• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
tak se k vám přidávám :slight_smile:
15. črc 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, v sobotu letíme na Mallorku tak mně to čekání uteče.
Všem ostatním držím palce...:slight_smile:
16. črc 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 tak si snažení hezky užijte :slight_smile: a na Mallorce taky, byli jsme tam předloni.
Já ovu testík zatím takto, myslím, že tak za dva dny bude pozitivní, snad
16. črc 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka díky, a ovu ať brzy přijde, ať máme na konci měsíce //
16. črc 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Mám dnes 15 DC a OVU test mám podobný :slight_smile:. Jen tedy my snažení necháváme asi až od srpna (červenec mi nebyl doporučen k otěhotnění a chci si užít letos poslední dovču se vším všudy .. co kdyby :slight_smile:).
Držím palečky, ať u vás se zadaří!
18. črc 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si dělala ovulační tesy a vychytala jsem úplné dvě dálnice :slight_smile:. Tak jsme se snažili 2dny před ovu, v den ovu, a ještě další dva dny. Vím, že je brzy ale stejně mám pocit, že se nezadřilo nemám žádné těhu příznaky. Už pomalu ztrácím naději, nechápu proč to nejde o kdejakou slečnu se chlap jen otře a hned je těhotná. Omlouvám se, že vám tu tady tak fnukám :slight_smile:. Co se má stát, to se stane. Takže holky hlavně to nevyzdávat a ono se na nás to štěstí časem usměje!!!
18. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeysun
@danny617 aho holky,myslim,že ovulacni test bude pozitivní zítra,tudis o víkendu ovulka,tak uvidíme :slight_smile:
chtěla bych,aby se podařilo,ale hroutit se nebudu :slight_smile: baví mě to sledování BT,tak uvidíme jestli mi ovulku potvrdí :slight_smile:
18. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Taky mne baví sledovaní ovulky :slight_smile:. Jen mne trošku znervózňuje, že je jeden cyklus 14 dne a další třeba až 18 den ... prostě nějak 14-18 DC ... radši bych trošku pravidelnější :slight_smile:. Myslíte, že na to něco pomáhá? Čaj nebo nějaký Femigard nebo tak?
18. črc 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 na srovnání cyklu je dobrý kontryhel,já měla minulý měsíc ovu 22DC a teď to vypadá že bude tak 20DC.
18. črc 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto je dnešní ovulacni
18. črc 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka držím palečky ať se zadaří! :wink: U mě je to asi všechno spojené s psychikou, menstruační cyklus ukázkový 27-28dni, ovulace přesně uprostřed potvrzená testy. Piju kontryhel do ovu, doktorem předepsaný utrogestan 16-25DC. Kdybych měla kolem dvacítky tak to neřeším ale jak se říká biologické hodiny tikaji :slight_smile:)))
18. črc 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jo, vysvětlíte mi někdo všechny ty zkratky?
18. črc 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, tak já nevím... MS se ještě stále nedostavila a test je taky pořád negativní. Už mám zpoždění 9 dní a nic. Prsa jsou trochu citlivější, v den kdy jsem měla dostat ms, ze mně začal vycházet hlen jak při ovulaci, a ten mám v různé intenzitě doteď. Pořád strašně doufám, že se konečně zadařilo, ale jiné příznaky prostě nemám. Minulý týden mi sice bylo blbě od žaludku, ale u toho zůstalo. Je tada fakt, že u prvního těhotenství jsem měla pozitivní test až docela dlouho, před tím ani sebemenší náznak a nějaké výrazné příznaky jsem taky neměla (nebo jsem se spíš tolik nehlídala). No nic, počkám ještě týden a pak si když tak dojdu na gyndu, aby se mnou něco udělali. Ale řeknu vám, že kdybych to teď dostala, tak to hoooodně ořvu. :unamused:
18. črc 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha a od kdy see snažíte?
18. črc 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak já už taky čekám na OVU, jsem dneska sice teprv 10DC, ale vypadá to, že cca za 2-3dny bude, ačkoli běžně ji mívám tak 17-20DC. Tak uvidíme, potřebovala bych jí teď, máme jet 5-9.8. na vodu a akorát mi tam vychází termín MS :confounded: takže pokud by se mi OVU šoupla, měla bych už na vodě po MS :grinning: Jinak jsem min. měsíc měla asi to biochemické těhu, testy slabě pozitivní, ale MS dorazila se zpožděním, prý je tělo jak pohnojené pak, tak jsem zvědavá.
@pellullinka držím palce, jsem zvědavá, jeslti se zas sesynchronizujem jako minulý cyklus :grinning:
18. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n S námi je to těžké. V lednu jsme si řekli, že to nebudeme nijak řešit, ani se nijak snažit. Prostě, že se akorát nebudeme chránit. Myslela jsem si, že do dvou měsíců jsem v tom. Už jedno dítě máme, tak jsem si myslela, že to nebude žádný problém. Jenže když jsem nebyla ještě ani v květnu těhotná, tak už jsem nad tím začala přemýšlet a začala jsem se bohužel nerovovat, že to nejde, a proč to nejde a podobně... Takže zhruba od té doby se snažím tak nějak hlídat ovulaci apod. Tenhle měsíc jsem si koupila poprvé ovu testy, ale zatím jsem použila jen jeden, protože jsem právě uprostřed cyklu nezpozorovala, že bych nějakou ovulaci měla, ale přesto jsme se "snažili". Proto jsem si myslela, že to tenhle měsíc nevyjde a proto mě znervózňuje to zpoždění...
18. črc 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynyha áááha. No ja ani nevim, jak bych na sobe ovu poznala. Nepamatuju si, že bych to ani kdy dřív (před HA) poznala. :grinning:
18. črc 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No já měla vždy uprostřed cyklu právě hlen, který postupně mění svou hustotu. Někdo říká, že ho bolí prsa, někdo, že v podbřišku. Já tohle nemám. akorát ten hlen, no.
18. črc 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám. Já jsem byla v dubnu na revizi po zamlklém těhu a konečně teď se začneme snažit. Dnes mám 1 DC a za týden jedeme na dovču, kde jsme chtěli počít, ale ovulka vychází zrovna, když se budeme vracet, tak doufám, že když budeme odpočatí se zadaří. Po první když jsem otěhotněla jsem užívala Nosifol a ten jsem teď vysadila a přešla jsem na femibion. Mému muži jsem koupila Selen, ale on to jí jak noty na buben.. Jsem z něj na prášky. Včera jsem přistoupila na variantu, že to bude užívat jednou denne po večeři abych na něj mohla dohlédnout. V tomto na něj není spoleh. Ještě, že nemusí užívat žádné jiné prášky.. Páč se mu ty vitamíny vždycky spíš kotí, než ubývá... :grinning:
19. črc 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to jasné, u nás zatím nic ... Ale tak zatím je brzy po vysazení prášků :slight_smile:
19. črc 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ahoj, jak dlouho se snažíte?
19. črc 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
19. črc 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca nedá se říct, že se snažíme. Spíš jsem jen vysadila prášky. A téma diskuse odpovídá... snažíme se od léta :slight_smile:
19. črc 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jojo.. no my se začneme snažit ted chtěla bych aby to vyšlo na poprvé... :slight_smile: Věřím v to. Jsem asi šílený optimista :grinning:
19. črc 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vysadila HA v lednu, menstruace hodně nepravidelná 14-50dní a bez ovulace... :frowning2: Te´d jsem po prvním cyklu s clostylbegytem a na včerejším UTZ mi diagnostikovali syndrom polycystických ovárií, takže se nám cesta k miminku dost komplikuje... .-(
19. črc 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca optimismus je v tomhle potřeba :slight_smile:
19. črc 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennie89 Jo, to ano, ale nemá se prej na to moc myslet... tak nevím.. já v to prostě věřím, že to vyjde :grinning:
19. črc 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibianca ty rady, že by se na to nemělo myslet, mě hrozně baví, jak na to člověk nemá myslet, když se snaží otěhotnět, to prostě nejde :slight_smile:
19. črc 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek