• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka Máme zastávku vedle hřiště základní školy a upřímně ... kolikrát když to vidím a poslouchám, tak si říkám, jak z toho dítěte může pak vyrůst hodný a vychovaný člověk, když i přes naši výchovu na něj působí takovéto vlivy? :unamused: Já když třeba vidím ty chlapečky, cca 7-8 let, jak strkají drsně ty holky z houpačky a ještě je titulují hospodářškým zvířetem ... Kde je ta doba, kdy mi spolužák řekl "pitomečku" a já s ním celý rok nepromluvila? :confused: :unamused:
4. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 @verunkaaa a to jste ještě hodně mladé a už vidíte ty rozdíly.. ale to je všechno o výchově, když dáte dítěti dobrý základ, vštípíte mu zásady a zdravé sebevědomí.. a nedovolíte mu se nějak zvlášť se "nudit" tak to ve zdraví přežijete..okolní vlivy byly jsou a budou..
4. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janetoty to je dobře :slight_smile: jj, měla jsem to šouplé o dva týdny.. ve 12tt mi děcko na NT screeningu pořádně proměřil, zjistil, že velikost odpovídá datu početí, ty dva týdny po..
4. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak přece jen ještě odpovím: zásady nám mamka vštěpovala dost, slušné vychování a tak dále. Zpětně říká, že jestli v něčem neudělali trochu chybu, že dneska se moc už nenosí slušnost, ale dravost a široká ramena...a ty já nemám bohužel. Ale hlavně, že jsem slušná...sebevědomá jsem taky nikdy nebyla, od malička "brejlatá šprtka", v tělocviku neschopná, kluci se mi sice líbili, ale co z toho, když neměli zájem a já je nedokázala oslovit v obavě, aby se mi nevysmáli...to sebevědomí trochu přišlo až časem, s laserovou operací očí, shozením 5 kg a s přítelem, nyní již manželem :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak my chceme kluka! :slight_smile: Na jménu se shodneme, byl by to Honzík :wink: Samozřejmě i za holčičku bychom byli rádi, ale zatím (a funguje to na manžela), když mám ovulku, tak mu říkám, že jdeme dělat Honzíka a on jde :slight_smile: :grinning:
4. říj 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunkaaa Krásně se držíš nahoře! To je paráda! :slight_smile: Ještě s testováním počkej, jestli máš LT 13 dnů, tak vydrž aspoň do 13DPO minimálně :slight_smile:
4. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa chápu, já jsem se taky bála, když jsem šla testovat, ale já se bála i pozitivního i negativního výsledku.. :grinning:
@chris_n a kde byste byli o Vánocích? Nějak jsem to nepochopila..
4. říj 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek my chceme taky kluka :slight_smile: U nás nemusím nic říkat, pořád slyším "Jdeme dělat to miminko?" "Když už budemem moct dělat mimino?" "Já už chci to mimino, tak pojď mámo, jdeme na to" a tak podobně :grinning: Myslím, že mimo touhy o malé, ho hlavně strašně baví ta výroba :grinning:
4. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jinak holky, jak jsem Vám včera psala, že mi kontryhel pomohl od špinění...tak prdlajs..včera to bylo špinění, ale bylo jiné, než obvykle..obvykle jsem špinila dohněda, teď to byla krev...a teplota dnes 36,96...no uvidíme, jestli se rozjede dnes..
4. říj 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak snad to budu mít taky tak :wink: a jak pokračuje stavba? nebo přestavujete?
4. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek no uvidíš, a to by Ti kontryhel MS uspíšil nebo posunul? piju ho teď čtvrtým dnem a jak to tak vidím, nevím, jestli jsem udělala dobře..nechci si to celé rovzvrtat :(
@janetoty určitě :slight_smile: jo, my jsme v plném proudu, zrovna řešíme střechu, je tam bordelu až na půdu..hoodně práce před námi :slight_smile:
4. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ale jsou to příjemné starosti ne? taky nás to čeká...
4. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já si ještě teďka pamatuji ty nervy, když jsem tehdy poprvé šla na WC s testem v ruce...chtěla jsem to vzdát předem, úplně jsem se klepala :grinning: Včera poprvé s ovu testem taky bylo podivný šimrání v břiše, co bude...i když tady o "nic" ještě nešlo :slight_smile:
4. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Posunul mi ovulku (pravděpodobně, pila jsem ho první měsíc a předtím jsem si měřila jen 2 cykly, takže nemám ještě moc s čím srovnávat), takže mi prodloužil cyklus...ale ještě nevím, jestli se MS úplně rozjela, dala jsem si ráno před prací tampon, abych to nemusela řešit..takže uvidím ještě, jestli na MS čekám, nebo už ne :slight_smile: Každopádně včera to bylo špinění..
4. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek @mihis My mame pracovni nazev "Arthur", ale jedno je jiste, pokud bude kluk, Arthur to urcite nebude :slight_smile:))
4. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 to moje třídní, když se snažili o mim, tak měli pracovní název Hugo, a prej si na to tak zvykli, že nakonec o tom opravdu přemýšleli, že ho tak pojmenují... nakonec to je Kubík :grinning:
4. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis heh, ja ted zase nechapu souvislost :grinning: sem se nekde zasekla :grinning:
4. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 A proč tedy Arthur, když ho tak nepojmenujete? :slight_smile:
@mihis jo jako že firma už o vánocích možná nebude existovat....
@chris_n Máte už vybraná jména? :slight_smile:
4. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek a kurňa, to se mi moc nehodí..
4. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak tobě to nemusí nic udělat..asi záleží individuálně, jak to na každého působí..proč jsi ho vůbec začala pít? Já se chtěla zbavit špinění..
4. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no psala jsi, že nevíš, jestli tam o Vánocích ještě budete a že už to bude určitě vidět.. Tak se ptám, kde nevíš jestli budete? :grinning:
4. říj 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já chci posílit sliznici, dříve jsem s tímto mívala problémy
4. říj 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak myslím, že na posílení sliznice je kontryhel dobrej, já ji asi mám v pohodě, protože i bez něj jsem měla silnou ms, ale to co jsem měla teď první dva dny, to byl nářez, takže kontryhel už nepiju.. Ale se sliznicí ti určitě pomůže
4. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Vyzkoušej a uvidíš :slight_smile: Jak dlouhý cyklus máš normálně?
4. říj 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek holka bude Magdalenka... Anežka mi neprošla. A u kluka nevíme. Já bych chtěla Matyáše, Štěpána nebo manžel chce Bruna :grinning:
4. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, doufám, že to pomůže..já to mám tak max. 4 dny, ale v plné síle jen 2 dny..na začátku minulého těhotenství mi naměřili jen 7 mm a říkali, že tam asi nic nebude a byl tam :slight_smile:
@pepetousek zkouším, uvidím :slight_smile: normálně 28 dní +-2 dny
4. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis psala jsem ti to pak o zprávu níž. Myslím, že nebude firma existovat.
4. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n mě se Bruno líbí :slight_smile: záleží, jaké máte přijmení.. A není ani tak obvyklé.
4. říj 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek