• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka ajo :slight_smile: asi bych si to nakonec odvodila dobře, ale nebyla jsem si jistá...
7. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 :grinning: já zrovna ani moc ostravský slang nepoužívám, ani nemluvím krátce, dávám si pozor..ale tohle slovo mám ráda :slight_smile:
7. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka břišní svaly necvičím od svatby (ale právě jsem tady taky někde četla, že by se to nemělo - po ovulaci)...na líbánkách jsem se rozežrala a už na to prdím :grinning: ale o víkendu jsem po dlouhé době stoupla na váhu a mám nahoře jen asi kilo (naposled jsem se vážila tak 14 dní před svatbou)- i přes tu šílenou ládovačku tam :slight_smile: Dezertíky, míchaný nápoje, coca coly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2013 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka jo, je super, tak proč ne :slight_smile: já mám strejdu v Třinci, původem je tedy z Boskovic, ale "ponašimu" se naučil...a když přijede na návštěvu, tak chvilku mu trvá, než začne mluvit "normálně" - ale je poznat, že není "Ostravák" rodilej
7. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 hele my přijeli z dovči a všichni nám říkali, že jsme oba zhubli. A to jsme měli all inclusive. Jenže to byla spousta ovoce, zeleniny, procházky, plavání v moři. K obědu většinou melouny.... takže asi tak :slight_smile:
7. říj 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak my měli taky all inclusive, já se cpala spoustou zeleniny, melouny..ale k tomu i ty dezerty (na Zakynthosu měli fakt výboný!!!). Právě mi ani moc nepřišlo, že bych přibrala, To manžel říkal, že na kalhotech trochu cítí, že joo, před svatbou fakt docela něco shodil, konečně, a rifle mu byly volný...a když jsme letěli nazpátek, tak prý už tak úplně volný nebyly :sunglasses:
7. říj 2013 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninive211 já na sladký nejsem, jedla jsem tam jen občas puding a v Turecku to mají všechno hrozně přeslazený. To jsem si radši dala melouna místo zákusku :grinning:
7. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to já sladký teda můžu! (teďka jsem sežrala 2 holandský vafle, asi 2 štramberský uši a "zdravotně" asi 3 lžičky medu...) ale v Řecku právě ty dezerty až na výjimky zas až tak sladký nebyly, hodně měli takový košíčky s našlehanou pěnou, mňáám :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hodně používají med. Na melounech jsem teda taky ujížděla, to byla součást každého jídla, alespoň jeden kousek melounu. No ale koukala jsem, kolik si tam toho byl někdo schopen nabrat na talíř, my měli hotel plný Angličanů, občas nějaký Holanďan nebo Švéd...a hlavně ti Angličani ty kombinace co si dávali!!! A pak to zajedli plným talířem sladkostí...! My Češi, o kterých se říká, že když je něco "zadarmo" anebo "v ceně", tak se klidně přejíme, ale můžeme se jít zahrabat, fakt.
7. říj 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 my byli s Rusama, no to bylo to samé, co popisuješ, v bledě modrém. Narvaný talíře, aby jim to náhodou někdo nesežral a pak to vyhazovali.
7. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 tak to budeme držet palce příští víkend, konečně zase bude nějaké vrůšo :grinning:
@chris_n už bude určitě srdíčko a fotečka, tak se pak musíš pochlubit :slight_smile: všechno bude ok, neboj :slight_smile:
@zabzulka už abysme byly taky čekatelky, co? :slight_smile:
7. říj 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis No já zatím furt nic :confused: Uvidíme zítra, ale podbřišek už bolí, takže zítra tu budu psát, že už jsem 1DC :wink:
7. říj 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis uvidíme, jak jsem psala včera eeen, buď ať mrcha dorazí včas anebo vůbec...skrz tu Paříž :grinning:
7. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Já teď chodím na školení daní, v prosinci dělám z toho zkoušku, tak mi zaměstnavatel proplatil přípravný kurz, který se skládá z 6 školících dnů a 2 dnů cvičících příkladů...je to rozfrcané do 2 měsíců, ne v kuse, tak si to dostatečně užívám :grinning:
7. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek že by daňový poradce? kolegyně teďka dělala zk, prý docela masakr :zipper_mouth:
7. říj 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis
@chris_n
@ninive211 Že se ještě vracím k těm tchánovcům...jsem už konečně na PC :wink: Taky Vás tlačí do dětí? U nás už asi 2 roky..ale to docela chápali, že si potřebuju po škole udělat nějakou praxi, aby mi byla z čeho vyplácena mateřská..jenže teď už jsem v práci 2 roky a oni začali strašně tlačit...tak se vymlouváme, že si dělám ještě ten kurz certifikované účetní, že to mám na 2 roky, takže 2 roky určitě nic (aby dali pokoj, už se snažíme a já si ten kurz velmi ráda přeruším, když se zadaří) a to je taky oheň na střeše, co mě to napadá, dál se vzdělávat, jestli mi nestačí vysoká škola a že tchán v letech mého muže (34) už měl 2 děti a on nemá nic....no a umocnilo se to ještě tím, že manželova sestra, která už má 2 děti, teď odjela s rodinkou na 3 roky pracovně do zahraničí, takže tchánovci svá vnoučata vidí leda tak přes skype, takže hooodně strádají.....jako jo, tajíme snažení, nikomu do toho nic není a nepotřebuju, aby se mě při každé návštěvě ptali: "tak už jsi v tom?" Ale oni si vůbec neuvědomují, že nás do něčeho tlačí...přitom to dítě budeme vychovávat my, ne oni, nám se změní život, my bychom na to měli být připravení...a ne do toho praštit jen proto, že jim je teskno? A navíc ne vždy to musí jít hned, že...od ledna se ofiko snažíme a stále nic..
7. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Nene, I. stupeň certifikované účetní :wink: A jestli dělala minulý týden zkoušky, tak dneska už musí vědět výsledky!
7. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa Zase tak rapidně jsi neklesla, pořád se držíš na 37 stupních, to je paráda, to ještě nemusí znamenat MS...neříkala jsi, žes měla nějaké těhotenské příznaky??? :slight_smile:
7. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek tak takhle hrozný to naštěstí není!
7. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen Tak co kočko, uděláš nám radost a zítra po ránu testneš? :slight_smile:
7. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek jj, tak trošku, tchýně už by ráda vnoučátko...ještě tak před třemi lety ani zanic, pak najednou přehodila a že doufá, že se stane vůbec někdy babkou, aby se toho dočkala (to se jí znovu vrátila vážná nemoc), mamka taky furt, ale ta přestala, protože čeká ségra, takže babkou bude. /jenže já nedokážu před ní skrýt to, že bych už taky chtěla a že se teda budeme snažit a že vlastně ségře závidím...takže nějaké tajení snažení v blízké rodině, jak je to u tebe a třeba chris, není...všichni blízcí v podstatě vědí, že se čekalo na svatbu a pak že se uvidí...
7. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Já už to řeším tak, že když na to téma zase začnou, tak se s nimi odmítám bavit, odpovídat jim :grinning:
7. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Tak moje mamka by raději, kdybych si udělala ten kurz a až pak do toho praštila :grinning: Ale když se zadaří, bude ráda...ona nestrádá, mám dvě sestry a obě mají po dvou dětech :wink: Ale narážky od tchýně, jestli se vůbec někdy dočkají, nebo třeba, že až se konečně dočkají, že už taky nebudou muset být schopní ho hlídat atd. jsou téměř při každém setkání...
7. říj 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek no já dneska nebyla v práci, resp. jen ráno na skok pro věci, jsem tak trochu marod a pracuju z domu :slight_smile: takže zjistím ve středu, jestli to dala, ale nemá z toho dobrý pocit prý..., prý tam byly špeky, no uvidíme :slight_smile:
Certifikovanou účetní má mamka :slight_smile: Ale ona si dělala účetnický kurz jako rekvalifikaci po MD, původně je vlastně stavařka :wink: Taky jsem si kdysi pohrávala s myšlenkou, že bych si ten kurz udělala (to ale ještě v býv.práci)...ale asi bych si ho musela zaplatit sama a studovat ve volném čase :frowning2: a nevím, jestli by to mělo nějaký extra vliv na moji práci...myslím finančně, šéf je docela škrtík :slight_smile:
7. říj 2013 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 Po mně chtěl šéf, ať si něco vyberu, že mi to bude platit, tak jsem si vybrala toto...taky musím studovat ve volném čase (nepočítám školení) + když si vezmu dovolenou na učení těsně před zkouškou, tak je to půl na půl...to znm., když si vezmu 4 dny dovolené, tak oficiálně jen 2 a 2 mi dá k dispozici...samozřejmě je taková domluva i s financema na ten kurz, fifty fifty..ale když pracuju tak, jak mám, nikdo si na mě nestěžuje a vidí výsledky, tak mi to promíjí :slight_smile: V tomhle mám bombovního šéfa :slight_smile:
7. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Jojo, štramplíky :slight_smile: A taky hodně lidí nezná, co po našom znamená shlavek, rožni, bečka, zahradníky, cukle.. :slight_smile:
7. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pepetousek Tak na nás naštestí nikdo s dětma netlačí... Spíš tak vždycky vyzvídají, ale taky tvrdím, že nic.. Od ledna? To už je celkem dlouho, plánuješ jít po roce na nějaké vyšetření nebo tomu budete i dál nechávat volný průběh? Kdyby se teda do té doby nezadařilo :slight_smile:
7. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Vysazenou HA mám už od srpna/září loňského roku, ale dávali jsme si ze začátku ještě pozor, od ledna si pozor nedáváve, ale vystřídali jsme se v nemocech (zánět močáku, chřipka)...takže jsme se museli taky chránit..pak asi 2-3 cykly jen tak volně a od července měřím BT a testuju ovu..a teď jsem zase měla ATB na tu boreliozu, takže taky jsme se hládali...moc šance jsme neměli ještě...ale k doktroce jdu zítra, aby mi dala doporučení na nějaká vyšetření..tam se taky čeká a raději vědět dřív, jestli je něco špatně..
7. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pepetousek no já jsem zvědavá, tak pak napiš kam všude tě poslala, ať vím, co nás v lednu čeká.. :slight_smile:
7. říj 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Určitě dám vědět, ale jdu tam až večer na 18:20..
7. říj 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek to nevadí, však napiš až budeš mít čas... Já na to nespěchám, dřív jak v lednu stejně nepůjdu, ať je to aspoň půl roku od snažení.
7. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek