• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 To máš asi pravdu, že jsi to prošvihla, když už byl slabý test, ale ovu jsi klidně mohla mít. Jak píšeš o tom píchání, tak mě taky každý měsíc pobolívá v oblasti vaječníku(pravý ale výrazněji) a tento měsíc to na den přesně odpovídalo pozitivnímu testu, tudiž taky ještě před ovulací. Ale zatím nemám reprezentativní vzorek, abych věděla, že to bude pravidlo :wink: Jsem zvědavá tento měsíc.
4. říj 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evule1982 no já si včerejší test dělala někdy v 7 večer a po osmé mě začlo píchat...tak teoreticky už mohl ten test zaznamenat pokles toho hormonu??? Že by? Protože hlen mám teďka hodně tekutej a průsvitnej (a sperma to fakt není :slight_smile: ) Jo a perlička: chtěla jsem teďka muže odvábit od PC hry, tak ho jen tak lehce svádím a on na to "Proboha ženo, co to děláš, vždyť víš, že teď ne, že nechceme kluka...!" No comment. To bude náročný, tohleto...
4. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ninive211 Těžko říct....pokud ti to teď nevyjde, tak bych zkusila příští měsíc testovat dřív, abys nepropásla začátek. Jinak to je docela vtipný s tvým mužem :wink: Ten můj by zas udělal cokoli, aby to byl kluk :wink:
4. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@evule1982 Mi to přijde na kluka jednodušší - prostě sexovat často a hlavně v době ovulace, čím čerstvější spermijky, tím prý líp :slight_smile:
4. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Jj, na holku je těžší načasování :wink: Já bych chtěla spíš holku a muž kluka, takže to necháme osudu :wink:
4. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy jste se zase rozjely, člověk tu pár hodin není a dočítám 3 stránky...já na vás kašlu ty bacily taky pořád :grinning:
4. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janetoty Když nečteš průběžně, tak skoro není šance, co ? :grinning:
4. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pepetousek přesně tak, ale to jsem ještě ve 4 četla, no jo 5 hodin a hromada ženských :grinning:
4. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evule1982 jinak i já zdravím, částečně sem už nepatřím, ale vše se dozvím až 15. :wink:
4. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 @pepetousek @hayete jakákoliv čárka na ovu testu, která je slabší než kontrolní značí, že to je negativní a ani když Ti to sílí, tak to nemusí (ale i může) značit, že by se OVU blížila. :wink: Jak už se to psalo, LH hormon máme v těle pořád, jen před OVU je nejvyšší a tak se Ti na testu čárka vybarví stejně silně. :slight_smile: Poté zpravidla do 48 hodin OVU přijde. Já už měla dávno po OVu a čárky jsem měla taky pořád různě silné .. Ovu testy jsou určitě dobrá věc, ale řekla bych, že je to spíš pro ty, které mají OVU pravidelně + - a hlavně mají i víceméně pravidelný cyklus. Já mám OVU mezi 15-23 DC .. To bych se utestovala :grinning: Jo a to, že OVU testy, které jsou pozitivní okolo 28DC a více, ukazují většinou těhu, je známá věc :wink:
5. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek http://www.fertilityfriend.com/home/43707c držím se, zatím ... Ale už mě ani nebolí podbřišek nic, takže brzy bude pád :frowning2:
5. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa To tak přece vůbec nemusí být!!! Vydrž...když máš 13dnů LT, tak to bereš tak, že 13ctý den dostaneš MS, tj. zítra, nebo až jakoby ten 14ctý den dostaneš MS? Fakt máš nádherný grafík..míváš je vždy takové? :slight_smile: Držím pěsti!!! Já mám dnes 1DC, MS se rozjela naplno až dnes, předchozí 2 dny jsem jen špinila :unamused: Takže kontryhel mi od špinění nepomohl, jen mi prodloužil cyklus..musím ještě popřemýšlet, jestli ho mám ještě tento cyklus pít, říká se, že je účinný až ten druhý měsíc..
5. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Ty špiníš před MS? Já teď totiž nevím, jestli bych do FF raději neměla zaznačit, že to byla MS už předevčírem, ale light..kdydbych to nechala na dnešku, tak jsem to dostala 16ctý den LT! Pád teploty jsem totiž měla předevčírem...jak bys to udělala ty? http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40
5. říj 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek Já to předtím napsala blbě. 13 den to dostanu, takže luteálku mám 12. Takže dnes bych měla mít už pokles, ale občas se stane, že ho mám až v den MS. Já to tak nemám, špinim jen třeba hodinu a pak se to rozjede, ale být tebou, tak to asi poznačím, jen jako že to bylo slabé.

Jinak, poslední dva dny jsme se s chlapem tak strašně pohádali a tolik slziček bylo, že si snad i přeji, aby to nevyšlo. Nějak jsem ztratila tu jistotu, že bychom byli dobrá rodina. ... :frowning2: :cry:
5. říj 2013 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa to se mi stalo minulý měsíc, tak mě vytočil a tak jsme se chytli.. Měli jsme tři dny tichou domácnost! To je zatím naše maximum.. a v tu chvíli jsem si taky říkala, že bude jen dobře, když to nevyjde.. Ale za pár dní zase vysvitlo sluníčko a všechno je v pořádku, takže i když nevím, co bylo příčinou vaší hádky, nevěš hlavu :slight_smile: občas je potřeba vyčistit vzduch a bez občasných hádek by to asi nešlo. Takže si hezky přej, aby to vyšlo, protože za pár dnů bys toho litovala.. Neboj, zase se to srovná :slight_smile: Držím palce, ať je to co nejdřív a teplota ať zůstane tam, kde je :slight_smile:
5. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak hlásím,že stále nic....včera večer jsem akorát měla docela bolesti na vaječníku...spíš mi to přišlo jak ovulka,tak snad to neni cysta...testy jsem dnes koupila, tak uvidíme, jak dlouho ještě vydržíme :slight_smile:
5. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jak jste řešily jména, tak mi pro kluka máme určitě - no zatim určitě Lukáše, na tom jsme se shodli celkem rychle a holčička to bude horší, já bych chtěla Emu, Aničku, Ellu..ale to se manželovi nelíbí, tak asi Eva. Měli jsme vybranou Elišku, ale předběhla nás sestřenice... :frowning2:
5. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen já být tebou, už bych asi radši testnula...když bude negativní a pořád nic, tak po 2 dnech znovu a pak radši brnknout Dr. (pokud by to bylo dýl jak těch 38-40 dní)
5. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Tak já jsem dnes teprv 33DC tak to neni zas tak dlouho...,ale testnu se, jen na to chci trochu klid a to zatim neni moc možný :frowning2:
5. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis dekuju, ja vim, ze neni vse jen zle, ale tohle byla hadka, kde se nejednalo o nejake prkotiny, ale o dost zasadni veci... Dost mi to otevrelo oci :frowning2:
5. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Tak zítra uvidíme, jaká bude teplotka :slight_smile: Teď ale nevím, jestli Ti mám přát, aby to vyšlo, nebo nevyšlo, podle toho, co píšeš :frowning2: Nemáte nějak před svatbou?
5. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek podle toho, co mi rekl, tak spis pred rozchodem .... :-\
5. říj 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa To snad neeee!!! Někdy lidi v zápalu vzteku řeknou věci, které ani tak nemyslí a pak je to hrozně mrzí..prostě jen v danou chvíli chtějí ublížit, ale přeženou to...pak se to těžko bere zpět, v tom druhém to hlodá, mrzí ho to :frowning2:
5. říj 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Ájé :frowning2: Proboha, to snad nee...snad se to nějak urovná...
5. říj 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud je clovek zdravi "oba" a uz maji deti tak proc by to melo byt slozite...staci se trefit do plodnych dnu ,ktery trva pouze 48 hodin.Ja mela ovu hned po menstruaci,ne jak ma byt uprostred cyklu,takze bacha na to.Take podle bazalni teploty se to da zjistit a jine....
5. říj 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa držím palec ať se vše urovná, život je někdy jako telenovela
5. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky já se hlásím s novinkami: bohužel se momentálně řadím mezi čekatelky na snažení... :cry: :cry: :cry:
5. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty jak to???? :astonished:
5. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty ježiš, copak se stalo???
5. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
5. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek