• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen a kdy jedete do té Paříže? Já vím, že už jsi to asi psala, ale já si to nepamatuju, tolik informací tady každý den :slight_smile:
8. říj 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis v pátek ráno...to jsme na tom stejně taky se tu občas ztrácim :slight_smile:
8. říj 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen v pátek, dnes je úterý, tak to už bude v pohodě.. Buď už ji nebudeš mít a nebo slaboučkou, tak si snad tu Paříž užiješ se vší parádou :slight_smile:
8. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no asi jí ještě budu mít,ale aspoň už to nebude tak hrozný :slight_smile:,akorát správně měla vyjít tak nějak i ovu,tak to tím padá,takže malého francouzka si nepřivezem
8. říj 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, 35 DC, 15DPO, teplota furt vysoko, TT negativní :wink:
8. říj 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa vydrž, třeba je ještě brzo...držím pěsti :slight_smile: :grinning: :wink:
8. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo já uz bych se chtěla zase snažit ...čekání na ms je nekonečné :frowning2:
8. říj 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@mihis těch informací je tu tolik, že není divu, že člověk nemá přehled.
Evi, do toho pátku odpoledne to bude poh, alespoň já to mám první dva dny hodně, 3.den o dost slabší a zbývavící dva dny většinou aby se neřeklo...já jdu zrovna tu Francii platit :slight_smile: Za dva týdny na tom budu přesně jako ty - když mrcha nepřijde včas, budu nervózní, že furt nic. Užijte si Paříž :wink:
8. říj 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis v pohodě, mám to tady sebou v kabelce, tak snad to zvládnu hodit do schránky. Pošlu ti to bez krabičky jo?
8. říj 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa držím palce, ať se teplotka udrží :dizzy_face:
@chris_n jo v pohodě, krabička zbytečně zabírá místo :slight_smile: A návod mi k tomu dáš? Jestli ne, tak nevadí, já ti kdyžtak napíšu, když nebudu vědět co a jak :grinning:
@ninive211 třeba mrcha ani nepřijde a do Paříže už pojedete ve třech :slight_smile:
@7sarlotka čekání na ms je nejhorší, pak ten měsíc zase uběhne jak nic, ale kolikrát mi přijde, že ten týden před ms trvá tak půl roku :grinning:
8. říj 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis jj, návod ti k tomu zabalím :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jako na druhou stranu mám jednu záminku, proč mě nebude až tak mrzet, kdyby se to náhodou nepovedlo (stejně je šance minimální....ale je) - z líbánek jsme si dovezli výýýborný víno, který jsme si řekli, že otevřeme na zvláštní příležitost, manželovy narozky ani výročí nevyšly, protože to jsme měli doma ještě víno ze svatby v PET to se muselo vypít dřív. Takže prý na moje narozky (v listopadu). Teď škemrám, jestli ho neotevřem už dřív, kdyby to vyšlo a já byla těhotná, tak bych už nemohla a musel by si to vypít sám :sunglasses: Ale muž je neoblomnej :slight_smile: Prý je škoda pít tak dobrý víno "jen tak" :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen To je škoda :( Ale! V těhotenství je někdy MS a slabá...tak dokud se ti nerozjede, není nic prohráno :wink:

@verunkaaa Hustý, kočko! :slight_smile: Tak ať to vydrží nahoře! :slight_smile: Co jsem tady tak na diskuzích četla, tak není pravidlem, že 15DPO už musí být na testu duch..bývá i později :slight_smile:
8. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no a já mám smolíka tak, jako tak... narozeniny v prosinci a budu cucat tak jablečnej mošt :grinning:
8. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak můj muž si bez sportu neumí představit život...vášnivý cyklista, dále badminton, fotbal, florbal, běh...prostě každý den něco a když nedejbože má z nějakého důvodu pauzu (nepřeje počasí, nemoc, akce), tak je na zabití :grinning:
8. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak ten je taky fajn :wink: Ale je fakt, že to není TURBOmošt :grinning:
8. říj 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak mě napadá, jak víš, že ovu byla toho 20tého? Ovu testík jsi tam nedělala...
8. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen
@pepetousek Protože to vždy poznám, mám hrozné křeče, teplota mi pak opravdu stoupla a pár dní na to mi i doktor potvrdil, že folík už praskl :wink: Ale 15DPO je už dostatečně dlouho doba na to, aby tam byl alespoň dušík :wink: Kort jestli to před 8 dny bylo zahnízdění. Takže si opět moje tělo dělá co chce ...
Dneska se mě přítel ptal, jestli se prý může radovat (sleduje mě jak ostříž a ví, že už mám 3 dny zpoždění ..), to asi bude zajímavá debata, až mu sdělím, že pokusům teď na chvíli odzvoní :rolling_eyes:
8. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Zkus si dát tady na MK do vyhledávače, kdy holky objevily na testech ducha..uvidíš, že některé neměly ducha ani když měly těhotenství potvrzené lékařem - paradox!!! LT by neměla být delší, než 16 dnů, tak se u vás do dvou dnů ukáže..co by sis přála? Aby to klaplo, nebo neklaplo? A když teď pokusům na chvilku odzvoní, tak nasadíš prášky? Nebo jak přítele uhlídáš, aby si dával pozor? :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa A testovalka jsi?? Mě to přijde nadějné a duch na testu až 10 -12 den po ovulaci..
8. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Testovala, sněhobílo a už jsem 15 den po OVU. :wink:
@pepetousek Jenže víc pravděpodobné je, že se to hold jen zpozdilo. Tak uvidíme tedy příští dva dny ... Spíš už mě to čekání nebaví :angry: O víkendu jsem si i přála, aby to neklaplo .. Ale co si budem povídat, to víš, že bych bývala byla ráda. :slight_smile: Prášky už brát nechci, nebylo mi po nich dobře. Taky už jsem nad tím uvažovala, sex s kondomem moc nepreferujeme a u přerušované souloži si říkám, aby mi nedělal naschvály. Bude mu jasné, že se nezměnilo to, že bych dítě chtěla, takže to bude brát jako formu trucu a bude to bojkotovat :rolling_eyes:
8. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jo aha, teď až to čtu v klidu a tyjsi 15DPO už, ale uhnízdění trvá 7 - 10 dní, takže na testu můžeš mít klidně prvního ducha až 18DPO.. Jak píše @peptousek LF bývá max 16 dní, takže fakt max dva dny ještě a pak uvidíš :slight_smile: držím palce :dizzy_face:
8. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa A vážně chceš se snažením na pár měsíců přestat?? Když se to uklidní, tak budete pokračovat ne? Možná už to nebudeš muset ani řešit.. :grinning:
8. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no jsem na sebe zvědavá :slight_smile: ale zároveň se těším, že si potvrdím ovulaci a ty bolesti (teda doufám) :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak můj víno pije vyjímečně, když máme dovezené ze sklípku.. V obchodě už moc nekupujem, je to spíš pivař. Doma si spolu něco dáme jednou za sto let, takže tohle mi v těhotenství chybět nebude, protože na to nejsem zvyklá :slight_smile: spíš by mi chybělo vínko s holkama, tak hold budu chodit na džus a čaj, hlavně už aby to bylo :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To jo, ale já mám v grafu pokles už právě 7DPO a HCG se začne vylučovat po uhnízdění, což znamená, že by tam dnes už prostě něco muselo být vidět. :slight_smile: Třeba mi to taky zpozdil jen ten kontryhel .. :slight_smile: Až se to doma uklidní, tak určitě pokračovat budeme. Já jen nechci, aby to bral tak, že když se o dítě snažíme dál, tak je to v pohodě. Miminko si oba moc přejeme a když najednou zjistí, že i přesto nechci, donutí ho to se zamyslet. :slight_smile:
8. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak se máte? držím vám palce! na mě padla dneska nějaká depka a je mi všechno hrozně líto, jsem si říkala, jak to zvládám dobře a dneska takhle... :cry:
8. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa ono stres plus kontryhel to určitě zpozdit může.... jinak já teda měla uz 31 DC dálnice.
8. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak my popíjíme vínko docela často (aspoň tak 1-2x týdně určitě), když se jede na chatu s jeho rodičema, tak se pije víc...Pepa ale zase není moc pivař, občas si doma pivo otevře, ale spíš výjimečně, když si třeba na pivních slavnostech koupí nějaký speciál, ale že by si dával pravidelně pivko po obědě, po večeři, tak to ne. Do hospody taky skoro nechodí (to ho musím spíš vyhánět...ale když už jde, tak těch 6 piv určitě zase dá, to jo :slight_smile:) Mně spíš budou chybět ty sýry -hermelín, niva, mozarellu si nejsem jistá, jestli je možno jíst (snad jo-miluju!!!)
8. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa tak to nevím teda, musíš vydržet, asi ti nic jiného stejně nezbyde :slight_smile: Ale i tak držím palce, ať mrcha nechodí :slight_smile:
@janetoty Ahoj kočko, nebuď smutná.. Kdy se můžete začít znova snažit?
8. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek