• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen Neděs mě! Jako nedělám si iluze, že bude 20 stupňů, ale sníh by třeba jako fakt být ještě nemusel..a déšť bych si taky ráda odpustila.
6. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no já taky doufám,že bude tak nějak hezky...
6. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Přivstaň si o 10 min dřív a testni ráno :slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 stejně si myslím, že to brzdí ty ATB :slight_smile: zítra volám doktorce chci to slyšet od ní jak to vyšlo.... doufám, že jooooooooooo .))))
6. říj 2013 ve 20:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no úplně hrozné to není,tak uvidíme...,akorát ty přeháňky by být nemusely a trošku tepleji...
6. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Koukala jsem ze hlasi dest, ale docela teplo 17-18st pres den :wink:
6. říj 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 déšt neeee ,ale to teplo by bylo tak akorát :slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já bych taky být tebou testnula už kvůli té Paříži...ať víš, jestli tě tam bude otravovat mrcha anebo nevolnosti :-P Mimochodem, já to budu mít podobné...očekávaná MS by měla být 18., Paříž, když to vyjde, tak od 24.. Takže se budu modlit, ať buďto přijde na čas nebo ať nechodí vůbec!!! S ženskýma potřebama by se mi tam fakt otravovat nechtělo, to by mohl být docela problém.
6. říj 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jj s tím počítám,že se testnu a začnu to řešit než pojedem...taky jsem doufala, že mrcha přijde včas...neumim si představit tu cestu a pak lítat celý dny po městě...mám to totiž dost bolestivý, takže jsem ráda,že vůbec funguju... :frowning2: tak snad přijde max. zítra nebo pak ať už nechodí..., no nebo to dostat na cestě to by byla taky lahůtka :frowning2:
6. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já to mám teda nepříjemný většinou jen úplně na začátku, první den, ale od doby vysazení HA mám první dva dny docela silný...takže to by se mi fakt moc nehodilo. Ty další dva až tři dny je pak relativně pohoda, to když jsem zvládla i u moře na líbánkách, tak v Paříži bych to zvládla taky.
6. říj 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no já to ten první cyklus po vysazení měla úplně v poho...žádný bolesti a hlavně úplně slaboučký, skoro jen špinění a vždycky jeden den a druhej zas nic...., tak už sis to vybrala na líbánkách,tak Paříž už snad ne...
6. říj 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak par poznatku ze zacatku z Gynexem. MS bez bolesti, slabsi (sly ze mne vice kusy sliznice nez krev) a hlavne o den kratsi nez normalne. Nemohu tedy 100% rici, ze je to Gynexem, ale nikdy predtim jsem to takto nemela. Ted jsem zvedava na ovulaci, kam se posune a tak. Zatim dobre :slight_smile:.
6. říj 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@sluniiickooo no jsem na vás holky zvědavá
6. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dobré ráno, tak jsem to ráno nestíhala...ode dneška musím vstávat ve 4.50 a složitě jet do práce s přestupem, takže nebyl čas :frowning2:.Asi mě to vstávání zabije, vstávala jsem sice normálně v 6.05 ale i ta hodina je sakra znát...a ještě ta hrozná tma a zima :frowning2:
7. říj 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo Tys byla na krvi?
7. říj 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, to vstávání mě jednou zabije asi.. :slight_smile:
@eeen Tak testni odpoledne, to už by něco mělo být vidět i z odpolední moči :slight_smile: Jsem na tebe zvědavá :slight_smile:

Jinak včera už jsme mohli konečně svištět, tak už se mi i zvedla nálada :slight_smile: Co ostatní, jak jste na tom?
7. říj 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no já jsem taky zvědavá,ale zároveň mám strach :frowning2: , tak ať se tento měsíc zadaří, budeš testovat? nebo tomu necháš úplně volnej průběh?
7. říj 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen zkusím ty ovulační testy, ale spíš bych chtěla zjistit jestli ty bolesti co mívám jsou ovulační.. Nějak to nehrotím, až přijde výtok a bolesti, tak zkusím a uvidím.. Vím, že máš strach, taky ho vždycky mám :slight_smile: Ale stejně jednou testnout budeš muset a myslím, že když už mrcha nepřišla tak dlouho, tak už ani nepřijde.. Bolesti máš?
7. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis No jen večer mě píchá na vaječníkách, proto mám spíš strach z nějakého gyn. problému. Takže testnout se budu muset už kvůli tomu. :frowning2: Ono je asi lepší to nechat a nepozorovat se...já mám v plánu víc to řešit, až když to tak půl roku nepůjde...Jinak já žádné ovu příznaky nemám....
7. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Koukám, že "svištění" se ujalo :slight_smile:

Jinak já nic moc,jsem nachlazená, minulý týden lehoučká rýmička byla nic...jak to vypadá, tento měsíc jsem tu ovulaci testama asi prošvihla, asi fakt přišla o ten den dřív, takže uvidíme...podle mě ty ovulační bolesti fakt přichází tak ten půlden, den po pozitivním ovutestu (já jsem testla, pozitvní už nebyl - bylo to 13DC, takže, tak, jak by to mělo být, a hned asi po hodině jsem cítila ono píchání ve vaječnících) teď je 14 dní klidu, z hlediska případného mimča se stresovat nebudu, buď se prostě zadařilo anebo ne, teď už to neovlivním...zato v práci teď začíná zas dvou týdenní období, kdy je více práce, asi budu radši dělat z domu, protože se mi chce akorát hrozně spáááát!!! A troubit jako slon...tak ať to v práci neroznesu :frowning2:
7. říj 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky! :slight_smile: Tak já dnes budu opět celý den na školení, tak se těším! Dočítat si vás budu na telefonu vždy o pauze :slight_smile: Tak sem dávejte jen samé dobré zprávy!!! A @verunkaaa ozvi se! Je vše OK? Myslím na Tebe :slight_smile:
7. říj 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jo to mívám taky to píchání, tak to snad nebude žádný zdravotní problém. Já se chystám v lednu na kontrolu preventivní a pokud se nám do té doby nezadaří tak tam vezmu i žádanku pro manžela na spermiogram, tak uvidíme.. Zkus odpoledne testnout ať víš na čem jsi.. Částečně se ti uleví, ať to dopadne jakkoli
7. říj 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jo svištění je dobré :grinning: Máš super, že můžeš dělat z domu, já bych to z domu asi neodučila, takže si to tady předáváme z děcek na učitele a zpátky a pořád tak dokolečka :slight_smile: No a když ty ovu testy prošvihnu, tak je prošvihnu, zase tak důležité to není, chtěla jsem to testnout jen tak pro zajímavost
@pepetousek Dobré ránko kočko, užij si školení! Já to nensáším, většinou se tam nudím, tak ať je to aspoň zajímavé.. Taky na @verunkaaa myslím a čekám, kdy nám sem napíše, že se vše vyřešilo, čekají prcka a hrozně se těší :slight_smile: Držím palce, aby to tak všechno bylo...
7. říj 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jo, já jsem za tu možnost taky ráda...akorát je to ošemetné, jak tu už jednou psala i Chris, tak z domu se člověk tolik nedokope (spoń já ne, někomu zas 100% vyhovuje te klid, že ho neruší telefony, kolegové...), myslím, že se mi jen jednou stalo, že jsem z domova opravdu oddělala celou "osmičku" :slight_smile: Vzhledem k tomu, že máme tzv. timer, kde si zapínáme a zase stopujeme odpracovanou dobu - nemusíme být v práci od...do (většina z nás stejně chodí na tu sedmou, abysme ve tři o půl 4 mohly vypadnout)...ale tato výhoda je někdy i nevýhodou, když právě delší dobu máš pár takových dní s málo oddělanýma hodinama, tak pak se to musí naopak dohánět.
7. říj 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis A co že mám za specializavi? Pochopila jsem, že učíš někde na SŠ...
7. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@chris_n
@pepetousek Nic se nevyřešilo. Nechala jsem si to projít hlavou všechno co mi řekl. Přítel tchýně má pravdu. Moc s ním diskutuji a jsem zkrátka moc hodná, musím trošku ubrat a nastavit mu mantinely. :wink: Celý víkend chlastali s chlapama. Povídá, že přijede krátce po 3. Bylo po půl 5, on nikde. Tak když přišel, tak jsem dělala jakože nic, že jsem si ani nevšimla, že už je tolik hodin. To ho zarazilo. Povídá mi "Jsem strašně unavený, ale to by mi asi neprošlo, když bych na ten koncert nešel, viď?" A já že v pohodě, ať jde klidně spát, že půjdu sama, že tam určitě někoho potkám, s kým se tam budu bavit i bez něho. V tu ránu byl oblíknutej a připraven k odchodu. :wink:
K naším hádkám jsem se už nevracela. Dřív nebo později na něco takového stejně opět narazíme, akorát tentokrát nebudu zas ten beránek, co bude brečet, že si dělá co chce, ale bude po mém a pakliže to akceptovat nebude, má volbu svobody a může jít. Už se nehodlám s někym rozčilovat. :wink: Celý včerejšek jsem tyto "principy" uplatňovala a sklízíme první ovoce, o víkendu mi vše prý vynahradí, už má jasno, že o Vánocích chce být doma se mnou, aby si mě prý užil v klidu a celou noc jsem ho musela vyhánět ze svý půlky postele. Prostě chlapi - seberte jim jistotu a jak najednou všechno jde. :rolling_eyes:
No a co se týká mě, http://www.fertilityfriend.com/home/43707c , už padám dolů a začínám mít křeče, MS přijde dnes nebo zítra, testovat nebudu. :wink: A rozhodla jsem se, že té mé drahé polovičce sdělím, že už žádný další snažení nebude, protože si myslím, že ještě na rodinu není připravený. :wink: Ale asi tu zůstanu s Vámi a budu Vám držet všechny palečky :dizzy_face:
7. říj 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ninive211 Mám vystudovanou Aplikovanou tělesnou výchovu, což je v podstatě speciální pedagogika a tělesná výchova.. Tělocvik nejen pro zdravé, ale se zaměřením na postižené, dlouhodobě nemocné, sociálně znevýhodněné atd. Plus jsem aprobovaná na všeobecně vzdělávací předměty (občanka, rodinka...)
@verunkaaa jééé to je dobrá zpráva :slight_smile: teda to že si uvědomil, co doma má :slight_smile: chlapi jsou pravíti, i na toho mého nejlíp platí, když vidí, že ho nepotřebuju, když ztrácí jistotu :slight_smile: A neboj, jak se teď hodí do normálu, tak zase chuť na miminko bude a půjde to samo určitě, když ses teď rozhodla, že vlastně ani žádné nechceš :grinning: KOnečně dobré zprávy, vážně mám radost, že se to mezi vámi uklidnilo :slight_smile:
7. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Jj, tak se někdy na ty chlapy musí...udělat jim mantinely. Přeju, ať si to nakonec uvědomí, co v tobě má a začne se podle toho chovat. A na mimčo máš ve svém věku ještě dost času, až bude přítel opravdu na něj připravenej. Třeba ho to nakopne.

Já jsem taky většnou dost měkká, jediný hlavní problém co furt řešíme, jsou prachy - manžel má práci ve státní správě za pár šupů, úplně spokojenej není, šéf ho se.e...a stejně tam furt smrdí a nic jiného nehledá (protože ho prý práce vlastně docela baví). A když mu to vyčtu, tak aby se neřeklo, tak jednou za měsíc zasedne k práce.cz a během půl hodiny mi oznámí, že tam pro něj stejně nic není, že by ho tam stejně nevzali, že je to stejně všude přes známý a nebude měnit práci, když je "krize", že mám být ráda, že vůbec nějakou má :-/ No ale vůůůbec ho neštve, že já vydělávám víc než on a přitom potom budeme závislí na jeho příjmech, až budu na MD (s tím, že na 99% počítám s přivýdělkem při MD v současné práci - což on tuto možnost mít nebude a chlapa na RD s děckem prostě nenechám, takže tak).

Už jsem i vyhrožovala, že prostě nebude děcko do té doby, než bude jiná práce, že si nejsem jistá, že by nás uživil, aniž bysme se museli milionkrát uskromnit (což pro chlapa musí být pěkná rána, když ženská toto řekne), ale stejně za měsíc zase mluvím o mimču a on ví, že mimčo moc chci, a to co nejdřív (věk mám)...a on ho chce taky...a stejně se nějak nesnaží.
7. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No, nejásejme předběžně, mám pocit, že se pohybujeme na velmi tenkém ledu a máme k břehu ještě daleko :unamused: Taky to může skončit tak, že bude na své sobeckosti a neomalenosti trvat. Ale jeho maminka to řekla dobře, jestli bude, tak si mě nezaslouží a mně to líto být nemusí. :wink:
@ninive211 Todle je snad jediné, čeho se bát nemusím, ale chápu Tě, není to příjemné. Možná si neuvědomuje, co kolik pro mimčo stojí? Co to zkusit obráceně, říct mu, že těch počátečních výdajů bude dost a že byste tedy měli oba šetřit? Možná si pak uvědomí, že on nemá pořádně z čeho a že by situaci měl změnit :wink:
Můj vždycky tvrdil, že kdybych vydělávala já více, doma klidně s prckem bude, abychom na tom byli finančně lépe, ale také nevím, jestli by se mi to uplně zamlouvalo.
7. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek