• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@verunkaaa To čumím, hodně rozumná tchýně...samozřejmě nevím, jaké povahy je vaše rozepře...v některých ohledech při sobě ženský stojí víc, i když tam není to biologické pouto matky. Držím palce, ať se umoudří a radikální řez být nemusí...:wink:
6. říj 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jak je po víkendu? Chlap mi vypadl na fotbal, tak už jsem dala vyprat druhou pračku, trochu porovnala, převlékla postele a teď kafíčkuju u koníka a držím palce @verunkaaa, ať všechno dobře dopadne... Co vy ostatní? Jak jste si víkend užili? Mě se taaak nechce do práce zítra :-/ Ale vypadá to, že mrcha se konečně rozhodla skončit, tak asi ode dneška nejpozději od zítřka můžeme začít svištět :slight_smile:
6. říj 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, tak jsem se teď přihlásila, přečetla si, co se za víkend stalo a nestačím se divit :unamused:
@janetoty je mi moc líto, co se přihodilo..zřejmě těhotenství nebylo prosperující, takže to příroda takhle zařídila..přeji Ti, ať se z toho brzy dostaneš
@verunkaaa chápu, že teď je to pro vás stresující..hlavně si vše pořešte, komunikujte, vyříkejte si co vás trápí..v takové situaci věřím, že se Ti do testování nechce..
6. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka a co ty? Svištěli jste podstivě přes víkend? :slight_smile: Byli jste na baráčku?
6. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: ano, "svištěli" :slight_smile: jsme tento víkend bez prcka, tak si to užíváme..sice je ještě brzo, ale i tak nás to baví :sunglasses: :grinning:
teda Ty máš tu mrchu pořádně dlouhou, já jsem skončila v úterý..
jsme na baráku, něco jsem tu pokutila, zasadila česnek a teď se cpu hřibama a procvičuju si angličtinu..koukám na první tři díly 7. série BigBang Theory :wink:
dneska jsi nešla na fotbal povzbuzovat mužíčka? :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis dala jsem do provozu novou pračku a hned jsem nas.... :grinning: programy, co jsou na dostatečný množství náplně, tak jsou na dvě a půl hodiny... a ty kratší jsou na poloviční nápln... bych se z toho po... chtela jsem dát sušit prádlo ven, ale uz to asi nestihnu :-/
6. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no mívám ji tak 6 dní... :-/ mužíček dnes nehraje, má nějaké špatné vazy v koleni, ale jel s malochama - trénuje žáky s tchánem, na zápasy jezdí teda většinou tchán, ale ten je dnes v práci, tak vyrazil s malochama manžel :slight_smile: U nás je taky určitě čas do ovulace tak 14 dní, ale už se nemůžu dočkat, po týdnu bez.. :slight_smile: A hlavně tento měsíc nebudu nic hlídat, tak budem svištět jak bude chuť (takže asi pořád) :grinning: jen jestli mi chrisn pošle ty testy, tak při bolestech zkusím testnout, abych věděla, jestli jsou ovulační a pak už nemusím řešit vůbec nic :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n já peru taky na dlouhé programy.. Mě přijde, že ty krátké to nevyperou dobře.. Sušák už mám plnej, tak s poslední várkou asi počkám do zítřka.. Už teď toho je na praní tolik, že nevím, co budu dělat s prckem :grinning:
6. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja na staré pračce to měla na hodinu a půl, nacpala jsem ji vzdy plnou a bylo to v pohodě. Tahle má ty osmikilové programy na 3 hodiny, to za den moc nevyperu, když se dávala ještě várka bez prádla, kvůli záběhu :_/
6. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis budes muset pravidelně, já to vzdycky nechám být a tak to dopadá :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já vždycky peru, až mám prádlo na plnou pračku, ale teď k tomu ještě to ložní.. no hold dneska dvě várky, zítra třetí a vyžehlit ten dnešek, už se moc těším na zítřejší parádní program :grinning:
6. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja nežehlím :slight_smile: a prádla tu mám tak na 4 pračky. Co jsem koukala do seznamu programů, tak je tam nějaký běžný program denní, kratší... a ten je na max. 5 kilo myslím
6. říj 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo to si psala s tím nežehlením.. já teda žehlím, neumím to vytřepat tak, aby to po uschnutí bylo použitelné :slight_smile: A jak se bydlí v novém?
6. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jde to :slight_smile: ja to vyndám z pračky, protřepu a pověsím na ramínka... a je hotovo :wink:
6. říj 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak to jo, mají pěkný koníček, věnovat se dětem :slight_smile: když vidím, jak můj malý má svého trenéra rád, poslouchá ho na slovo, prostě autorita
to je dobře, že to tento měsíc neřešíte..já su taky nějaká vyklidněná, už to kašlu, minulý měsíc jsem se stresovala a stálo to za prd..

@chris_n taky mi pračka pere přes dvě hodiny, na kratší dobu to ani nezapínám, snad jen když mám v létě trička jen zpocená, tak to nechám na půl hoďku přečváchnout..
6. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se vam vratila z dovolenky... no teda ten 30 stupnovy rozdil byl pro me celkem sok :frowning2: a už lezim nachlazena.... :frowning2: takze tento cyklus jsem propasla tak uz aby byl další. ... zbyl tu vubec ještě někdo se mnou kdo se furt snazi ????
6. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no přečti si to pár stran zpětně, v podstatě jsme tu snad jen dvě těhu místo tří
6. říj 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdá se mi to nebo jste všechny otěhotněly nějak hrozně rychle? :slight_smile: Ptám se proto, že zvažujeme snažení od příštího léta, tak abych měla nějakou představu, jak dlouho nám to může trvat (i když samozřejmě počítám s tím, že je to u každého jinak) :wink:
6. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka @eeen holky děkuju, uvidím co bude dál...
@mihis

@verunkaaa tobě přeju ať se to vyřeší tak, abys byla spokojená
6. říj 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n stihly jste napsat prez 40 stran co jsem tu nebyla to je nemozne :slight_smile:
6. říj 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka snažíme se všichni, kromě chris a jenysky.. a čekáme co Verunka, která to teď má ještě doma nějaké těžké.. JInak vše při starém. My takyzačínáme další cyklus - čtvrtý, tak už se těším :slight_smile: A jak bylo na dovolené?
6. říj 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sari_nka přesně tak, u každého to je jinak, někdo napoprvé, někdo za tři měsíce a většina z nás ještě neví, kdy se to povede, takže v tomhle ti asi moc neporadíme :wink:
6. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis na dovolene super , teplicko, pohoda , cestování .... jen ted se nemuzu vzpamazovat a zítra do Te prace se mi fakt nechce a hlavně za zima. ... :frowning2: ach jo
6. říj 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vím že jste tu nektera dávala nějaký odkaz na aplikace do mobilu jak se to jmemovalo ???
6. říj 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sari_nka tady právě moc těhotných není :grinning:
6. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka womanlog
6. říj 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n díky moc :slight_smile:
6. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@mihis
@janetoty Děkuju holky, dneska to bylo fakt na Lexaurin. Večer jdeme na koncert, tak snad přijdu na jiné myšlenky ... :unamused:
6. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa No vyříkali jste si to aspoň? Užij si koncert kočko :slight_smile:
6. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa kdy bude promluva?
6. říj 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek