• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@janetoty je mi to moc líto....
:frowning2:
5. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Jak to? Co se stalo? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě si to prcek rozmyslel a dneska odešel...
@chris_n
@ninive211
@pepetousek
5. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle
@lucija76 no jo asi se opravdu nevyvíjel...
5. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty moc mě to mrzí :frowning2:
5. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n děkuju, snad to brzo přebolí :cry:
5. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty držím palce, a přeju spousty sil... určitě se brzy zadaří a bude zdravé a silné :wink:
5. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n děkuju, jen ještě nevím, kdy bude povoleno další snažení...
5. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty asi podle toho, jak se ti podaří fyzicky se z toho dostat :wink: tak snad to půjde rychle
5. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty :frowning2: Luci, je mi to moc líto :cry: Jak dlouho si musíte dát do dalšího snaženíčka pauzu? Dnešek je nějaký divný den, samé špatné zprávy...Asi to tak muselo být..ať to brzy přebolí!
5. říj 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@pepetousek za 2 týdny mám jít na kontrolu jestli je vše ok a pak se uvidí, nesmím na to moc myslet...máš pravdu, je blbej den, kamarádce potratila i sestra
5. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Asi to tak snadno z hlavy vypustit nepůjde, ale rozhodně se o to pokusit musíš...zkus se nějak zaměstnat...třeba nějaké cvičení nebo tak..a hlavně se nestresovat dopředu z kontroly!!! Pokud dopadne dobře, byl by to jen zbytečný stres, který by ti mohl ještě přihoršit..
5. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Je mi to moc líto, Luci! :frowning2: Asi to tak mělo být...posílám<3, ať to brzy přebolí.
5. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty Tak to je blby, je mi to moc lito :frowning2: Drzim palce at jsi brzy v poradku!

@verunkaaa Jejda, snad se to u vas brzy srovna :fearful: To jsou novinky dneska..
5. říj 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@ninive211 holky děkuju, je to zvláštní najednou nic necítit...nebudu se stresovat, hold nebude mimčo májové, ale nějaké pozdější :rolling_eyes:
5. říj 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Veru, grafík vypadá nadějně! :slight_smile: Kdy plánuješ testovat?
6. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ja vim, ale todle nebylo v afektu ... Dneska si promluvime, bud se hodi do klidu a uvedomi si co doma ma a nebo bude lepsi, kdyz si kazdy pujdeme svoji cestou. Vikend jsme prozili kazdy sam a ja skoro nespala .. Je mi zle, z nervu :frowning2: a teplota se mi dnes zvysila,MS nikde :frowning2:

@janetoty moc me to mrzi, snad Vam to povoli co nejdrive a budete se moci zase brzy snazit :frowning2: drzim moc palecky ..
6. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Abych rekla pravdu, ani se mi toho nechce. :unamused: Takze to odlozim alespon do utery, mam najednou z pozitivniho vysledku strach.
6. říj 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Chápu, že se ti do toho nechce..já to měla minulý cyklus podobně, po ovulce jsem se nemohla dočkat, až budu testovat, a když už to šlo, najednou jsem byla trpělivá a nechtělo se mi do toho...a u tebe to navíc ovlivňuje tvá situace s přítelem :cry: Takže jak to s Vámi dopadne, má v rukou přítel? Neměl by však o případném těhotenství vědět?
6. říj 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa chápu, že se ti do testování nechce, ale tím spíš, jaká je u vás situace... tak bych testovala.

JInak holky, ja zase začala nějak víc špinit... ach jo :-/ ve čtvrtek na kontrolu, tak snad se to uklidní.
6. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Presne tak. Uvidime, co z toho dnes vzejde ... To vis, ze bych mu to rekla, ale az potom,co se tohle mezi nami nejak vyresi, nechci, aby tim byl ovlivnen.
6. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne holky, od včereješka jsem tady nebyla a nemůžu věřit vlastním očím.. :frowning2:
@janetoty Je mi to líto kočko, tady jsou asi všechny rady drahé, tak přeji hodně sil a zkus se soustředit na školu, uvidíš, že to pak půjde samo..

@verunkaaa držím palce, ať se přítel probere a začne se chovat normálně... S testováním tě naprosto chápu, jak psala už předtím, když jsme spolu nemluvili, tak se mi taky nechtělo testovat.. už jenom proto, aby to nevěděl, nechtěla jsem, aby se mnou zůstaval jen kvůli případnému těhotenství. U nás to sice nebylo teď tak vážné, ale za těch 9 let už mockrát ano, ale vždy jsme to nějak vyřešili.. Moc na tebe myslím, aby všechno dopadlo dobře a můžete se s přítelem radovat z miminka
@chris_n tak hlavně klidový režim! Lehnout a nic nedělat :slight_smile: nechceš si zajít dřív pokud špinění nepřestane?
6. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis uvidím... ach jo.
6. říj 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jééé tak to mě moc mrzí :frowning2: , držím pěstičky, ať se zadaří co nejdřív
6. říj 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera teda nic moc zprávy... :frowning2: :angry:
6. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ale včera jsem mluvila s kamarádkou, co rodila před měsícem a říkala, že špinila celé těhotenství, takže klid.. Jo a taky rodila cířem a říkala, že to bylo super, bez bolestí, jizvu cítila týden a už nikdy jinak. To jsem taky nikdy neslyšela, že by byl někdo tak nadšený z porodu :slight_smile:
6. říj 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to byl nějakej den blbec...:frowning2: Mně se včera večer rozjela pekelná rýma a to dnes odpoledne máme s MM zamluvenou saunu. Vyhrála jsem volný vstupy v tombole na Dni otevřených dveří a je to časově omezené...nějak se mi tam ani moc nechce, pokud se náhodou před pár dní třeba zadařilo, jestli by to tomu neublížilo...každopádně přehánět to nemíním.
6. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Zajdi si na kontrolu driv, aspon budes vedet, ze je vse ok a budes moct byt v klidu.

@verunkaaa Ach jo, ti chlapi :angry: Tak snad to dobre dopadne!
6. říj 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuju, dam vedet, jak to dopadlo. Prave jsem u tchyne a ta mi taky radi raznej rez a rika, ze ji mrzi, ze se takto chova, ze takhle ztrati nejlepsi zenskou, kterou by kdy mohl mit. :slight_smile: jsem rada, ze v tom nestoji jeho rodina slepe za nim, i kdyz na veci to nic nemeni, vyresit si to musime my dva.
6. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek