• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis grrr, ted jsem se tu zase nas.... ale tak to je tím, že se zapojuju do takových ošemetných témat. Už to dělat nebudu
6. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n co jeee? :slight_smile: kdo tě nas**l?
6. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A že vím kam a kdo ? :wink: :grinning:
6. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest určitě víš, když si mi to lajkovala :grinning:
6. říj 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis no nevím,jestli to tu uplně rozebírat, abych pak nebyla vyslaná na hanbu. Ale zastala jsem se jedné uživatelky v názoru na dítě a postižení.
6. říj 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n pošli odkaz do IP, ráda se přidám a podpořím tě :slight_smile:
6. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@mihis jojo, někdy pouštět se do "citlivých" témat je fakt ošemetné...třeba na beremku "svatba a peníze"...věčné téma - když jsem tak upřímně napsala, že jsem samozřejmě čekala, že mi naši přispějí (a přispěli) a že jsem ale od ostatních svatebčanů čekala trochu štědřejší příspěvky, tak se tam na mě sesypalo stádo strašně samostatnejch a hrdejch nevěst, že přece "svatba se nedělá pro peníze!!!" (přitom jsem jen vyjádřila názor, že jsem něco dostala, ale čekala jsem prostě víc, že mi to přišlo, jako by se někteří přišli jen "nažrat" a dali teda to pětikilo, aby se neřeklo)...a tak pořád dokola. Taky na MK se radši zatím do ošemetných diskuzí nepouštím ještě vůbec, nebo bych byla brzy určitě narčena, že nemám co mít svůj názor, když přece ještě nemám děti a tedy nevím, jak to chodí, ale zato ONY porodily, a tím spolkly všechnu moudrost světa :-<
6. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n taky mi pošli odkaz, ráda si to počtu :slight_smile:
6. říj 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 hele u těch témat a beremku mi přišlo, že tak mluví hlavně budoucí nevěsty. Já ten názor měla částečně taky přes svatbou, ale pak byla ráda za každou korunu a u některých, kde jsem ani nevedela, jestli neco dali, tak me to dost mrzelo.
6. říj 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Takže už máte po promluvě??? Takže dobrý, když následuje koncert? :slight_smile:
6. říj 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak jsem také přispěla svou troškou do mlýna :wink: ...mě ukamenují :grinning: , ale co, říkám co si myslím a za čím stojím :slight_smile:
6. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak z píchnutí u vaječníku se vyklubala menstruace :( po 24DC, další pravděpodobnou ovulaci budu pracovně v zahraničí, no to se mi to ale oddaluje :( Dnes mi to přišlo hrozně líto a zrovna kolem samé děti a těhotné...tak doufám, že jste měly krásný víkend aspoň vy :slight_smile:
6. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, absolutně vás tady nestíhám a to nemluvě o čtení :grinning: ale tak jednou za týden za dva přispěju aspon jeden příspevěk :grinning: jiank hlásím, že ATB jsem dojedla ve středu ráno... Mrcha zatím nikde a to je dnes už 38DC :slight_smile:) to je sice fajn jenže já mám norálně cykly i po utrogestanu tak 34,33.... tak uvidíme... :slight_smile: zítra zavolán na gyndu a objednám se...
6. říj 2013 v 19:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, u nas docela v pohode vikend, hlavne dodrzela jsem sve sportovni predsevzeti, tak jsem rada.
Je u nas krasne babi leto, posilam vam trosku slunicka :dizzy_face:
6. říj 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takovou chuť se testnout, ale chci mít na to klid a to tu opravdu nemám...a asi by to teď večer bylo zbytečný..., mám strach,že to spíš bude nějakej gyn. problém, protože mi pořád píchá na vaječníkách, spíš jak popisujete ovulaci... :frowning2:
6. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen testni ráno a uvidíš :slight_smile: budu držet palce, aby byly // .. Mě teda píchalo v podbříšku a ms přišla, jen se zpožděním, ale některé holky tu psaly, že to měly v těhotenství, tak držím pěsti :slight_smile:
@lucija76 u nás bylo taky vyjímečně krásně :slight_smile: škoda že už je zítra pondělí...
@chris_n
@sweetest
@ninive211 v té diskuzi jsou samé krávy, to není na mě, by mi zase naběhla žíla.. :grinning: ještě že tady jsme se sešly normální baby, jinak bych na koníka asi zanevřela :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mihis :grinning: :grinning: Klasika, jedna o voze a druhá o koze :wink:
6. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetest
@mihis a pak z toho vznikají takový diskuze...já jsem teda přispěla částečně alespoň i k tomu úvodnímu příspěvku...protože to bylo to, proč ta diskuze byla založená
6. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, jak budu stíhat, vstávám už v 4.50 :frowning2:, já taky nechci pondělí, ten víkend vždycky uteče tak rychle...ale jen 4dny a pak hurá ta Paříž :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen Paříž závidím :slight_smile: Já jsem nakonec našla nějaký náhradní zájezd, tak uvidíme...byla jsem z toho fakt docela špatná ve čtvrtek. Doufám, že tentokrát to klapne, zatím mám jen zaslanou rezervačku
6. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo zatím si netestovala? já jsem dnes teprv 34DC,ale minulý cyklus jsem měla 28DC a teď je to teprve druhý od vysazení HA,takže těžko říct, co a kdy se z toho vyklube...
6. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No, myslím, že kdyby se občas dívky/ženy/dámy zamyslely zda má cenu se ptát Xaverova ( MK)na věc, kterou stejně můžou a musí vyřešit samy s partnerem, rodinou apod.,nevznikaly by tyto nesmyslné debaty o ho*ně :wink:
6. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No vždyť se taky dočkáš :slight_smile:, tak nemusíš závidět....náhradní teda taky do Paříže? Jste mohli jet s náma :slight_smile:
@eeen Jeee, ze by? :dizzy_face: Zkus test zitra, treba to tam bude :wink:
@lucija76 Jak jsem psala, uvidíme, jak budu stíhat...já hlavně naivně myslela, že počůrám papírek a je to :slight_smile: a ono to po mně chce,abych čůrala do kelímku...jsem holt začátečník :slight_smile: :grinning:
6. říj 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen ne e ještě jsem netestovala a asi ani nebudu.. má to na mě špatný vliv vždy když vidím jen \ :( tak vydržím ...
6. říj 2013 v 19:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jasně že Paříž :slight_smile: no nemohla bych teďka kvůli práci, do 24. máme fofry, DPH a tak...pak je větší klídek,tak můžu vyrazit
6. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo tak držím pěsti ať jsou // :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo 38DC už je hodně...radši bych testnula :wink:
6. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak hlavně že jste něco našli... :slight_smile: , já mám jen strach z počasí, kamarádka tam byla před týdnem a říkala, že měli hroznou zimu, pršelo a hroznej vítr :frowning2:
6. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek