tom,zda na toto věřiš. á ne 100%, ale něco na tom určitě bude.
13. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Narazila jsem tady na MK na holčinu, co se živí astrologií a kartami. Je moc sympatická, tak jsem ji požádala.
Rádi bychom páreček - takže teď holčinu. Spočítala mi dle datumu narození a času a partnera, kdy je vhodný den na holčinu a kdy vůbec vhodný den k oplodnění. Už to je nějak zkloubit s ovulací emoticon. Jsem na to zvědavá. Podle karet prý odtěhotním v říjnu, tak uvidíme emoticon. A hodně se podle karet trefila tedy ... a to jsem jí vůbec nic o mne neříkala předem. Důe astrologie třeba vím, že bych v červenci radši otěhotně neměla - riziko potratu nebo, že bych měla otěhotně nejdéle tento nebo příští roka, že pak by mi to několik let nemuselo jít. Záleží samozřejmě také na tom,zda na toto věřiš. á ne 100%, ale něco na tom určitě bude.
13. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 a mohla bys mi písnout do IP? v něco věřím, ale myslím si, že se to dá jakýmkoliv krokem v životě ovlivnit, takže to tak nemusí dopadnout :slight_smile: ale ze zajímavosti by mě to zajímalo
13. črc 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Ano, to si přesně taky myslím, že se to dá pak ovlivnit. Tak jsem ráda, že některé věci vím a vím, jak se zachovat třeba. I sama Míša mi to psala, že to tak je. Písnu ti do IP.
13. črc 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta u nás je dnes den D, na ovu testu pořádný kolejnice!!!
15. črc 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, tak nech sa zadarí :slight_smile:
15. črc 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 taky držím palce, ať se zadaří.
Já zatím pořád nic... Ani MS, což bych brala jako pozitivní, ale zřejmě jsem sama, neboť těhotenský test to zatím viděl negativně... Tak uvidíme za pár dní, jak to bude vypadat....
15. črc 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek