• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 Takhle vypadaly mé ovutesty tento cyklus (dělala jsem jich víc, ale jen tyto kolem ovulace vyfotila)..ten předposlední je pozitivní, den předtím jsem věděla, že to brzy příjde...jinak to bylo jednou slabá čárka, jednou sněhobílo...takže to nešlo "postupně" to zesílení..
4. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Ještě je tu jedna stránka, přímo pro Brňačky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/prvosnazilky-v-brne-2013/ Jsem objevila včera...
4. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Díky! No já ten včerejší měla asi jako tvůj třetí a dnešní jako tvůj druhej (tedy skoro nic, ale proti světlu tam je něco vidět)
4. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jj, souhlasím, dobrá volba :slight_smile: A od kdy se snažíte o mimčo vy? Mihis říká, že ji čeká čtvté kolo, tak ať vím jak jsem pozadu :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 My vlastně pořádně teprve první kolo, minulý měsíc jsme se nechránili spíš až v té druhé půlce cyklu. Řekli jsme si, že až po svatebce...
4. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Já myslela, že to má postupně sílit, ale tento cyklus jsem si potvrdila, že to tak opravdu není :slight_smile: Ovulovala jsem až někdy kolem 18DC, takže těch testů jsem udělala spoustu a bylo to různě..ale když už byla, tak světlounká..takže střídavě světlounká, nebo žádná..a až vypadala jako ta má 3-4, tak jsem věděla, že to příjde :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 většina holek je tu od 1- po cca 4 cykly snažení myslím. No a mě už se to netýká :grinning:
4. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Šťastná to žena...a doufám, že sem hezky kašleš těhu bacily a nakazíš brzy ostatní :wink:
4. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 každý den :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 díky, tobě taky držím palce :slight_smile: taky mi to přijde jako malý zázrak.. kolikrát sex při ovulaci a stejně nic :-/ Asi nejdůležitější je ta psychika, takže nemyslet na to a ono se to povede, i když sama nevím, jak to udělat a nemyslet na to.. :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak to moc gratuluju, že už nepatříš do tématu! :wink:
4. říj 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek no já jsem na svoje testy zvědavá tenhle měsíc, budu jich mít jen sedum, tak asi zkusím testovat spíš podle bolestí... aspoň budu pro příště vědět, jestli to jsou ovulační bolesti
@ninive211
4. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no zatím jste holka nikoho moc nenakazili a to jste na nás tři s @janenoty a @jenyska4 :grinning:
4. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis No, já bych samozřejmě taky chtěla, aby to vyšlo, protože kdyby se nedařilo, tak bych asi byla dost ve stresu, ale na druhou stranu z toho všeho mám i hroznej strach.... Proto mi taky tak dlouho trvalo odhodlat se k tomu.
4. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 My máme rok od vysazení HA, ze začátku jsme si dávali ještě pozor..od ledna tohoto roku jsme tomu dali volný průběh, žádný stres, žádné počítání, testování...ale oba jsme byli nemocní (zánět močáku, ATB)..takže to byly 2 cykly v čudu :wink: od července tohoto roku měřím BT a dělám ovutesty, cíleně 2 cykly jsme se snažili (červenec, srpen), zářijový cyklus mám prozměnu opět ATB na boreliozu...takže u mě těžko říct, jak dlouho se snažíme :wink:
4. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no právě, já měla včera večer takový píchání, i časově by to odpovídalo (prý že to píchání je ještě před samotnou ovu :-O) a ono na testech nic...tak buď jsem opravdu začala testovat příliš pozdě a test to už nezaznamenal (test asi tedy zaznamená blížící se ovulaci, ale právě probíhající už má zase slabou /) anebo prostě ještě nebyla a to píchání bylo něco jinýho...hlen by ale taky celkem odpovídal ovulaci, tak já už nevím...
4. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 já jsem se taky bála že budu ve stresu, u minulé ms mi uképla slza, u téhle jsem byla ráda, že přišla.. Bála jsem se cysty a teď jsem úplně v klidu, až nečekaně, doufám, že mi to vydrží celý cyklus :grinning:
4. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
V úterý jdu na gyndu, ať nás pošle na testy...hormonální profil, spermiogram a nevím, co ještě...pro jistotu...kdyby bylo vše OK, je to pro psychiku lepší to vědět a už to nechat jen náhodě...než doufat, že je vše OK..
4. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 možná špatná sada testů.. to se taky může stát :-/ nebo nevím, jsem zvědavá na svoje testy, no už aby to bylo :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Já jednou ovulaci nechytla...večer byla docela silná ta druhá čárka, ale ještě to nebyl pozitivní test...druhý den večer už bylo po....takže když už mám skoro pozitivní test, tak pak druhý den testuju ráno, takže po 12h, ne po 24h...a to bývá pozitivní :slight_smile: Ono ten LH vyroste strašně rychle a taky rychle klesne...
4. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já tady to nechávám na leden, jak půjdu na prohlídku tak si vezmu doporučení pro manžela na spermio, chce jít sám, takže jsem ráda a uvidíme, jak to dopadne..
4. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Jak to popisuješ, tak podle toho cíleného snažení to není moc dlouho :slight_smile: A vychází ti ovulace stejně podle testů a teplot? Já jsem si tento měsíc dělala ovu testy a D12 jsem ho měla lehce pozitivní, D13 výrazně a D14 už vůbec. Podle teploty mi to ale vychází na ten D14, kdy už ten test byl negativni.
4. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no jsou to ty obyč GS Ovutesty za 39 Kč, ještě mám jeden, uvidím, co ukáže zítra
4. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 no právě ale ten ovu test má ukazovat, že ovu se blíží a že bude v příštích 24-48 hodinách :wink: tzn. že první slabší test po pozitivním (silném) ovu testu by měla být asi právě ta probíhající ovulka...aspoň co jsem tak nějak z toho všeho pochopila...snad správně a nemystifikuju nějak....
4. říj 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak to je dobře ,že jsi byla v klidu.Tak snad ti to vydrží a pak už nebudeš mít důvod se nervovat :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 Je to tak, jak říká @ninive211...ovu test ti říká, že ovulka bude, bazální teplota ti řekne, kdy byla...od pozitivního testu by měla ovulka nastat do 48h...a ovulka je poslední den nízkých teplot...u mě to odpovídá :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evule1982 Svým způsobem se cíleně s testy snažíme 2 cykly a volný průběh bez hlídání asi 4 cykly...na ta různá vyšetření se stejně čeká docela dlouho, takže i když dostanu doporučení od doktorky teď v úterý, tak si myslím, že dřív, jak za 2 měsíce tam stejně nepůjdeme, takže nějaké snaženíčko ještě stihneme :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Taky si myslím, že test říká, že se blíží ovu....u mě to vypadá, že ovu je v den, kdy už test je negativni. Ale to je asi jedno ten jeden den. Snažit se budem od první známky pozitivního tesu a uvidíme...
4. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Snad už tam v lednu půjdeš z jiného důvodu, než pro doporučení na vyšetření :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Bylo by to krásné, ale raději budu počítat s tím, že tam půjdu na preventivku :slight_smile: Ale děkuju :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek