• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 ja jsem le netajila, že se budeme po svatbě snažit. máme jsem v létě řekla, že jsem vysadila prášky a "tchyni" jsem to říkala u vína. že snad brzo bude. ale nikdo nás teď nezpovida, naštěstí....
7. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to neřekli ještě nikomu.já bych si moc přála aby nám to vyšlo jako dáreček pod stromeček pro rodinu....
Ms čekám příští úterý.jelikož jsme tomu zase moc nedali, tak předpokládám, že dorazí i tentokrát :unamused:
7. říj 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás vůbec nestíhám :slight_smile: dnes první den v práci po dovči a dovím se že kolegyně je v 11 týdnu....takže první z nás tří snažilek v práci......
já mám tchýni zlatou, ale nemusím ji - je prostě typický důchodce, který nestíhá a je strašný bordelář a pije a já ty typiský důchodce co si furt stěžujou nesnáším......mám stejně starou babičku, která furt pracuje, pomáhá s vnoučatama, a na zahradě, takže po srovnání je to silnej rozdíl!!! navíc když jsme u ní tak kolem nás tak přehnaně skáče, že je to dotěrný !!!
Jinak u nás nikdo neví, že už chceme mimi, navíc do nedávna jsem byla celkem odpůrce toho a že budu dělat kariéru a tak :grinning: ........takže mlčím, nadále to odmítám a vím své a mám klid :slight_smile:
jinak MS čekám v sobotu 100% jelikož jsme ovu už nestihli nejspíš
7. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Mě by se líbilo, kdyby to vyšlo tenhle měsíc, manžel by to dostal k narozkám v listopadu a ostatní rodina v prosinci pod stromeček, taková idilická představa a zní to až moc hezky, takže mrcha dojde a nejlépe se zpožděním, aby mi zase dělala plané naděje, je to prostě mrcha :grinning:
@7sarlotka třeba ne, budu držet palce :slight_smile:
7. říj 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis naděje mizivá, tulení bylo až 17 DC....což je pozdě při 25 denním cyklu....ale manža jde dobrovolně za 2 týdny na spermio, ať prostě víme a neztrácíme čas.......
7. říj 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka ten můj se tam cpe taky dobrovolně, tak jsem mu říkala, že jak půjdu v lednu na prohlídku, tak vezmu žádanku.. Tak uvidíme. Já jsem tenhle měsíc měla ovu až 20, den cyklu si myslím a pak se mi celý cyklus posunul až na 34 dní... Předtím jsem měla cykly 28 a 31 dní. :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jj, střídavě mě bolí podbřišek a je mi na zvracení .. Ale to stejně může tak být i nemoc, teď je toho okolo dost. :wink: Uvidíme, jestli se zítra MS nedostaví anebo víc neklesne teplota, tak testnu. :slight_smile: Lhala bych, kdybych řekla, že bych i přesto všechno ráda nebyla. Co si budeme povídat, kdybych si nebyla jistá, že by on měl být otcem mých dětí, neinvestovala bych energii ani do nějaké změny, ale utnula to. :slight_smile: Budu Ti zítra držet palečky, aby u doktora všechno dobře dopadlo :dizzy_face:
7. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pobavím Vás, o víkendu jsem byla za tchánovcema na chatě a brala jsem i svoji čubinu, která zrovna hárá. A měli tam na hlídání malou Terezku (8 let), takže jsem byla pod palbou různých otázek, jedna z nich byla: "A teto, proč tý Annince kape ta krev. To jako se zranila už v Praze anebo tady u nás o nějaký keříček?" :grinning: :grinning:
7. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak si budeme držet palce navzájem :wink: musíme věřit :grinning:
7. říj 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no vidíš, a vychází ti co tedy cca těch 14 dní mezi ovu a MS...tak příště podle ovu můžeš odhadnout, jak dlouhej bude cyklus a nemusíš mít nervy :wink: mně když se po Vánocích také MS zpozdila o 9!!! dní tak už jsem byla v nervu, ale zpětně jsem si projela, kdy jsem pociťovala MS a ono to fakt vycházelo na těch 14-15 dní poté.
7. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak jsi jí o řádně vysvětlila? :wink: třeba od kolegyně holky (nyní 11 a 7) prý vědí o tady těch "ženských" věcech a o tom, že existuje něco jako antikoncepce a tak snad od té doby, co začaly chodit do školy...kolegyňka se s tím nepárá, žádný tajnosti...no nevím, jestli to zase není úplně brzo, ale asi ne...
7. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Vysvětlila jsem jí, že díky tomu může mít štěňátka a že jí to nebolí, naštěstí se neptala na to, jestli to mám taky tak, ale otázkám na děti jsem se nevyhnula. Ona ve svých letech je hrozně zvídavá a kolikrát překvapí .. Třeba když jsem jí odpověděla, že určitě v budoucnu se strejdou miminko mít budeme, tak mi na to řekla, že mi přeje, aby bylo hlavně zdravé a nenarodilo se třeba mrtvé, anebo s nějakým syndromem. To jsem docela koukala :confused:
7. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa to taky koukám...asi se s tím už někde setkala v okolí...anebo moc kouká na televizi...já když si to tak vezmu, tak jsem byla dlouho sladce naivní, věděla jsem, že miminko přijde mamince z bříška, ale jak se tam dostane, jsem nepátrala, ani jsem dlouho (do 9 let) nevěděla, že tomu období "čekání" se říká těhotenství...no spolužačky v družině byly sdílné, tak mi to řekly
7. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To já v jejich letech jo, ale věděla jsem jen jak k tomu dochází, že má žena nějaké vajíčka a muž spermie, to mě míjelo. A o tom, že existují vývojové vady, to jsem netušila už vůbec. :slight_smile:
7. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no můj chlap je o dost starší, než já...takže tam chce hned....před 10 lety tam byl a vše bylo ok, tak uvidíme co těch 10 let způsobilo, snad nic :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak já zase věděla, že se miminko nemusí narodit, že o něj maminka může přijít (že se tomu říká potrat, to jsem nevěděl)...mamka si to zažila ve 4. měsíci ještě přede mnou...nikdy se netajila, že jsem mohla mít starší sestřičku (tak místo toho mám mladší sestřičku, nojo, náš taťka hold uměl jenom holky :slight_smile: )
7. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka tak to bude určitě všechno v pohodě, když bylo i předtím :slight_smile: můj chlap je stejně starý jak já, hodně sportuje, ale životospráva teda hrůza, má štestí, že může jíst co chce a není to na něm vidět, takže ho nic nebrzdí :grinning: narozdíl ode mě, já se na čokoládu jen podívám a už mám dvě kila nahoru :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no právě, že být v pohodě nemusí...s věkem kvalita spermijí klesá. Kolegyně v pohodě otěhotněla s prvním mimčem hned napoprvé, brzy potom chtěli druhé a nedařilo se, tak manžel pak šel na spermio a nebylo vůbec dobrý (přitom předtím OK)...a to byl rozdíl 2 let. no stačí změnit stravu, více stresu, často třeba chodit do sauny (třeba každý týden)...a je to hned.

@7sarlotka přeju, aby u vás to bylo Ok :wink:
7. říj 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 nové fotoooo :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak snad bude vše ok i po 10 letech, já věřím, že jo :wink: Máš pěknou fotku, samá nevěsta tady poslední dobou :slight_smile:
7. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj:slight_smile: jdu si zaktualizovat i manžela :grinning:
7. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky doufám, že bude, ale jeho životospráva dost děs, sport to jo, ale každý pátek sobota v hospodě během těch 10 let......no trochu se i bojím...
7. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka to je skoro jak u nás, v hospodě alespoň jednou týdně :grinning: Ale zase fakt hodně sportuje, tak doufám, že má vše ok, i přes ne úplně výborný životní styl
7. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka
@mihis můj muž je sice mladoch, ale nesportuje, sedavé zaměstnání a taky to zvládl :wink:
7. říj 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis ach ti chlapi že??? :grinning:
7. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Dík. Na chvilku si to změním, dokud jsem ještě "novomanželka"...časem to asi přehodím zpátky, ten předchozí portrét je myslím docela povedený...ale chtělo to změnu :grinning:
@7sarlotka ten můj zase sport nee, od té doby co přestal aktivně sportovat kvůli zádům (měl vyhřezlou plotýnku) je jedinej jeho sport občasné vycházky/výlety se mnou a... :grinning: v létě ještě leda tak plavání...jinak do hospody mi sice nechodí, ale oba se rádi napijem dobrého vínka jen tak večer pospolu, k tomu sýr a lahvinka je fuč! Tak jsem zvědavá, jestli nebude problém, snad nee...:-O
7. říj 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si myslela, že se ráno testnu a už jsem nemusela... :frowning2:, přesně o týden dýl mrcha přišla... :frowning2: teda zatím jen lehké špinění,ale ona se rozhede :frowning2: Takže se mi cyklus z 28 prodloužil na 35 no paráda :frowning2:. Ach jo, já už tomu opravdu věřila... :frowning2:
8. říj 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jééé zapomněla jsem ti včera poslat tu sms :frowning2: Achjo, koukala jsem na Četnické humoresky a vytuhla jsem u toho.. jsem skleróza, promin :-/
@7sarlotka My na to pivo jdem většinou spolu, ale pravda je, že mě se chce tak jednou za 14 dní.. Ale manžel by to bez kámošů nevydžel asi, nebo já nevím.. :rolling_eyes: no aspoň že nefetuje, nehraje automaty, doma pomůže.. tak mu to asi jednou za týden prominu :slight_smile:
8. říj 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to mě mrzí :frowning2:
8. říj 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 @mihis njn co se dá dělat, aspoň že zatím přišla bez bolestí, no abych to zas nezakřikla...Jen doufám,že bude krátká, jinak ta Paříž bude pěkně na .... :frowning2: Je to fakt mrcha, nemohla přijít včas... :frowning2: :angry: :unamused:
8. říj 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek