• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@marketuska áááha... no mě to dává zabrat... dneska jsem zjistila, že mi chutná zelný salaát :slight_smile: to bylo to nejlepší z oběda... a jelikož to byla jen příloha... tak toho bylo málo :frowning2:
4. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jééé to je hezké, to by mi asi taky ukápla slza :slight_smile:
4. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
staci koupit ovulacni testy a mit v pravy cas tatku doma .)
4. říj 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marusek333 no kdyby to bylo tak jednoduché, tak tahle diskuze asi nemá tolik stránek :slight_smile:
4. říj 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak dneska další ovutest a testovací čárka ještě slabší než včera, skoro neviditelná...tak jsem tu ovulku asi fakt prošvihla -ale že by byla o tolik dřív? No nevím....včera jsem měla reálný pocit, že je to to "ono", že se to blíž...ale to by to muselo ukazovat trochu jinak :frowning2:
4. říj 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Moje kolegyně má Nelinku, je to moc hezké jméno :wink:

@ninive211 A kolik jsi DC?
4. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jsem 13/14 DC (nejsem si jistá, jak o počítat, když jsem to dostala kvečeru a jen slabě, pokud to mělo být 1DC, tak jsem 14. den - byla to sobota). Poslední 2 cykly 27 dní
4. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak to už by mohla být :unamused: Já jí mám mezí 15-23DC, díky bohu, že mi to dá vědět na těle, jinak by to byla loterie :grinning: A ty předchozí testy měly stejně silnou tu čárku?
4. říj 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no já právě testovala akorát včera (předtím jsem ho dřív nestihla koupit, ale říkala jsem si, že bych to měla stihnout) a to už ta částka testovací byla slabší než kontrolní, tedy negativní test (řešila jsem to tu včera večer asi o pár stránek dřív), no, tak asi teda proběhla, no, škoda že jsem si jí mršky nevšimla :slight_smile: Dle nějaké ovukalkulačky měla být dneska anebo spíš až zítra...ale nejsme stroje, že, a nefungujeme hold dle kalkulaček.
4. říj 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně od včera píchá u levého vaječníku, tak jsem si koupila ovu test a mám tam slabou čárečku, spíš ducha, myslíte že je po ovu nebo pŕed ovu? Jsem už totiž 23 DC.
4. říj 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ja testovala cca 10 dni a po celou dobu jsem mela ruzne syte ty carky a ani jedna z nich neznamenala, ze by ovu uz byla anebo ze se k mi blizim, takze jeste klidne muze byt za par dni, byt tebou, tak jeste testuji :wink:
4. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jj, ještě mám jeden test, tak zítra :slight_smile: a pak...pak na to prdím...co se má stát, se stane. To bych se z toho musela zbláznit.
4. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hayete Jak máš dlouhé cykly? po ovulaci právě hormon klesá, tak klidně už může být po ovulaci...to je to, co si myslím já, že možná mám taky po...včera duch relativně výrazný, dneska skoro neznatelný. Dělala jsem si teda jen ten obyčejný GS Ovutest (co jsou od toho i ty Mamatesty)
4. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 vybarvila se z toho tenká čárka, ale slabší než kontrolní. Mám pravidelné 28 DC, tak jsem myslela, že už je po plodných dnech....jen to píchání mne nahlodalo. Je tedy možné otěhotnět i teď?
4. říj 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete no jsou ženský, co otěhotní pár dní před MS, i když by to měly být dle spíš "kalkulaček" jasně neplodné dny....ale ta pravděpodobnost otěhotnění je tam podle mě o dost menší. To píchání klidně mohlo být i z něčeho jiného...zkus kdyžtak testovat ještě taky další dny, kam to půjde, jestli bude slábnout nebo sílit :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 u nás probíhá "snažení" minimálně obden, tak snad se jednou trefíme :slight_smile: ale myslím si, že mám teda ovulaci později než tabulky říkají
4. říj 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete Hodně štěstí! U nás se jede "na holčičku", takže jsme se "snažili" prvního, kdy to bylo nejpravděpodobnější - ještě nějakou dobu před pravděpodobnou ovulací. No ale ta nikde, ovu testy negativní, tak můžeme zkoušet dál (četla jsem, že při snažení se na holčičku znamenají dvě silné čárky a tedy pozitivita ovutestu stopku - to se spíš podaří chlapeček). Buď se zpozdila anebo naopak si pospíšila a pak to snažení na holčičku bylo spíše na prd :slight_smile: No uvidíme :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já vloni potratila, takže budu ráda za miminko jakéhokoliv pohlaví ;) držím palec s holčičkou!
4. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete tak já beru i kluka, hlavně když bude zdravej, že jo, to je jasný...ale tu holčičku si prostě oba přejeme víc :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám připojit? :slight_smile: Ještě jsme se aktivně snažit nezačali....já se totiž ke všemu strašně pomalu odhodlávám :wink: Zatím tu tak pročítám různé diskuze a minulý měsíc jsem se snažila měřit bazální teplotu a testovat ovulaci, abych vůbec věděla, jestli to u mě po x letech braní prášků funguje. Tento měsíc bychom to chtěli zkusit už "naostro" , tak bych v tom ráda nebyla sama :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evule1982 Jasně, připoj se :slight_smile: I když v podstatě tedy podle toho, co píšeš, patříš spíš do snažilek podzim/zima 2013 :wink: Ale tady je to "akčnější", řekněme :slight_smile:

(Ty jo, a právě odesílám dvoustý příspěvek do této diskuze! Rekord! :slight_smile: )
4. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 ahojky, jasně že můžeš.. Já teda bazální teplotu neměřím, ale některé kočky tady jo :slight_smile: A už máte nějaké děti nebo to bude vaše první? A ovulace teda probíhá? My teď půjdem do čtvrtého kola snažení a poprvé zkusím ovulační testy, tak uvidíme :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já už mám skoro 900 příspěvků... trochu závislák asi :grinning:
4. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky tys tu přispívala už o dost dřív...já měla asi tak dva příspěvky ještě kdysi v březnu nebo tak...a pak zbytek všechno za poslední měsíc :sunglasses: A od té doby taky závislák. No počkej, až bude tisícovka, to by se mělo oslavit nějak :wink: Nejlépe // :wink:
4. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Jj, mně se to právě taky víc líbilo tady :wink: Mimochodem, pamatuju si tě z beremese. Půjčovala sis totiž šaty ve stejné půjčovně jako já :slight_smile: Jinak gratulace ke dvoustému příspěvku :wink:
4. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 Jé, to je super :slight_smile: A už si tě umím přiřadit :slight_smile: Máš totiž fotky na FB stránkách salonu, že? Móóc nádherné fotky, úžasný fotograf, fakt!
4. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Žádné dítě ještě nemáme, tohle by měla být premiéra. Vzhledem k mému věku by už bylo na čase :slight_smile: Jinak ovulace vypadá, že proběhla (na testu i podle teplot), tak snad aspoň první předpoklad k úspěchu. Když to tady tak ale čtu, tak mi to přijde téměř zázrak, že někdo otěhotni (tolik faktorů, co to ovlivňuje). Ty testy určitě vyzkoušej. A držim palce! :slight_smile:
4. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Díky za pochvalu! :slight_smile: Koukám, že tam taky jsi....s deštníčkem :slight_smile: Mělas moc pěkný šaty!
4. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Je to docela sranda, jak hodně holek přejde z beremka na modryho koníka :wink: Mají to dobře vymyšlený :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 Jj, měly jsme stejný paraplíčko :slight_smile: Děkuji, byly super, bála jsem se, že budou těžký, ale nakonec vůbec, vydržela jsem v nich do rána....Paulina best ever! Jestli se mi něco povedlo, tak to byl výběr salonu a sv.šatů!
4. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek